FF Tsuki

Daverlant High School 4

12. prosince 2011 v 18:54 | napsala Tsuki
Konec takový "nedokončený" a hlavně odfláknutý - El mě hnala xDDD Tak se sáčkem do čtení ^^"""

S tupým pohledem na Shar vedle mě jsem dělala, jakože ji hrozně poslouchám. Vzdychla jsem a sjela po lavici. Protáhla jsem se a zůstala jsem v polehu na starém, dřevěném a díky mému zásahu taky polorozpadlém krámu, co ještě měl tu drzost nazývat se lavicí pro studenty prvního ročníku Daverlantu. "Kuso… Kde je Oroxicht?" zakňučela jsem a podpalovala jsem pohledem blonďatého kluka sedící o lavici před námi. "Jak to mám vědět? Ten pedofilní psychopat vždy chodí pozdě! Ale aspoň si můžeme dělat, co chceme!" řekla a kývnutím mi naznačila, že mám pohled z blonďáka raději zaměřit na kluky, kteří se právě teď snažili proskočit oknem. "Takže všechno jo? " vzpřímila jsem se s nadšeným pohledem. "Hm.. Jo" řekla a já se otočila dozadu na spící El a přisunula její lavice vedle mě.

Daverlant High School 3

11. prosince 2011 v 8:38 | napsala Tsuki
Další díl mé, jak řekla As, 'perverzní' povídky.. Není to perverzní.. Zatím xD Ten konec je takovej nijakej... Prostě tam jsou fillery! Ano vaše milované fillery *w* xD Či něco takového xD Odflánkuté, ale pro nee-chan :3

S výtlemem jsem skočila na El která se zapotácela. Naskytl se mi pohled z výšky El ramene, při kterém jsem chytla opravdu obrovský záchvat smíchu. Náš ředitel právě teď ležel nehybně na zemi, se zakrváceným obličejem a přes naše ječení nebylo slyšet jeho žvatlání. "Takže.. Jak ses sem dostala?" slezla jsem ze ztuhlý El a vyjeveně jsem na ni koukala. "Je výhoda být mladší rozmazlenější dítě našich!" vyplázla na mě a já se na ni zhnuseně koukla. "Děláš si srandu? Oni svou malinkou nadějnou hvězdičku Elinku nechali přejít na nejhorší školu v okolí?" řekla jsem ironickým tónem a El dodala "ANO! Stačilo udělat smutný oči a…" - "Dost! Nechci to slyšet!" zastavila jsem ji v proslovu.

Daverlant High School 2

7. prosince 2011 v 20:08 | napsala Tsuki
Po vyhrožování Shar a El to tady máte xD Konec ofláklej, psala jsem to narychlo z donucení xD Stále připomínám. že kdo by náhodou se chtěl připojit mezi tu změť postav z různých anime, pište popis postavy na e-mail verca.ciko@seznam.cz :D Doufám že jsem těma učitelama překvapila páč kámoška mi tu chytla slušnej výtlem, včetně mě xD No jóó.. A po prodiskutování s El to bude teda docela 'brutální' xD Nebudu spoilerovat ^^" xD

Tupě jsem zírala na schody předemnou a nevnímala jsem davy lidí okolo mě. Bylo to myslím týden od mého vyloučení ze školy. Šedivé schody zely prázdnotou a čekaly, až na ně stoupnu. Nejistě jsem vykročila, ale popohnal mě fakt, že jestli si nepohnu, budu mít malér i zde. Hampff.. Jashine jsem divná! Maléry mám pořád taky proč my to zde mělo být jiné? Z úst se mi vyfoukl malý proud vzduchu a já si hodila svou černou tašku přes rameno. Vyskákala jsem schody a otevřela jsem veliké dveře.

Daverlant High School

26. listopadu 2011 v 9:12 | napsala Tsuki
tak Tsuki chytla psací náladu a napsala děsivou povídku které jí dlouho eží v hlavě ^^"" No.. kdo se bude chtít připojit mezi rebely ze školy, ať pošle svůj popis postavy (povaha, schopnosti, vzhled - čím rozepsanější, tím líp vás vystihnu ;)) na e-mail verca.ciko@seznam.cz Dankééé :D Tak, ale teď si nahystejte blicí sáček a jdetě si přečíst ten děs ^^

Zvedla jsem ruku a zatnula ji v pěst. Zaťukala jsem na dveře s velkým nápisem ŘEDITELNA. Ozvalo se pouhé zabručení ve smyslu "Dále". Sevřela jsem kliku a s otráveným výrazem jsem vešla ke staršímu muži. Přišla jsem se stolu a ani jsem nečekala na pokyn a svalila jsem se do křesla. Hodila jsem nabručený výraz na Ředitele tamní školy a řekla jen "Co je?". Ředitel nesouhlasně zakýval hlavou a vstal z křesla. Jako obvykle, když mi dával přednášku o chování ve škole, se začal toulat po ředitelně v malých kroužcích. "Rutemi! Vaše chování je nepřípustné! Jak můžete se svou nevychovanou sestrou zavřít žáka v cizí skříňce a nechat jej tam přes noc?! A nemyslím jen tohle, ale drzé připomínky v hodině, podkopávání nohou, zničený klučičí záchod, na kterém jste neměla co dělat!".

Nečekaný úder 02

1. června 2011 v 22:42 | napsala Tsuki
Po delší době další díl ^^ *mumlá z hrobu* Divný je... Hodně....-.-

Hrají: Ješterka, Annye, Elča_Uchiha, Asara, Maikeru, Tamika, Uchiha Sharingan, Deejay, Ryu, Rinou

"Šprte!" sykla As a její pohled zamířil na černovlasou dívku. Elča se zakuckala.
"P-prosím?!" pohlédla na Asaru která v ruce svírala jakýsi papír. "To je moje ty zabedněná palice!" vykřikla najednou El a skočila po papírech.. "Jaká palice?! Tou tě budu mlátit ty Uchihovská zrůdo!" odvětila napružená As při uhýbání Eliným skokům. Já s Ann jsme bezeslov pokračovaly dál. "Myslím že už chápu proč s náma nechodíš ven" řekla jsem potichu. "Hm.." odpověděla Ann a vytáhla mobil. Vyťukala krátkou SMS a otočila se a ty dvě zdržující holčičky "Hej vy slepice! Máme jít Tami, není čas si hrát!" zamávala mobilem, který vzápětí vsunula do kapsy.. Na přicházející El bylo znát že už má dost, ale hlavně že si vyskákala svou slohovku.

Nečekaný úder

6. dubna 2011 v 11:43 | napsala Tsuki
Hůů.. =D Tadýk to je no =D Víc času zabralo vyýšlení jmna než psaní této FFky xD No je strašná, co už.. =D =D Mohla bch ešt napsat něky tu Asatopku že? ^^" Já vím =D

Hrají: Ješterka, Annye, Elča_Uchiha, Asara, Maikeru
** Pořád přibírám postavy na e-mailu verca.ciko@seznam.cz **

Jedna slza za druhou jí rozmazávaly oční linky. Nespočetné šrámy na těle jí nepříjemně štípaly a rušily v boji. Odskočila dozadu a prudce máchla katanou. Muž v černém se zřítil k zemi.. "Je jich tu stále víc, kapitáne!" ozval se hlas opodál. Dívka přivřela oči "Já vím",vydala z úst vzdech. Bolestivě zaúpěla když jí další ninja udělal na ruce krvavou rýhu...

MnM 0.4 – Ach ten zeměpis

13. března 2011 v 0:17 | napsala Tsuki
Takže, nenapsala bych to nebýt As.. =D
Dotlačila mě do toho násilím a já jí za to děkuju xD
Tento díl slabší.. Došly nápady x/

DALŠÍ DÍL: MnM 0.5 - My máme hlad aneb let na Mars!

MnM 0.4 - Ach ten zeměpis

Buch. Ozvala se opět rána.
"Kdo zase narazil?" znuděně zívla Naku přilepená ke 'stropu' raketoplánu.
"Ty, ty blbá" ozvala Ještí krčící se "nad" Naku.. Kdo nepochopil, tak Naku, bez gravitace, trochu vzlétla jako ostatní.. A přilepila se na Ještí..
"Asi jsem si zkřivila prst" švidrala na prst Tami vznášejíc se mezi šlupkami banánu, z nichž měla Čajda panickou hrůzu..
"Asi máš Bananofobii, viď?" hlesla znuděně As. "V ASku bys jediný banán nenašla.." dodala ještě.
"Asko nááábytek? Tam je logicky nábytek a ne banány" řekla Tsuki a dál se věnoval vymetáním pavučin a nevěnovala pozornost předčítáním nadávek z Hidanova slovníku nadávek.

My na Marsu 0.3 – Krutá realita

7. února 2011 v 0:53 | napsala Tsuki
Vím že jsem moc nepřidávala ale tady je další z mých dílů té patlanice u které musím asi 3x odletět na záchod.. Teno díl slabší.. Příště se napravím xD
PS.:Neručím za chyby ^^"

DALŠÍ DÍL: My na Marsu 0.4 - Ach ten zepěmis...

My na Marsu 0.3 - Krutá realita

Z minulého dílu:
Raketou se staly 3 svařené a trochu upravené popelnice..
Rozdělili jsme se na 3 'týmy'..
A startovalo se..

My na marsu 0.2 - Raketoplán

24. ledna 2011 v 15:39 | napsala Tsuki
Přináším dalí díl naší vesmírné expedice.. Je trochu delší, no..Užijte si ho ^^


Z minulého dílu:
Naku nás dohnala k šílenému plánu..
Poletíme do vesmíru.. Podle Naku jen "Jako"..
Jenže nemáme raketu..
Ovšem Ještí na něco přišla..

My na Marsu - 0.1 Jak to všechno začalo

18. ledna 2011 v 13:19 | napsala Tsuki
Tsuki píše FF.. To to dopadne..
No co nadělám =DD
Já jsem to nemohla dopsat jeliko jsem každou chvíli byla pod stole ale je to tu..!

Bylo nebylo.. N enom malém kopečku.. Uprostřed malého zeleného hřišťátka.. Na sebe vřískala banda nezletilých děcek.. A tak nám začíná náš příběh.. Příběh který se zapsal do dějin země!! Podnikli jsme velmi zvláštní cestu do vesmíru a tak trochu jsme přistáli na Marsu..
Ale teď jak to bylo!

 
 

Reklama