FF Ryuume

Sen, který se nesplnil

28. dubna 2011 v 20:02 | napsala Ryuume
Pod zády jsem cítila měkkou trávu a vlasy mi čechral jemný letní větřík. Oči jsem nechávala zavřené a jen jsem si představovala, jak mi na obličeji tančí sluneční paprsky a vykreslují teplé cestičky.
Jak je to krásné, pomyslela jsem si, jen tak ležet a nad ničím nepřemýšlet. Vydaná trávě, letnímu vánku a slunci.
Byl to instinkt. Nic než instinkt, zjevil se tam naprosto neslyšně. Ale já jsem najednou věděla, že tam je. Ještě chvíli jsem oddalovala ten okamžik, než otevřu oči a pohlédnu do těch jeho.
Na zápěstí jsem ucítila lehký dotek. Pootočila jsem hlavu a konečně jsem otevřela víčka. A samozřejmě jsem se utopila v onyxové černi jeho očí. Bylo to jako klec, ze které není úniku. Ale já utíkat nechtěla. Chtěla jsem tam zůstat uvězněná navěky.
"Chyběl jsi mi." zašeptala jsem. Vytáhl pravý koutek úst v úsměvu. Milovala jsem ten úsměv. Přejel mi prsty ze zápěstí po ruce až k rameni a na kůži mi po jeho doteku zůstávaly žhavé cestičky. Tiše jsem vzdychla. Naklonil se nade mě a na chvilku zkameněl a hleděl mi zblízka, upřeně do očí. Já mu pohled stejnou silou oplácela. Potom se naklonil ještě kousek, zavřel oči a opřel si své čelo o mé.
"Miluju tě. Nikdy jsem nikoho nemilovala tak jako tebe..." tiše jsem zašeptala.
Ještě tišeji odpověděl : "Já vím." A znovu se usmál.

Tears of destiny - 3. díl

18. dubna 2011 v 15:31 | napsala Ryuume
Nevím jestli to vůbec někdo čtete, ale pro ty co ano - nelekejte se. Nějak mi v poslední době to psaní nejde, tak snad to nějak přežijete :) Díl věnovám mé milované Tamince :)

Zpanikařila jsem. Pomoci se nedovolám, co budu dělat? Sežerou mě tady, kousek od domova… Nebyla jsem příliš statečná, a věděla jsem to o sobě. Ani jsem se nebránila, proti tomuhle jsem neměla šanci. Z oka mi vyklouzla slza. A v tom okamžiku jsem uslyšela tiché zašeptání :"Teď tu ruku sundám, tak neječ, nebo nás najdou." Údivem jsem vytřeštila oči. "Chiroko?" otočila jsem hlavu. Chiroko seděl kousek za mnou, stejně neviditelný pro ostatní jako já.

Tears of destiny - druhý díl

11. dubna 2011 v 18:05 | napsala Ryuume
Omlouvám se, původně jsem myslela, že se mi vás do tohohle dílu vejde víc - nevešlo. Tak příště :) Doufám, že se bude líbit ;-)

Seděla jsem v koupelně a snažila se usušit své mokré vlasy. Pootevřeným oknem ke mně doléhalo holčičí pištění a smích. Pravděpodobně hráli nějakou hru. Závidím jim, jak rychle se dokáží zbavit starostí - pokud tedy nějaké mají. Z mých úvah mě vytrhlo tiché zaklepání. "Ryu?"oslovila mě Tsuki. "Slyším." Vyskočila jsem na nohy a opřela se zády o stěnu. V zrcadle jsem zhodnotila své dílo - vlasy vypadaly lépe. "Volá tě Taro. Slíbila jsem, že se dostavíš do půl hodiny." Otevřela jsem dveře a vyšla na chodbu, Tsuki v závěsu za mnou. "Co mi chce?" zeptala jsem se. "Nevím, nic neřekl." Bok po boku jsme vyběhly z domu a zamířily do kanceláře.

Tears of destiny 1. díl - Začátek příběhu

13. března 2011 v 0:13 | napsala Ryuume
Ještě než začnete číst tu spatlaninu, radši si přečtěte tohle "varování" :D . Takže, uvědomila jsem si, že není legrace psát povídku a dávat do ní "opravdové" lidi(snad víte, jak to myslím) - když každý chce mít nějaké extra super schopnosti a být "jiný" než ostatní. Nebojte, nesebrala jsem vám je... Jenom jsem si s tím poradila tak trochu zvláštně. Jak, to vám pravděpodobně vysvětlím až v dalších dílech - tohle je opravdu jen takový úvod.
A teď k tomu varování - příběh se odehrává ve "světě Naruto", ale budou tam i věci, které nemají v Narutovi co dělat(různé schopnosti, apod.). Ale přesto doufám, že se vám to bude líbit. Není to prostě úplná klasika, asi tak.
Za další, ještě v tom nemám moc cvik, prosím, berte na mě ohledy... :D a taky jsem tenhle díl psala když jsem ještě neměla "popisy" ostatních lidí, takže jsem tam zatím skoro nikoho nedala. Všechno se to "rozjede" až v dalším díle. Jo a ještě něco, u psaní tohohle dílu jsem se mohla zbláznit, napsala jsem to, možná 100x po sobě přečetla, aby to bylo bez chyb, potom jsem to hodila do mailu a celý se mi to rozštelovalo... Ale úplně brutálně, byla jsem fakt naštvaná. Tak jsem to opravovala, ale stejně je možný, že tam najdete nějaký chybičky a nebo že to nebude úplně podle mých představ. No, takže jsem vás zase zavalila tunou keců, ale fakt jsem vám to musela napsat :D
Takže - doufám, že se vám to bude líbit... :) R.

Tear truth - 2. díl

16. ledna 2011 v 12:18 | napsala Ryuume
Posílám další díl svojí povídky, 3.dílové jednorázovky.. Tear truth.

"Proč tak brzo?"

Dívka sebou trhla. Ten hlas řezal jako nůž, zajížděl jí hluboko do těla a zanechával za sebou krvácející rány. Trhaně vydechla a zvedla mokré oči. Stál tam on.

V tu chvíli padly všechny pracně postavené hradby, kdy každá cihla stála mnoho bolesti a slz. Hradby, které byly stavěny po 3 roky. Hradby, jejichž majitelka si myslela, že jsou nezničitelné.

Nebyly. Stačil jediný pohled, tři slova... Hradby se rozpadly na prach.

Nechtěla si to připustit - nesměla... A přesto to tak bylo, stále ho milovala. Víc než svůj život, víc než cokoliv. Věděla, že nesmí. On byl zakázaný. Hlava věděla, ale srdce nechtělo vědět.

Ty dlouhé roky s ním bojovala, stavěla kolem sebe hradby, večer sedávala na okně s pohledem upřeným na oblohu a obličejem mokrým od slz. Dělala to, protože musela. Protože to byla jediná cesta - neohlížet se a jít dál.

Tear Truth - 1. díl

21. prosince 2010 v 17:58 | napsala Ryuume
Posílám svoji první ff, je to jednorázovka(jestli se to tak dá nazvat, sice bude mít tak 2-3 díly, ale vůbec tam nedojde k vysvětlení děje apod.).

Jednorázovka Tear Truth - 1. díl

Zasloužím si smrt. Zasloužím si ji za svoji hloupost a nevědomost.

Štíhlá vysoká postava se mihla mezi mohutnými kmeny stromů. Obyčejný člověk by ji nejspíš nezahlédl. Ale pro jejího pronásledovatele byly její stopy zřetelné - otisky stop, polámané větvičky, třísky, které odlétly z větví stromů při nepozorném dopadu jejích chodidel. Když totiž někdo prchá, prchá v zoufalé touze zachránit si život, moc nepřemýšlí nad tím, jestli za sebou zanechá stopy nebo ne. Ale i kdyby se dívka sebevíc snažila, nemohla svoje stopy zamaskovat. byla dobrým ninjou, dokonce jedním z nejlepších, ale před tím, kdo ji pronásledoval neměla šanci.
 
 

Reklama