FF Shikatemeka

Dopis

13. března 2012 v 17:04 | napsala Shikatemeka
Songfic na Písničku od Toma Kluse Trigorin. Doporučuji si ji při této povídce poslechnout. Nevím proč, ale jako první mě napadl tenhle pár.

Sasuke se procházel po moskevských ulicích. Přesto, že Moskva nebyla hlavní město, byla uznávaným centrem v carském Rusku hned po Petrohradě a právě v tento podvečer se nádherně skvěla v západu slunce. Od Kremlu se odrážely jeho paprsky, jakoby v poslední chvíli chtěli celý palác odít do nachového pláště. Jeho už však tento pohled nevzrušoval, celkově vše viděl z kritického úhlu pohledu. Po setmění si vydal zpátky do svého bytu. V něm se usadil do křesla a postupně pročítal obsah obálek dopisů od herečky Sakury Haruno.
Skončil teprve když začalo svítat. Avšak ani po probdělé noci nešel do postel, právě naopak. Zamířil rovnou ke svému pracovnímu stolu. Připravil si své psací potřeby a papír a jal se psát.
,,Milá Sakuro...'' Tak začínal dopis. Žádné speciální přízvisko, žádné osobní zapojení. Dnes už ne. Jeho řemeslo sice cukrbliky obsahovalo, pro ní už však nic takového neměl.
,,...To láska k pravdě ze mě udělala lháře. O lásce k vám v mých verších ani zmínka. Nesnesu vás a váš ustavičný nářek...'' Už jí nemiluje, už o NÍ nechce ani slyšet.Jen další z mnoha, ale jako jediná mu udělala jizvu, jizvu na tváři věčného kritika.
,,...Tak prosím příjměte, že už vás nemiluji.

Sasuke Uchiha

Snad si ještě rozumíme

5. února 2011 v 21:01 | napsala Shikatemeka
Všichni jouninové seděli ve své oblíbené krčmě. Popíjeli saké a smáli se vtipů, které si mezi sebou vyprávěli. Snad z legrace, snad i trochu z hecu zaplatili muzikantům a trošku tancovali. Vyklidili kvůli tomu polovinu sálu. Legrace musí bejt. Po nějaké chvilce byli unavení.

Sestra kamaráda

9. ledna 2011 v 10:54 | napsala Shikatemeka
Menší jednorázovka

To si představte. Shino, který nikdy nedával svoje city najevo, si teď nebyl jistý, jestli to vůbec vydrží být se svým kamarádem a při tom se nedívat na jeho sestru jako na zjevení. Je sice fakt, že má tmavé brýle a do poloviny mu obličej kryje bunda. Ale přece jen, už nedokáže dávat pozor na dvě věci. Hana poslední dobou upoutávala celou jeho pozornost.
Stál před domem klanu Inuzuka a koukal na dveře. Nakonec se přece jen rozhoupal. No co, v nejhorším případě mi Akamaru roztrhne kalhoty. Pousmál se a zaklepal na dveře. Po pěti vteřinách se rozlétly, Akamaru skočil na Shina, povalil ho na zem a oblízal mu celou tvář. Hned po něm se přihnal Kiba.
 
 

Reklama