FF Taiki

Zrození rytmem 02

12. února 2012 v 14:01 | napsal Taiki
Moji milí, další díl ZR. Tento díl je trochu delší než jsem čekal ale budiž. Jako třetí OC z NO tady vystupuje Riko. Tak enjoy. BTW: Od tohohle dílu, které jméno se objeví v komentářích, by se měla objevit v dalším díle.

Váš Taiki

Taiki s tím klukem utíkali parkem. Doběhli až na místo, kde jezdili skejťáci na svých skejtech. "Dávej bacha!" křikl jeden kluk, co právě kolem nich projel. Taiki s klukem se zastavili a pár sekund počkali, než se ten zmatek zvolní a oni mohou proběhnout dál. "Zdrháme!" Zavelel kluk a rozběhl se na okraj parku. Skočil na zídku a křikl na Taikiho. "Tudy, hni sebou!" křičel na něj. Taiki k němu doběhl a rukama dělal něco ve znamení. "Time". "Počkat, stát! To přece nejde!" řekl Taiki a podíval se na policisty, co utíkali za nimi. "Není čas! Zdrhej!" Křikl na něj kluk a seskočil ze zídky. Policisté právě probíhali skateparkem a rozhlíželi se. "Ani hnout! Stůj!" Křičel jeden z policajtů, zatímco si přidržoval obušek u pasu. "Co se tu pleteš." Řekl naštvaně druhý policista a odstrčil skejťáka stranou. Taiki s klukem utíkali uličkou mezi lidmi. "Počkej, co chceš dělat?!" Zeptal se právě dobíhající Taiki. Kluk se na něj podíval. "Skákej a nemysli!" řekl mu a zrychlil svůj běh. Naproti jemu stál stánek s párky v rohlíku. Vyskočil do vzduchu, chytil se rukama za kovové tyče a proskočil stánkem jakoby nic. Taiki se na chvíli zastavil a díval se na něj. "Do háje." Hlesl. "Uhněte, běžte stranou!" křičeli policajti na lidi a dobíhali Taikiho. Ten se však rozběhl, aby jim utekl.

Zrození rytmem

5. února 2012 v 21:46 | napsal Taiki
Nazdar lidi, Tohle je moje FF s názvem: Zrození rytmem. Bude tam vystupovat každý z vás. Takže v každém díle určitě se dočtete něco o sobě. Viděl jsem Kristýnu (Tamiku) Tancovat a mi to prostě nedalo. Tak jsem napsal povídku, která bude tančení z oblasti New Yorku. Vy někteří budete v taneční crew Dreamwalkers, někteří budou v crew samurajové a podobně. Tak přeju příjemné čtení.

"Kamera jede." Ozvalo se a před objektivem se objevil kluk. Už skoro muž. "Ahoj jsem Grey. To je můj film, na něco se vás zeptám."
"Proč tancuješ?"
"Je to pro mě jako dýchat. Nebo chodit." Odpověděla snědá, tmavovlasá dívka, opírající se o zábradlí.
"Nic nepředstírám. Tanec je mý pravý já." Řekl jeden z dvojčat, sedící u svého bratra na trávníku.
"Když tančím, jsem sama sebou. Tak, jako nikdy jindy." Odpověděla červenovlasá dívka, opírající se o oprýskanou zeď.
"Tanec pro mě znamená být někým jiným." Řekl kluk. Jeho výraz vypadal tak vážně až nejistě, nervózně.
"V životě na vás pořád někdo tlačí, ale tanec, ten vaši duši osvobodí." Pronesl snědý hoch. V očích se mu zračilo to, jako by přesně věděl, o čem mluví.
 
 

Reklama