FF Utusaki Railla

Srdce šelmy 02

19. května 2011 v 16:08 | napsala Utusaki Railla
Miska se rozpustila a já a Lee jsme spadli dolů na pevnou zem. Gaara se usmíval. "Lepšíš se" kývnul. Zazubila jsem se. "Díky"
Lee trochu sklopil hlavu a pozoroval zrnka písku, jak se vracejí Gaarovi do tykve. Gaara vytvořil ze zbylého písku korek a zadělal hrdlo tykve. "Dobrá tedy, je hodně pozdě. Měl bych jít." Pousmál se nevinně Gaara a jedním cuknutím byl připraven k odchodu. Kývla jsem mu na rozloučenou a zadívala jsem se na Leeho. Jeho pohled stále směroval k zemi. Zašklebila jsem se a pustila jsem katany, které s řinčením dopadly na zem. "Lee? Stalo se něco?" Přišla jsem k němu a skrčila jsem se, abych se mu mohla podívat do tváře. Naše pohledy se setkaly. Rozpačitě se usmál a napřímil se. Nechápavě jsem na něj koukla. "Zajdu odnést katany" Řekla jsem a blesku rychle jsem popadla dva spadlé meče ze země a šla jsem je odnést zpátky na místo, odkud jsem je vzala. Rozrazila jsem dveře od zbrojovny a uložila jsem katany pečlivě na místo. Potom jsem se otočila na patě směrem ke dveřím, ale zarazilo mě jedno. Lee stál u rámu a opíral se jednou rukou o futra. Díval se zpříma na mě, jakoby mi chtěl říct, že nemám odcházet. Hlavou mi prolétla myšlenka, líbím se mu snad?

Srdce šelmy- Počátek nového vztahu?

15. května 2011 v 10:05 | napsala Utusaki Railla
" Ichi! Ni! San!" ozývalo se z bojové arény. "Muáááh!"
"Ten křik!" Zamyslela jsem se a promžourala jsem si oči. Bylo pozdě v noci, myslela jsem si, že se mi to jen zdá.
"Konoha Senpuu!"

Otevřela jsem oči a rychle jsem si sedla. Pohled mi spadl na okenní tabuli a snažila jsem se zaostřit věci, co byly za ní. "Lee?" Špitla jsem si pro sebe a otevřel jsem okno. Celičkou Konohou se rozléhaly rány a povzbuzující výkřiky. Pousmála jsem se. "To pako si nedá pokoj." Jednou rukou jsem se přidržela okna a druhou rukou jsem si prohrábla vlasy. "Malá návštěva neuškodí." Řekla jsem si pro sebe a vyskočila jsem z postele.
 
 

Reklama