FF Uchiha Sharingan

Blood Vengerance: Povstání

15. září 2012 v 21:07 | napsal Uchiha Sharingan
Lisa s El pomalu sestupovaly po schodech dolů - šli hodně pomalu, jelikož jim cestu osvětlovaly jen světlice na zemi, které byly špatně viditelné už samy o sobě - díky nim dokázaly dohlédnout sotva na pár metrů. Ani jedna nevěděla, kam vlastně jdou a jestli je tohle opravdu Ashigariho skrýš, ovšem ačkoliv měla každá z nich svoje vlastní plány, obě dvě ho chtěly určitě najít. El, jdoucí vepředu, měla jednu ruku lehce nataženou před sebe a druhou měla položenou na rukojeti katany v černém pouzdře. Svoji černou mikinu si musela kvůli stále většímu vedru rozepnout a z hlavy si sejmula kapuci a Lisa na tom nebyla o moc líp. Všude okolo bylo slyšet šramocení myší, což jí zase tak moc nevadilo, ale doufala, že nikde poblíž nebudou žádní červi, těch se dost štítila. Schodiště navíc působilo dojmem, že už tu nějaký ten rok stojí.
Po chvíli chůze ve tmě nakonec Elina ruka narazila jakési dveře a donutila ji zastavit. Lisa se zabrzdila na schodu nad ní a raději vytasila obě katany, jen pro všechny případy. To samé udělala i El, která vzápětí do dveří zatlačila.

Blood Vengerance: Na všech frontách

12. srpna 2012 v 10:04 | napsal Uchiha Sharingan
Na modré obloze bez jediného mráčku svítilo slunce a jen slabý vítr mírně ohýbal větve stromů. Ve slunečním světle se leskla krev, tekoucí z padlých ninjů okolo - jejich oči byli otevřené, stejně jako jejich ústa. Bezvládně leželi na tvrdé zemi, nejevíc žádné známky života.
O kus dál od nich stály dvě postavy, dívenka se zelenou mikinou a s kapucí na hlavě. Její střižená ofina jí zakrývala velké černé oko s fialovými odlesky a tvář i pár svých vlasů měla potřísněné krví, stejně jako dva velké nože, které držela pevně v rukou.

Blood Vengerance: Střetnutí 2/2

24. července 2012 v 20:02 | napsal Uchiha Sharingan
Aren znuděně procházel zalesněnou oblastí západně od vesnice. Senzibilové každou chvíli zastavovali, aby prouzkoumali okolí a zachycovali okolní chakru a většina dalších ninjů vyvolávala své zvířecí společníky, kteří jim pomáhali hledat. Aren jako jediný mezi nimi aktivitou zrovna nehýřil, jen lelkoval v pozadí opřený strom a ani se nějak nesnažil pátrat. Chtěl být zas co nejdřív doma a jen tak zevlovat - v lese bez cest, s vysokou trávou a všelijakou havětí, navíc ve společnosti mnoha ninjů, se mu moc nelíbilo.

Blood Vengerance: Střetnutí 1/2

24. července 2012 v 20:02 | napsal Uchiha Sharingan

Na střeše Hokageho sídla stál muž s modrými špičatými vlasy, které mu jemně vlály ve větru, stejně jako dlouhý Hokage plášť. Jednou rukou nervózně svíral rukojeť svojí katany, zavěšené na boku, zatímco druhou měla jen tak svěšenou podél těla. Svýma zelenýma očima koukal na houf dobrých 200 ninjů, kteří byli seřazeni do 4 zástupů po 50 lidech.
Všude ve vesnici vládl zmatek a všude se ozývaly zvuky, ohlašující všeobecný poplach. Nikdo z přítomných ninjů nevěděl, co se děje - věděli jen, že Hokage zničehonic zrušil nejdůležitější zkoušku za tři roky, vyhlásil poplach a nechal povolat všechny ninji, kteří se nacházeli ve vesnici. Nevěděli nic, ale vzhledem k počtu, v jakém tam byli, muselo jít o něco velkého.

Blood Vengerance: kapitola druhá: Ten který zradil 2/2

8. července 2012 v 11:20 | napsal Uchiha Sharingan
Shimoshi Ashigari, kotro ze skryté Listové seděl ve sklepení své ordinace s nejlepším vybavení - místo bylo plné pracovních a chemických prostředů na vývoj a výzkum. Všude okolo běhal jeho asistent s fialovými vlasy a nehty - stejně jako Ashigari měl bílé doktorské oblečení. Samotný Ashigari seděl na židli u jakéhosi operačního stolu, na kterém ležela svázaná dívka s dlouhými rudými vlasy. Její oči byli zavřené a na jejích žílách na ruce měla napíchané podivné hadičky, připevněné k podivným přístrojům. Ke stolu byla přivázaná jakýmsi podivným zářivým pásem a její oblečení bylo značně potrhané. Shimoshi ji lehce hladil hlavě.

Blood Vengerance: kapitola druhá: Ten který zradil 1/2

8. července 2012 v 11:19 | napsal Uchiha Sharingan
Venku bylo opět velmi slunečno a teplo a ten, kdo nebyl v chládku doma, byl raději zaselý někde venku ve stínu. Chuninská zkouška začínala za dva dny a do vesnice se sjížděli významní lidé ze všech koutů Shinobi světa. Nejvíc ninjů přicestovalo z Mlžné a byli neobvykle velmi dobře vyzbrojeni.
Aren ležel na zádech v posteli ve svého domě. I když už bylo slunce vysoko na obloze, jeho oči stále budily náznak únavy, vlasy měl rozcuchané a oblečení ještě více pomačkané než minulý den. Jen s malým zájmem si prohlížel podrobněji oranžové desky se ,,svými" svěřenci, které měl hlídat a za každou cenu je doprovodit na chuuninskou zkoušku, která měla za pár dní začít.

Blood Vengerance: Kapitola první: Stíny a světlo 2/2

26. června 2012 v 16:40 | napsal Uchiha Sharingan
Doktor Shimoshi Ashigari pomalu otevřel dveře svojí kliniky, na první pohled by ani nikdo neřekl že je to klinika, budova byla hodně malá a zašitá na velmi nápadném místě, jediné podle čeho byla poznat byla velká písmena, kterými byla vyzdobena. Ani vnitřní strana zrovna jako klinika nepůsobila, bylo tu jen několik židlí a pouze dva gauče tak po tři osoby, stěny ordinace byli vymalovány žlutou barvou s nejrůznějšími malůvkami, nejvíc zarážejí však bylo, že tu byli troje dveře s nápisy Ordinace, Vyšetřovna a toalety. Byly tu také dva zaprášené automaty s jídlem a pitím a pouze jedno okno. Shimoshi za sebou pomalu zavřel a zamknul dveře a pomalým krokem se vydal ke dveřím s nápisem Ošetřovna a pomalu vstoupil dovnitř.

Blood Vengerance: Kapitola první: Stíny a světlo 1/2

26. června 2012 v 16:39 | napsal Uchiha Sharingan
Táák a první kapitola je na světě abych vám to trochu osvětlil...1.takže tohle je první kapitola a tak to berte jako uvítaní, kde se dozvíte kde se nacházíte a v jaké jste situaci.
2.Pak rozhodně na nikoho z vás nejsem zasedlý, někdo má kratší a někdo delší odstavec jen kvůli tomu, že u něj bylo prostě víc k napsání xDD.
3. Záporáci tu převládají xD každá postava se objeví v každé kapitole a každá má vlastní příběh, tyto příběhy se budou prolínat s těmi ostatními. Teď to hlavní..příběh se točí jen okolo ,,vás" a ne těch plno vedlejších postav ( dobře, hlavně u mě xD). Například, když postavu někam pošleme..tak už se nebudeme zabývat koho potkala, co tam dělá atd... V povídce se však objevovat budou a budou s vámi bojovat, či si s vámi jen tak povídat a takový ty věci, avšak nebudou dostávat tolik prostoru jako vy.
Snažil sem se tak nějak alespon trochu vystihnout vaše postavy podle minulosti a povahy..snad sem to alespon trochu trefil xD

A ted: Pokud v povídce i přes betareader mé sestry nalenete chyby..tak je radši ignorujte x
Mé velké díky patří Lise, která se dobrovolně nabídla, že mi k této kapitole udělá úvodní obrázek.

Noc a Krev: Arzul - Dernejvirské kobky

16. června 2012 v 19:48 | napsal Uchiha Sharingan
Gabriel, nyní v normální lidské formě, seděl na kopci a sledoval, jak kdysi krásné město s řádem lovců a okolní vesnice hoří v plamenech na popel. Všude se ozývalo vytí a děsivý řev vlkodlaků, znamení, že už i poslední obránci města padli.
Za ním se náhle objevily tři bílí vlkodlaci, Tsuki,Shar a El, kteří byli pořádně podrážděni.
,,Tak řekneš nám už kurva, proč jsme ty tři kretény musely nechat bejt a zdrhnout jak nějaký zasraný zbabělci?!?" řvala a nadávala Tsuki. Gabriel se pomalu zvedl ze země, otočil se na ni a jenom ukázal rukou na hořící město.
,,Není důvod zabíjet kuřata, když jsme dostali slepici - zvlášť, když už prakticky ovládáme celý kurník. To, co ti chci říct, Tsuki, je to, že prakticky ovládáme už celou část téhle země, takže ani tak nevadí, že jsme je teď nechali jít. Mají maximálně pár hodin náskok - to proti nám při naší rychlosti není nic a hádám, že oni to moc dobře vědí, takže mě napadá jen jediné místo, kudy mohou projít, aby se nám vyhnuli na otevřeném prostranství. A pokud se tak stane, pak už se o tyhle děcka starat nemusíme. Navíc, je tu ještě spousta vesnic a měst, kteří čekají na naše drápy... Vás tři ale čeká mnohem důležitější úkol. Do příští noci překročíte hranice téhle země a na druhé straně se setkáte s Denawenem. Má pro vás příjemné překvapení... Připravte se a pak vyražte, my zatím budeme postupovat od města k městu a pokusíme se zjistit, kde lidé připravují svůj protiútok."

Noc a Krev: Slitování nepřítele

31. května 2012 v 13:32 | napsal Uchiha Sharingan
Za bílými vlkodlaky Tsuki, Shar a El, a další pětici černých, stojící za nimi, se ozvala další silná rána, až se otřásala celá zem. Toho si však nikdo nevšímal a všichni hleděli jenom na Inoueho a Akirawu před sebou. Ti stáli tak blízko vedle sebe, že Inoue cítil chlad Akirawiny kůže, a na skupinu vlkodlaků mířili svými ostrými katanami.
,,Vypadá to, že ten zkurvenej upír dostává pěkně na prdel!!" zachichotala se jedna z bílých vlčic a vycenila všechny svoje tesáky.
 
 

Reklama