FF Shar

Baka tým

25. prosince 2011 v 1:16 | napsala Shar
Byl to den jako každý jiný. Spoustu žáků se táhlo do akademie, a každý byl nervózní. Dnes se rozdělovalo do týmu. Někteří vypadali, že to s nimi za chvilku sekne jak se strachovali.
"Prosím usaďte se! Všichni přítomní jste již Genini a tak je dnes den, kdy vás rozdelíme do týmů!" Několik lidí si vyměnilo doufající pohledy.
"Tento rok vám řekne rozdělení týmů sám Hokage." Pár lidem se rozzářili pohledy. Taky zde ve třídě byli lidi, kteří z toho byli odvázaní asi tak, jako kdyby jejich první mise měla být lovit ptačí výkaly v řece.
"Můžete být chvilku zticha?" Zařval na třídu Hokage. "Když jsem býval ve vašem věků, chtěl jsem co nejvíc být v týmu s tím koho jsem měl v té době rád. Byl jsem sní ale i s někým, koho jsem z celého srdce nenáviděl. Teď jsem upřímně rád, že jsem s nimi byl. Stali se mou oporou a dnes jsou...." Naruto ale svojí větu nedokončil a zadíval se do země. Mezitím využila El příležitosti. "Hele? Není on tak 'trochu' cvok? Já vůbec nepochopila proč nám tady vykládá ty kytkoviny." Tsuki měla co dělat aby se tam nerozesmála nahlas, stejně jí ale Iruka okřikl. "Ten starej páprda už má tady asi taky dost co?" Pošeptala Tsuki El.

Výjezd do hor aneb jedeme na lyžák! Kapitola 1, část 2 - Ubytování

23. prosince 2011 v 21:38 | napsala Shar
Druhý den ráno jsem doslova vypadla z domu. Čekala jsem na Lucy až si sbalí věci a půjdeme před cech. "Dělej Lucy! Trvá ti to hrozně dlouho!" Začnu automaticky řvát a bouchat do dveří. "No jo no jo! Už jdu!" Lucy vyběhne ven a spolu jdeme k cechu. No sice máme 'menší' zpoždění ale to nevadí.
Když dorazíme před cech, zůstanu stát s pusou otevřenou nad všema lidma co jsou ve Fairy tailu. "T-tohle všechno jede s námi?" Ukázala do davu lidí kteří se cpali do autobusu. "Jo, jede." Lucy vypadala jako kdyby jí to nevyvedlo z míry. Mě ale trochu jo, hlavně když mi kolem hlavy proletěla sněhová koule. Projedu očima celý ten dav a zahlédnu Natsua jak stojí vedle modrovasého kluka a vypadají jako kdyby se chtěli navzájem vymáchat hlavou ve sněhu.

Výjezd do hor aneb jedeme na lyžák! - Kapitola 1. část 2.

10. prosince 2011 v 9:51 | napsala Shar
A je tu další díl. Řeknu vám, že psát tohleto není nic moc :D Tentokrát si myslím, že ke delší než to předchozí!

Druhý den ráno jsem doslova vypadla z domu. Čekala jsem na Lucy až si sbalí věci a půjdeme před cech. "Dělej Lucy! Trvá ti to hrozně dlouho!" Začnu automaticky řvát a bouchat do dveří. "No jo no jo! Už jdu!" Lucy vyběhne ven a spolu jdeme k cechu. No sice máme 'menší' zpoždění ale to nevadí.
Když dorazíme před cech, zůstanu stát s pusou otevřenou nad všema lidma co jsou ve Fairy tailu. "T-tohle všechno jede s námi?" Ukázala do davu lidí kteří se cpali do autobusu. "Jo, jede." Lucy vypadala jako kdyby jí to nevyvedlo z míry. Mě ale trochu jo, hlavně když mi kolem hlavy proletěla sněhová koule. Projedu očima celý ten dav a zahlédnu Natsua jak stojí vedle modrovasého kluka a vypadají jako kdyby se chtěli navzájem vymáchat hlavou ve sněhu.
"Jak se jmenuje ten modrovlasý kluk vedle Natsua?" Lucy se podívala směrem k Natusovi a povzdychla si. "To je Gray, Natsu a Gray se nenávidí už od, no od toho co jsem slyšela tak odjakživa." Uchechtnul se a kouknu se na Natsua a Gray jak už se chystali se hodit do sněhu ale oba je tam naráz hodila Erza. Trochu jsem se lekla a podívala se na Lucy. Vypadala vyděšeně asi tak jako já.

Výjezd do hor aneb jedeme na lyžák! - Kapitola 1. část 1. - Nováček

20. listopadu 2011 v 15:17 | napsala Shar
Rozhodla jsem se napsat povídku taky o něčem jiném než o Narutu. Tak snad to oceníte.

Makarov se díval z okna na zasněženou krajinu a přemýšlel co budou dělat v nekonečné zimě. V zimě moc misí není, a proto se často členové cechu, nudí v budově cechu. Když se tam takhle nudí dopadá to tak, že musí alespoň několik částí opravit.
Po dlouhém namáhaní mozkových buněk ho napadlo, že si udělají výlet do hor.
"Hej, hej! Mládeži! Tuto zimu pojedeme do hor na lyže!" Pomalu od nikoho se nedočkal příznivé odpovědi.
"Ale no tak! Alespoň ten týden co tam budeme si užijeme zábavu ne?!" Pár lidí už souhlasně přikývlo ale větší nadšení už nevydali.

Proč začala válka!?

28. října 2011 v 20:47 | napsala Shar
Tato povídka je nebezpečná pro lidi bez smyslu pro humor. Ty které smysl pro humor zabíjí a je určený pro divné a šáhlé Yaoistky. Začala válka no. To je fajn. Proč ale začala? V Naru řeknou tohle ale já znám pravdu a teď i vy díky někomu, kdo je mistr špeh! :D

Jednou, když už Tobi a Sasukeho nebavilo hrát pořád dokola karty v zatuchlé jeskyni, tak začal Tobi přemýšlet. Ano přemýšlet! Divné že ano? Tobiho po dlouhém a vyčerpávajícím přemýšlením napadlo jenom jedno.

Mobily? Zkáza světa!

8. září 2011 v 20:53 | napsala Shar
No sice v téhle "povídce nejsou mobily nejsou důležité ale zmínka o nich je. Čtěte poučení.... Může vám pomoct! xD

Už je to nějakou dobu co někdo vymyslel v Narutovo světě mobil. Každý ho o týden dýl měl. Jen Naruto ne, musel si na něj vydělat. Hledal práci po vesnici, ale nikde ho nechtěli vzít. Vzali jedině u Ichiraku. Jasně, vydělávat není žádná sranda a to co měl z misí mu nestačilo tak hold pracoval. Samozřejmě že něco taky ujedl ale světe div se! On si na ten mobil vydělal. A tím začíná tenhle příběh.

Ino je mimo

13. června 2011 v 16:06 | napsala Shar
"Tak jo. naše mise spočívá v tom že..." Kakashi větu ale nedokončil, protože ho přerušil Sasukeho a Narutův jekot. "Proč ječíte?" Ptala se nechápavě Sakura. Naruto a Sasuke odpověděli sborově: "P-P-Pa-Pa-v-vouk!" Sakura se podívala na zem na malého pavoučka. " To si ze mě děláte srandu!?" Zadupla pavouka a začala na něm stepovat. Naruto jenom čučel a Sasuke omdlel. Probudil se teprve až mu začala po obličeji stékat jeho vlastní slina. " No tak konečně můžu pokračovat. Musíme zachránit Ino, která při tréninku svoji mysl přenesla omylem do stromu a teď se nemůže vrátit její mysle nazpátek." Sakura dostala záchvat smíchu. Konečně vyrazili. Po nějaké té době skákání se stromu na strom se začalo chtít Sasukemu na záchod. Tak šel prostě za první strom vykonat svojí potřebu. Najednou se ozval z pozad stromu děsivý jekot. Nejenom Sasukeho ale taky Ino která byla v tom stromu. Ino jakož strom začala jednat a praštila Sasukeho větví do mezinoží. Sasuke zasténal a spadnul k zemi. Naruto vyprskl smíchy a Ino odvětila na Narutův smích: " Moc se nesměj! Nebo příště dopadneš takhle ty!" Kakashi chvilku koukal jak puk a potom se zeptal Ino "Ehm jak ti máme pomoct?"

Mise třídy Z: Chouji v jámě

12. června 2011 v 8:04 | napsala Shar
Sakura dorazila na smluvené místo, ale Kakashi tam ještě nebyl. Naruto byl jako vždy celý nedočkavý a Sasuke se jenom opíral o plot a v duchu se smál Narutovi jak je tupej. Kakashi dorazil půl hodiny po smluveném čase. "Jé, pardon že jdu pozdě přes cestu mi přeběhla černá kočka tak jsem musel jít jinudy." Naruto začal šíleně řvát a nadávat Kakashimu za to, že přišel pozdě. Sasuke se potutelně smál a v duchu si říkal: "Naruto je debil, Kakashi je debil. Jediná normální je tady zatím jen Sakura." Sakura se celou dobu upřeně dívala na Sasukeho jak přemýšlí. Naruto když konečně přestal nadávat Kakashimu tak Kakashi zavelel " No a můžeme vyrazit!" "Eto...Kam vyrazit?" Všichni spadli na zem a Sasuke začal nadávat: " Kurva to si neposlouchal? Jdeme zachránit Choujiho, protože uvízl v jámě kam zapadnul." Naruto dostal záchvat smíchu a Sakura mu jednu vrazila. " To bolí Sakura-chan" Zasténal Naruto. Kakashi všechny odtáhl před vchod do vesnice. " Tak a teď jdem, nebo vás nacpu Pakkunovi do tlamy a ten vás potáhne!" Ukázal na právě přivolaného Pakkuna. Naruto zasténal a vyrazil vpřed. Sakura se lekla až odlítla a Sasuke začal ječet jako malá holka a zdrhat za Narutem. Pakkun musel nakonec táhnout za sebou vyděšenou Sakuru.
 
 

Reklama