FF Zufutote Tahashi

NUN legenda ANBU jménem Kashi 9

15. května 2012 v 18:25 | napsal Zufutote Tahashi
Mise I 1

Viděla, jak spolu trávily skoro všechen volný čas. Ale pak viděla to špatná. Jak celá Konoha nenáviděla Naruto. A potom i ji a Naruto z toho byl nešťastný. A pak to zmizelo a probudila se.
"Co to bylo?"
Naruto seděl na stromě celý zelený. "Tak to není dobré." Naruto vytáhl z batohu vodu a něco na jídlo. Pak se tam natáhl na větev stromu a záda si opřel o kmen. Ještě vytvořil klon a ten se šel prospat o kousek dál. Celý večer přemýšlel nad tím, jak to teď všechno bude. Měl spoustu otázek ale ani na jednu neměl odpověď. Jak to bude dál? Pochopí, co se teď stalo? Neodhalí mě teď? Bude v pořádku? Přemýšlel ještě hodně dlouho, než viděl, jak se v okolí shromažďují nepřátelé. "JGT? Ty parchante dneska už neutečeš." Naruto zrušil klon který spal a pak se hned k táboru.

NUN legenda ANBU jménem Kashi 8

9. května 2012 v 19:16 | napsal Zufutote Tahashi
"Shikmaru to není rozkaz je to smíš prosba. Dohlídni na něho. Nemá moc zkušeností jako velitel týmu a bude potřebovat tvou pomoc. Jsi výborný taktik tak doufám, že se na tebe můžu spolehnout. Ale pokud nebude třeba tak mu s ničím nepomáhej. Samozřejmě myslím jen s velením týmu povinnosti jako člen týmu si musíš odsloužit tak jako tak. jo a po ukončení mise mi podáš zprávu o tom, jak si vedl jako velitel." "To je otrava." A odešel pryč.

Návrat

NUN šel do sídla, kde si chtěl vzít jeden svitek. Vešel do sídla ANBU a v klidu pokračoval k sobě do pokoje. Vytáhl ze skříně několik knih a obrázek, který byl na stěně se rozsvítil. Vzal obrázek a dal ho ze stěny pryč ale na obrázku nic nebylo byl čistě bílý. "Dík že mi to hlídáš, Sakuro." Položil obraz na postel a z díry která byla za obrázkem vytáhl svitek. Otevřel svitek vzal štětec a začal si něco kreslit na tělo. Pak se oblék a vrátil svitek zpět. Zase pověsil prázdný obraz a vrátil knihy na své místi. Obraz zazářil a tím bylo vše hotovo.

Naruto Namikaze střední škola 06

24. dubna 2012 v 17:18 | napsal Zufutote Tahashi
Naruto: Je konec.
Ale to se šeredně mýlil, dostal kopačku do zad. Kuni měl tak velkou sílu že provazy přetrhl. Naruto i Kuni to začali brát vážně. Začali si měnit rány jednu za druhou. Najednou Naruto použil své jojo na levé ruce jinak, než jako boxer vystřelil je směrem na Kuni ale tan se mu vyhnul. S tím Naruto počítal a jojo se mu zamotalo kolem krku. Přitáhl je k němu a praštil ho vší silou do břicha. Ale Kuni udělal to samé.

Kapitola 6. Bazén 2

Oba dva padli k zemi a vůbec se nehýbali. Pak se Naruto začal zvedat.
Tsubaki: Jsem zvědavý, jak teď stihneme koupit ještě plavky. Ani nevíme kde.
Sasuke: (vyšel z poza stromu) S tím vám pomůžu já.
Naruto: Jak dlouho už tam jsi?
Tsubaki: Od začátku.

Naruto Namikaze střední škola 05

9. dubna 2012 v 22:57 | napsal Zufutote Tahashi
Naruto: Sai je nemocný nebo jak?
Sasuke: Má rýmečku a kašlíček.
Naruto: Tak ať se pak ozve. Neji co ty jdeš do toho?
Neji: Jo půjdu.
Naruto: Super a ty doufám jdeš taky. (a otočil se na bratrance)
Tsubaki: Jo pořád.
Naruto: I když půjde i Sai tak nás bude devět. Znáte ještě někoho, kdo hraje fotbal a šel by k nám?

Kapitola 5. Bazén

Všichni kroutili hlavami, že neví.
Tsubaki: Ok. Co tak zajít na bazén a pouvažovat o tom kdo by mohl jít?
Sasuke: To je super nápad.
Naruto: Tak zdrháme.
Tsubaki: Zdrháme!

NUN legenda ANBU jménem Kashi 7

2. dubna 2012 v 22:23 | napsal Zufutote Tahashi
Našli si menší mýtinu, kde postavili stany. Tentokrát všechno trvalo o hodně déle, protože jediní kdo mhli pracovat byli NUN, Rain, Bira a Riko. Ale i tak všechno zvládli a mohli jít na konec spát. NUN si vzal první službu, protože by večer ani neusnul. Místo aby měl službu dvě hodiny tak jsi ji udělal pěti hodinovou pořád měl na mysli to, že zase zranil členy svého týmu.

Kdo je ten ANBU

Dva dny jin trvala cesta zpět do Konohy. NUN celou cestu nepromluvil, jedině když potřeboval zadat rozkaz tak někomu něco řekl. Když dorazily do vesnice tak NUN dal povel k odchodu do ubytovny. On sám ale šel podat hlášení Hokage. Když zaklepal a vešel do místnosti tak tam stáli Jiraiya, Gaara a u stolu seděla Tsunade. "Ahoj Gaaro. Ahoj všichni."

Naruto Bōei 11

30. března 2012 v 19:07 | napsal Zufutote Tahashi
Naruto: Power zajdi všechny zkontroloval jestli nezaspali a ujisti se že Kakashi přijde v čas. Za dvě hodiny u brány Konohy.
Power: Provedu.
Naruto otevřel okno a už šel vidět jen pruh zlatého světla.
Sakura: Tak já se už půjdu připravit.
Naruto: Počkej já tě zanesu.
Naruto si oblékl plášť a chytil Sakuru za ruku. Hned na to byli v Sakuřiném bytě.
Sakura: Děkuju. (Naruto hned zmizel)

Díl 11. Týmy

Naruto se objevil v pokoji na posteli ležel Sasuke a u postele stáli u každého rohu liška která měla tři ocasy. Naruto stál a díval se na Sasukeho když tu se tam objevil Kyuubi. Všechny lišky hned pokleli "Kurama - sama." Naruto se usmál byl rád, že dokázal přivést Kyuubiho na svojí stranu. Kyuubi dal znamení a všechny lišky zmizely. Kyuubi pak mávl ocase a kolem Sasukeho postele se rozzářila bariera, ale hned na to zase zhasla.
Kurama: Bariera je zrušena.

Naruto Shi 07

30. března 2012 v 19:02 | napsal Zufutote Tahashi
Naruto: Myslíš, že kdyby byly velké, že bych vás všechny otravoval?
Nok: Aspoň nebude nuda. (a hned na to uviděl Sakuru) Ty ko**t. Tak to není dobrý.
Naruto: Běž já tě doženu.
Nok: A v celku?
Naruto: Jo v celku. Nemám v plánu jí to teď všechno říct.

Kapitola 7. Sjezd
Naruto si promluvit se Sakurou a řekl ji toho hodně ale ani nepomyslel na to, že by ji teď řekl o Sasukem, Kabutovi a jeho bratrovi. Uběhl už týden od chvíle, co do vesnice přišel Nok. Do vesnice se sešla pěkná řádka ninju všichni byli na úrovni jounin možná víš. Naruto je všechny ubytoval v sídle Uchiha a dal jim ANBU masky oblečení měly normální, ale nesměly ukázat obličeje. Naruto jednou seděl v kanceláři a četl dokumenty.
Konohamaru: Mistře dneska je sjezd.
Naruto: Tak to asi půjdeme.

NUN legenda ANBU jménem Kashi 6

25. března 2012 v 20:49 | napsal Zufutote Tahashi
NUN a zbytek týmu za hodinu dorazil na místo kde měli být a pak se začali připravovat. Připravili pasti. Taky zmapovali okolí, kdyby nepřítel chtěl utéct nebo byli přinuceni k ústupu oni nevěděli, co můžou čekat. Jediné co věděli, bylo to, že to nebude snadný boj. NUN si lehl na zem a zády se opřel o strom "Až přijdou tak mě probuďte." Do minuty spal jako dřevo.

Mise SS Akatsuki 3

NUN se v klidu vyspal, když tu přišli tři chlapi a na sobě měli pláště Akatsuki. "Dělej, už jsou tady!" NUN se hned probudil a vyskočil před nepřátele. "Tady vaše cesta končí." Ninjové nic neřekli jen ze sebe shodily pláště a vrhli se do boje. "Aruko!" Aruko se postavila o kousek dál, než byl boj a z pusy ji vyšel dým. Nebyl jedovatý nebo něco takového bylo to jen proto, aby nepřítel neviděl. Pak slyšeli je řinčení oceli. Všichni ostatní byli pořád schovaní v křoví a Rain jako jediný poznal co se děje. "Boj klonů taky zajímavé." "Co tím myslíš" "Všichni čtyři jsou kloni.

NUN legenda ANBU jménem Kashi 5

22. března 2012 v 17:59 | napsal Zufutote Tahashi
"Jak ti dopadla mise?" "Dobré. Tak víš chci se dostat na tvojí úroveň ať tě nezdržuju při misích." "Výš že tebe jako zátěž neberu o tebe a o Bira se bát nemusím. Ani jednoho z vás dvou nejde lehce zabít. Nebo spíš vás nejde skoro zabít."
NUN a zbytek týmu cestovali až do západu slunce ale pa už se zastavily na přespaní. Byla to menší louka která se hodily pro stany. Každý dostal práci a hned ji začal dělat.

Mise SS Akatsuki 2

Bira, Riko a Dur s ex šli sehnat něco na večeři. Sakura a Rain šli sehnat dřevo na oheň. NUN se šel postarat o ochranu tábora, a proto šel nastražit pasti kdyby náhodou se objevily nepřátelé. A ostatní za tu dobu postavily stany.

Naruto Bōei 10

22. března 2012 v 17:57 | napsal Zufutote Tahashi
Naruto: No chci z vás dvou udělat nové Jinchuuriki.
Odpověděl klidně a jako by řekl "Půjdu si zaplavat do jezera." v klidu bez emocí. Naruto se napil vody a Shikamaru a Sakura na něho vyděšeně koukali.
Naruto: Já vím, že pro vás dva to musí být šok, a proto nechci odpověď hned. Chci vědět vaše rozhodnutí až po misi. Shikamaru v tobě bude čtyř ocasy a v tobě Sakuro pěti ocasy. Pokud odpovíte ne tak to pochopím.
Naruto položil na stůl peníze za ramen a dva svitky.
Naruto: Dneska platím já. A ty svitky si vezměte, jsou tam všechny podrobnosti o Jinchuuriki. Staříku díky za jídlo.

Díl 10. Power

Naruto ležel v posteli v sídle Namikaze a měl otevřené okno, aby ho vítr ochlazoval. Přemýšlel, jak sídlo předělá a jak to dopadne se Sakurou. Jak tak ležel tak najednou se rozletělo okno a proletělo zlatá světlo.
 
 

Reklama