FF Uzumaki Yoshika

Uzumaki klan II. - Mise splněna! Kde se skrývá Uchiha?

5. dubna 2009 v 9:37 | poslala Uzumaki Yoshika
"Vidíš něco?" zašeptala Yoshika.
"Nic, vzduch je prázdnej," ozval se z vysílačky Katashiho hlas.
"Ok, jdu na to," upozornila své spolubojovníky a vyběhla směrem do úzké, temné uličky. Na zádech cítila Katashiho pohled, který byl schovaný za rohem. Doběhla na konec chodby a zrovna se chystala šáhnout po klice k mohutným, dřevěným dveřím, které zakončovaly dlouhou chodbu, po které se plížili. Za nimi měl být tajný svitek, který měli za úkol donést do vesnice. Ale najednou se za Yoshikou ozval hlas.
"Jestli nechceš, aby tvůj přítel zemřel, zvedni ruce nahoru," poslušně tedy udělala to, co po mě chtěl a otočila se. Před ní stál Katashi s odhodlaným výrazem ve tváři a se zavázanýma rukama za zády. Za ním stál ninja přidržující mu kunai u krku. Okamžitě jej rozeznala. Misaki se jemu a ještě jednomu ninjovi postavila sama a je odehnala dál. Yoshika nečekala, že by mohla Misaki prohrát. V ovládání zbraní je možná ještě lepší než sama TenTen-sensei, která ji učila.
"Kde je Misaki?" zeptala se.

Uzumaki klan I. - Neovladatelný katon. Co bude příště?

5. dubna 2009 v 9:33 | poslala Uzumaki Yoshika
Yoshika ztěžka otevřela oči. Ve svitu svíčky nad sebou uviděla dřevěný, oprýskaný strop. Chtěla se zvednout, ale ucítila tahavou bolest v pravém boku vycházející zřejmě z rány po kunai. Nečekala to a tak sykla bolestí. Pomalu se zvedla apřiložila svoji levou dlaň na ránu, která, jak si všimla, byla obvázaná obvazy.
"Už jsi vzhůru?" ozvalo se z druhého konce malé místnůstky. Vzhlédla a prohlížela si neznámého muže míchajícího něco v hrnci nad ohněm.
Najednou si vzpoměla a začala zděšeným pohledem pátrat po místnosti. Našla je ležet vedle ní už s ošetřenými ranami.
"Jen spí, za nějakou dobu se zase probudí," pronesl, aniž by zvedl oči od hrnce. "Měli jste štěstí, ale neměli by jste na něj tak často vzpoléhat. Tvoje rány se léčí docela rychle, nebýt toho, zřejmě by sis ještě pár hodin prospala."
 
 

Reklama