FF Taomi

Katsu! 1. díl

13. února 2013 v 22:05 | napsala Taomi

"Crrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr..." ozýval se pokojem skutečně odporný zvuk, cinkání, ohlušující a nervy drásající. Rozzuřeně jsem vyskočil z postele hledajíc zdroj toho hrozného pazvuku. Pohled mi spočinul na podezřele vyhlížejícím přístroji.
Budík?

Šest slov, tak málo a přitom tak moc

9. ledna 2013 v 22:14 | napsala Taomi

Proč jste to udělal, danna?
Neříkal jste, že jste věčný?
Neříkal jste, že nezemřete?
Neříkal jste, že se mnou zůstanete..?

Blonďatý mladík se sehnul k mrtvému tělu, k mrtvé loutce, zhroucené v ruinách jejich dočasné skrýše. Viděl před sebou to takzvané nehynoucí, věčné umění, to umění jež nemá nikdy zemřít, ale teď tu před ním leželo bez života a bez duše. Naprosto mrtvé, bez krásy, beze všeho. Loutka jež měla dříve takovou hodnotu se nyní zdála prázdná, jako kus dřeva který můžete jen tak odhodit aniž by vám jí bylo líto, kus dřeva k němuž vás nevážou žádná pouta vzpomínek. Nic, čeho by se byla škoda vzdát. Nyní pouhá nádoba, zbytky čehosi, co dříve bylo živé. Ač dříve tvrdil že loutky jsou umění pro které tok času neznamená nic co by jim mohlo ubrat na kráse, ač to tvrdil sebečastěji, nyní před umělcem stála čisto čistá pravda v plné své kráse a hořkosti.

Ai to Itami: Naomi Hasaki - prolog

22. prosince 2012 v 10:17 | napsala Taomi

Ahoj. Jsem na tomto webu nová a snažím se psát FF. Takže toto je první díl dlouhé série Ai to Itami. Příběh vypovídá o životě tří slabých, neomalených a na pohled netalentovaných kunoichi z nichž každá žije úplně jinde a které se nakonec sejdou na místě kam přišly za stejným účelem. Ovšem spojuje je jistá bolest v srdci, něco z minulosti co je nutí jít vpřed rychleji, jít vpřed a neohlížet se a zesílit.

Abychom si rozumněli. Ze začátku bude příběh o kunoichi první, Naomi Hasaki z Písečné vesnice, jejíž palivem dopředu je pomsta jež zažehlo křivé obvinění. Kunoichi druhá, Nana Gyaku z Oblačné vesnice, kterou vpřed pohání snaha změnit předurčenou budoucnost. Kunoichi třetí, Jikyua Yahano z Travnaté země a vesnice Myoubuko, kterou vpřed pohání vděk špatné osobě.
 
 

Reklama