FF Rinou Hikaru

Taychi a Itachi – Rozsudek

20. července 2012 v 15:38 | napsal Rinou Hikaru
Zjistila jsem, že téměř vše co kdy bylo napsané o lásce, je pravda. Shakespeare řekl, cesty končí v objetí milenců. Ach, jaká nádherná myšlenka. Osobně jsem nezažila nic, co by se tomu jenom blížilo, ale jsem více než ochotna uvěřit, že Shakespear ano. Nejspíš o lásce přemýšlím v poslední době víc, než bych měla, ale neustále mě nyní udivuje její obrovská moc měnit a určovat naše životy.

5 díl. Naruto a Sasuke – Přitažlivost nebo rozum?

11. července 2012 v 9:49 | napsal Rinou Hikaru
První pravil, svět prý skončí v ohni, v žáru tak. Druhý na to však, prý skončí v ledu, v chladu zas. Pokud si mám vybrat já, pokud by se mě na odpověď někdo zeptal, řekl bych mu bez jakéhokoli dumání, že si myslím, že žár i chlad, obě poloviny potřeba jsou. Obě poloviny, tak silné i tak slabé proti sobě jsou, ruku v ruce vedle sebe jdou. Navzájem se doplňujíc i odpuzujíc, ty obě jsou tu potřeba. A tak se nastolí rovnováha. Neexistuje převaha.

Deník Natalie Keens – Strany, které jsou ztracené na samém začátku

11. července 2012 v 9:48 | napsal Rinou Hikaru
"Ahoj deníčku, tak dnes nastává takový mírný den D, hned ti vysvětlím, proč jsem použila tak připitomělý výraz. Mírný den D je začátkem Sasukeho přeměny a jeho prvního zdvořilostního pozvání na procházku, tudíž, podle mého, na rande. J taky ti zde musím napsat, jak se dále vyvíjely dny, po prvním "Déčku" jak jsem konečně dokázala z cely vyjít s úsměvem nebo upřímnou nepřectíranou sílou v sobě a přesvědčení, že věci by mohli dopadnout třeba i dobře. No, nebudu dále spoilerovat a tady to máš…."

Šest songů, by Rinou Hikaru

11. července 2012 v 9:46 | napsal Rinou Hikaru

Song: Z ledového Kamení

Tvoje sny ke mně promlouvají
Říkají mi tvoje přání
Abys mi je řekl ty sám
Na to se nezmůžeš
-
Nebudu čekat věčně!
-
Když zapadá měsíc ve tvých očích
To moje srdce krvácí
Osamění
Tomu učiním konec
Když zapadá měsíc ve tvých očích
Můžu vidět ty lži
Jsi snad stvořen z ledového kamení

Song: Jsem Vzhůru (na hudbu od Katy Perry - Wide Awike)

8. července 2012 v 11:17 | napsal Rinou Hikaru

Jsem vzhůru, jsem vzhůru, jsem vzhůru
Tíží mě myšlení
Že tě tu ztratím
Mám černé svědomí
Ale musím odejít!
Cítím se fakt mizerně
Ale musím odejít!
-
Říká se, že člověk pozná, když něco ztratil
Až to ztratí!
Přesně tak se teď cítím!

4. Naruto a Sasuke – stopy

5. července 2012 v 11:29 | napsal Rinou Hikaru
Říká se, že z životů, kterých se dotkneme, naše stopy nikdy nevymizí. Je to pravda co platí o každém nebo to jen hezky zní?!

"Naruto?" ozval se pronikavý hlas, jehož ozvěna se nesla po celé jeskyni. "Naruto, kde jsi?" ozval se znovu o poznání tišeji, když Sasuke učinil poznání, že ozvěna musí být nebezpečně nápadná. Jediné co si dokázal černovlásek vybavit, bylo to, co se minulého dne stalo, jestli už tedy bylo minulého, vlastně ani pořádně nevěděl, kolik toho naspal od té doby co…No jistě, jak to dopadlo s tou pomocí? Uchiha se zděsil. Zdálo se mu to nebo jeho fantazie byla pravdou? Byly ty představy pravdivé? Netušil jestli si má přát víc to, aby nebyli nebo aby se staly realitou. V hlavě měl tolika myšlenek, které by nejraději někam zašoupl a už je v životě nevytahoval, ale zákon schválnosti hrál proti němu. Už toho měl dost! Pevně stiskl ruku v pěst, až mu vystouply zmrzlé klouby.

Deník Natalie Keens – Další částí Sasuke

5. července 2012 v 11:28 | napsal Rinou Hikaru
"Ahoj deníčku, dlouho jsem tě nepoužila, jelikož nám chtěli na můj popud utéct dva vězni, ale dopadlo to špatně. Teď na mě padá podezření a často mě hlídají, takže se omlouvám a nyní ti budu vypisovat do tvých tlustých nažloutlých stránek, zvlněných vlhkem, další část příběhu, kde jsem poprvé zaznamenala Sasukeho změnu….. Dny se mi už nějak slívají, ale bylo asi takhle…."

Taychi a Itachi – Hloubka lásky

30. června 2012 v 20:23 | napsal Rinou Hikaru
Tak a je to tady, po půl roční pauze, kdy jsem sbíral inspiraci a urovnával si život! J Jsem opět něco sesmolil a chystám comeback. Začínám ho dalším dílem staré povídky o Taychi a Itachi a jejich dramatickým vývojem vztahu, ale v tomto díle nečekejte zásadní zvraty, jen navazuji na to, kde jsme minule přestali a potřebuju si to tu upravit. Rinoua Hikari se nikdy nezbavíte J Brzy i obrázková ilustrace, samotné obrázky členů, chystané nové vydání FAME časáku a písničky, tak hezké čtení mí naruťáci…

Lesem se nesly strašlivé zvuky. Burácení, hřmění, cinkot oceli co se střetávala s nepřítelovou zbraní. Bojovníci byli zcela potichu a pouze se poddávali boji. Jejich mozky vymýšlely tu nejlepší strategii, aby ten druhý mohl co nejrychleji, případně co nejbolestivěji, odejít z tohoto Světa. A zdálo se, že nic nebere konce.

Soundtrack Taychi Itachi: Hlubina

30. června 2012 v 20:20 | napsal Rinou Hikaru
Myslela jsem si, že se stínům vyhnu, i když v nich žiju
Myslela jsem si, že budu něco jiného, ale já ztratila světlo
vzdálená od bouřek, od klidu
Mezi představou a realitou, kde tedy jsem?
Kdo tedy jsem? yeah
-
Až teď, když vlna zaplavuje břeh
Když se hroutí celý můj svět
Jdu po tvých stopách, než bude pozdě
Chci padat do tvé náruče
Tak prosím, přijmi mě!
Nepřipusť, aby mé srdce spadlo do hlubiny

Sakura love song

30. června 2012 v 20:18 | napsal Rinou Hikaru
Nech mě tu spát, nech mě tu spát
Jsem znavená
A umírám
Jak dlouho to potrvá?
Nech mě tu spát, nech mě tu spát
Nečekám na slzu
Když se vrátíš s ranním svítáním
Co kdyby náhodou…
Necítíš to co já!
Jak dlouho to je?
Hlubina sálající z mého srdce
Tohle není láska!
 
 

Reklama