FF Saskie Uchiha

V Zoo 4

18. prosince 2012 v 21:08 | napsala Saskie Uchiha

Sakura

Ježíš! Ten Sasuke.. To je Degen ! Tady se snaží nabalit nějákou prasnici! Pane Bože! Kde jsem se to dostala.. TO JE JAKO PRASNICE HEZČÍ NEŽ JÁ?!! :D
" Ehm, už půjdeme dál ne? " řeknu netrpělivě. Docela mě Sasan s prasnici rozhodil.
" Nojoo, aby si nahodou nevystála důlek " řekne mi Sasan a vyleze z ohrádky.
" Kam dál? " Zeptá se Naruto " vím kam... Hroši! :D "
Sakura a Sasuke jenom přikývnou a výrážime směr hrošíci.

V Zoo 3

4. března 2012 v 21:23 | napsala Saskie Uchiha
Omlouvám se, že mi to dlouho trvalo..Lenost :D
 
Sakura
" A jde se žráát" říkám... Plná energie nevnímajic ten " dáreček " na p*delce se rozběhnu ke stánku...
Hladově vybírám, co si dám...
"Hmm... Párek,párek, nebo taky párek...Jo, a ještě párek mají" Řeknu Narutovi, kterej mezitim spoleně se Sasukem přišli na papů.
" Tak, co si dáme? " Řekne Naruto a skenuje nabídku. Sednu si naštvaně na židli... 'Vyhlášena ZOO a maji tu jen nějáky párky ' pomyslím si... Sasuke si šel koupit jeden z mnoha druhů párku. Mezitím si dojdu pěkne na WC... když se vrátím, tak vidím, že mi Naruto zabral židli.. no nic no. Tak si sednu vedle Sasukeho ^^ čekáme, až Naruto dojí, abychom mohli vyrazit. Ovšem, když se Naruto zvedne, Sasuke se zane ohromě smát. Kouknu na něj taky, a směju se s ním! Naruto si sedl na tu moji židli a teď ma p*del od kozího Ho*na.

V Zoo 2

8. listopadu 2011 v 15:34 | napsala Saskie Uchiha
Ahoj, je tu pokračování moji FF " V Zoo 2 " Doufám , že se vám to bude líbit, trochu sem poprosila o pomoc. Kdyby to byla blbost, prosím napište. :) Saskie Uchiha.

Sasuke
No to mě poser!! Hledáme se Sakurou Naruta. Najedou ho spatřím jak je nalepený na zdi a něco mluví, Otočí se, a nějáka bábi na něho začla řvát. Naruto, celý viděšený došel akorád k nám. Se Sakurou se můžeme zachcat smíchy. Ten ÚCHYL šel totož docela dost slyšet."No nevím, myslel jsem, že to jste vy, a nejedou po mě takhle vyjede a řekne, že jsem úchyl!!" Odpoví naštvaně a my se jen dal smějeme. Po chvíli se konečně můžeme vydat dál. Tentokrát je zastávka u koziček." Jůů Dejte mi někdo granule!! Celá nadšená Sakura se jen otočí a naruto ji to přímo nacpe do huby. "To máš za to, že ses mi smála!" Zahuhňá.

V Zoo

3. listopadu 2011 v 19:04 | napsala Saskie Uchiha
Ahoj, je to moje první FF, slibuju, že bdue ještě další. a bude vtipnější! Omlouvám se že je to tak krátké.

Sakura
Je to už týden co jsme se s klukama domluvili, že se pojede do Zoo. Naruto s toho byl úplně jabko. Těšil se tam jak malé děcko.
Nemohl ani spát jak se těšil, až uvidí opičky. Pořád o tom dokola mluvil.
"Narutoo!! Drž už tlamu!! " zařvala jsem na něho když už jsme se chystali na cestu. Už zase básnil o těch jeho opicích. Opice sem opice tam. Omg! Já se s něho scvoknu! Kluci se jen smějou a Naruto si hraje na uraženého.
"no tak Sasuke. pojď!, čeká se jen na tebe! "
zavolal Naruto na Sasukeho, ten jen přikývnul a šel si nasednout do auta.
" Hey klucí? Já asi-as-asi nepojedu chytil sem krutou sračku" zařve na nas se záchoda Kakashi a ozval se ohromnej rachot. Ještě se tomu sám smál.
 
 

Reklama