Postavy

Sára, královna Rouranu

28. června 2011 v 20:17 | poslala Aka-Itachi
Sára byla královna Rouranu, kterou se stala po náhlé smrti své matky. Bylo jí přezdíváno Královna louka, protože jí vnucoval svou vůli loutkář Mukade, který stál i za smrtí její matky. Sára žila v přesvědčení, že Mukade, kterému říkala Anrokuzan, jí pomáhá vládnout bez žádných nečestných úmyslů. Anrokuzan Sáru potřeboval jen k udržování Dračího tepu, největší zásoby chakry, aby mohl vyrábět bojové loutky. Nebylo by to jen tak, kdyby se tam náhle neobjevil nějaký zachránce a vzhledem k tomu, že celý děj se odehrává ve 4. Shippuudenovém filmu, vás jistě nepřekvapí, že tím hrdinou je Naruto. Nebudu zde příliš spoilerovat, takže vám neprozradím, jak celý film skončí.

Mukade

28. června 2011 v 20:16 | poslal Bukva
Je to uprchlý ninja, který se vydal hledat sílu dračího teopu pod ruinami Rouranu a získat jí pro svou techniku loutek aby mohl ovládnout nejen pět velkých zemí ale i celý svět.
Pohltil pečeť a dostal se do doby o 26 let zpět. Královna Rouranu jeho úmysly prokoukla, ale zabil jí a vlády se ujmula její dcera Sára a mezitím mohl Mukade dělat na svém plánu. Většina obyvatel změnil v loutky a některé lidé použil aby dělali v jeho továrně na výrobu jeho loutek.
O 6 let později, kdy už vše dokončil, tak Naruto, který se též ocitl v tu chvíli v minulosti a Minato, kterému byla svěřena mise a dalším dvoum jeho Jouninům bojovali proti němu a jeho loutkám.
Nakonec ho porazil Naruto s Minatem, závěrečnou ránu mu zasadil Naruto legendárním rasenganem s pomocí Minata.

Nanafushi

31. května 2011 v 9:04 | poslal Bukva
Nanafushi je z Údolní Země, který měl za úkol vyšpehovat informace o nejlepších ninjích z vesnice a sebrat k tomu patřičné dokumenty. Jenže se to pro něj situace hned od začátku nevyvinula dobře. Když se přeměnil za přestrojeného mistra Gaie, tak musel absolovovat boj s Leem, který ho totálně vyřídil, proto aby uprchnul tak se přeměnil ze Leeho, jenže ho pravý Gai, který se vracel z mise uviděl u Doja a totálně ho dorazil. Když Narutovi, Gaiovi a Leemu chtěla dát Tsunade misi aby dopadli právě Nanafushiho, tak nemuseli ani misi dělat, protože jí ho přivedli rovnou do kanceláře. Dá se říct že nejrychlejší mise v Konoze která trvala pár sekund.

Sazanami

29. května 2011 v 18:40 | poslal Bukva
Sazanami je lovec odměn z kamenné země, který šel po zločinci třídy A Gosunkugim na kterého byla vypsána odměna 3 milióny ryou. Je to rychlý bojovník, který dokáže dobře ovládat s katanou a rychle jí tasit. Na hrudi má mateřské znamení ve tvaru ptáka a spoustu jizev na obličeji. Zajímavostí je, že na tohoto lovce odměn je též vypsána odměna protože byl obviněn ze zavraždění tříčlenné rodiny, kterou spáchal právě Gosunkugi. Nakonec pravý viník byl odhalen když se Gosunkugi přiznal.

Suien

28. května 2011 v 20:48 | poslal Bukva
Byl Jouninem ze skryté vodopádové a poté vyhoštěn. Snažil se převzít vesnici a sebrat vodu hrdinů, která po napití dává desetinásobek chakry, ale většinou po napití člověk umírá. Měl na převzetí i další vyhoštěný ninji ze skryté vodopádové kteří mu pomáhali jako třeba Kirisame a další. Vůdce Shibuki na něj nestačil ani po napití vody, tak se s ním musel vypořádat Naruto se Sasukem, byl to hlavně Naruto, kdo ho porazil. Shibuki nakonec vodě hrdinů nepodlehl.

Fuujin a Raijin

26. května 2011 v 19:11 | poslal Bukva
Fuujin a Raijin jsou hloupí bratři, kteří nemyslí na nic jinýho než na jídlo. Pokud jídlo nemají nebo ho nedostanou, tak jsou krutě naštvaní a demolují vše kolem sebe. Sice to nejsou ninjové, ale mají ohromnou nadlidskou sílu že i sebe unesou, silou se rovnají skoro až na Sannina. Pokud jsou naštvaní, nemá proti nim obyčejný ninja šanci. Jediný kdo se jim může v Konoze postavit je Tsunade. Můžete je vidět v dílech 142 - 147. Fuujin a Raijin se nechali napálit od Mizukiho, který jim slíbil spoustu dobrého jídla a tak se dali společně s ním na útěk, zastavila je až zmiňovaná Tsunade.

Kikusuke

23. května 2011 v 15:01 | poslal Bukva
Byl silným ninjou a Jouninem z Nano květinové země. Přezdívalo se mu geniální květinový ninja. To taky proto že k boji používal květiny, které měnil ve shurikeny a nebo používal květy se střelným prachem. Dokázal i pomocí květin vytvořit genjutsu a květinové ohnivé jutsu. Byl ale bohužel zabit Ruigou při ochraně kněžny z Nano země. Soupeř ho zamkl do vodního vězení a nechal ho zabít piraňami.

Zde je soupis Kikusových útoků:
Hana Shuriken (Květinový Shuriken)
Hana Ninpou : Hyakka Seihou (Květinová technika - tisíc kvetoucích květin)
Ninpou: Kyouka Sai (Maximální řezání)
Hana Ninpou : Hyakka Ryouran (Květinová technika - závan stovky květin)

Iashi

18. května 2011 v 18:38 | poslala Aka-Itachi
Iashi byl jedním z mediků, kteří asistovali při chuuninské zkoušce. Kontroloval zdravotní stav Sasukeho poté, co bojoval s Akadou Yoroiem. Iashi je chuunin a je mu 26 let.

Sagi

17. května 2011 v 10:34 | poslala Aka-Itachi
Sagi býval feudální pán Ptačí země, který vládl velmi krátce, jelikož po nastoupení na svůj post byl zavražděn Mousouem. Sagiho sestra, Toki se za něj později vydávala a vystupovala jako feudální pán. Sagi se jí jako duch zjevil a předal jí zastavené hodinky. Požádal ji, aby dala vše do pořádku, ale Toki to špatně pochopila, zatvrdila své srdce a naplánovala pomstu Mousouovi. Sagi se proto zjevil i Narutovi a požádal ho o pomoc.

Tobitake Tonbo

15. května 2011 v 9:43 | poslala Akadou Yahoo
Tobitake Tonbo ((飛竹トンボ) je chuunin ze Skryté Listové. Byl dozorcem na první části chuuninské zkoušky. Vypomáhá při prohlížení mysli. Půlku hlavy má omotanou a na ní čelenku. Je mu 27 let, narodil se 4 dubna, váží 62,5 kg, jeho krevní skupina je A, a údajně měří 210 cm.
 
 

Reklama