FF Rina Yoshio

Team - 2 Mise

26. června 2010 v 13:16 | napsala Rina Yoshio
Takže můj plán. Ne, žádný nemám. Sakra! Proč mě nic nenapadá. Stála jsem na mohutné větvi s hlavou dolů. A stále žádný plán. Zaostřila jsem oči na malou hospůdku, kde si vždycky de dát Hokage-Sama oběd. Začalo mě z toho kručet v břiše a to jsem ještě k tomu zapomněla obídek doma na stole. Připravila jsem si toho hodně: Rýži a k tomu sojovou omáčku, rýžové koláčky, a trochu sake. Nemysli na to! "Kai" a uvolnila jsem své nohy. Dopadla jsem na zem a narovnala si čelenku "Tak dobře! A co teď budu dělat? Hm..Čekat až do oběda nebudu, takže..Možná se projdu. A nebo ne!" Naštvaně jsem se opřela o strom. Do oběda zbývala čtvrť hodiny, takže se můžu jít podívat do vesnice a pak se uvidí. Nicméně jsem tady nechtěla stát na větvi s hlavou vzhůru nohama. Ruce jsem si dala za hlavu a pomalou chůzí procházela mezi stromy. Ostatní týmy mají asi lepší úkol než my. Hrozně jsem si přála být v týmu 7. Jejich sensei je Hatake Kakashi a hrozně se mi líbí je ho Sharingan. Zakryla jsem si rukou oči a zadívala se do slunce.

Team - 1 Mise

13. června 2010 v 15:58 | napsala Rina Yoshio
Jako každý den, jsem seděla na střeše jednoho konožského domu a prohlížela si své vymakané práce. Nejvíce kreslím přírodu, ale když mě to přestane bavit, zkusím zapracovat i na postavě. Když tak listuji ve svém malém bloku, narazím na kresbu Nejiho. Hyuuga Neji. Dokážu o něm snít celé dny, jak je úžasný, silný, statečný a chytrý. Někdy mě taky hrozně štve s tím svým osudem. Ale co zase melu. Přece jsem si řekla, že přestanu snít o Nejim. "Sakra!" tohle vždycky vyslovím, když jsem naštvaná nebo se mi něco nelíbí. "Tak tady jsi." Podívám se dolů a koho nevidím, kámoše z mého týmu. Daiki Takumi:

Jméno: Takumi (Znamená: Tesař, řemeslník)
Příjmení: Daiki (Znamená: Velký lesk)
Věk: 12
Pohlaví: Muž
Popis: Rudé vlasy, bílé oči (Trochu mě děsí), a co jeho rodina, moc o nich nevím. Ale jeho matka mě nemá v lásce (Prý, že se nechovám jako žena. Stejně jí nechápu.)
Povaha: Když se tak zamyslím…Je moc hodný, statečný. Má silnou osobnost.
Techniky: Kiri Gakure no Jutsu, Suirou no Jutsu, Muon Satsujin Jutsu

Winsome - Kapitola 3.

13. června 2010 v 14:18 | napsala Rina Yoshio
Na chvilku tuhle povídku pozastavím, chtěla bych psát úplně jiný příběh.
-----------------


Krutá vánice, ve které se každý ztratí. Černovlasý chlapec. Uchiha Sasuke. Nebojí se, že dostane přísný trest od Mistra Kakashiho (Nečekal na něho). Nebojí se, že se ztratí. Jeho zajímalo něco úplně jiného. "NARUTO!!" křičel do všech stran. Do očí se mu hrnul sníh a Prudký vítr. V teplákách se prodíral sněhem. Nepřestával křičet Narutovo jméno. Začala se mu podlamovat kolena zimou a únavou. "Naruto! Kde jsi!" šeptal do vánice. Zaťal ruce a ze všech sil vykřikl "NARUTO!! KDE JSI!!" Slyšel matný hlas, kde si v dálce. Přivřel oči. Viděl něčí postavu. "Naruto!!" rozzářili se mu oči. Brodil se sněhem k postave. Už je blízko. Slyšel blonďáčkův roztomilý tichý hlásek. Uchiha stál a díval se na Naruta. Klečel ve sněhu a měl zavřené oči. "Naruto.." Sasuke si kleknul vedle něho. Silným stiskem ho objal "...Proč jsi utekl?" Znenadání otevřel Uzumaki oči. Slyšel známí hlas. Ale už pro něho nebyl známí, nechtěl ho vůbec slyšel. Nabral sílu a znovu odstrčil od sebe Sasukeho "Nech mě na pokoji!" "Co se stalo?" "To se jen zeptáš: Co se stalo? Jen si zpomeň!" "Aha. Už vím" "No?" "Ale vždyť to nic nebylo!" "Pro tebe ale pro mě to byla katastrofa! Nejsem na kluky! Jasný?!" "Ale…copak to nechápeš? Já tě miluju!" "To je mi jedno!!" "Naruto!" rozcuchal mu mokré vlasy. "Přestaň!" znělo to docela pobaveně. Uchiha se zvedl, a podal Narutovi ruku "Tak pojď!" "Jasně!" kývl. "Doufám, že ti nebude vadit, když tě budu držet za ruku!" "No..Tak Jo!" Společně se vydali zpátky do hotelu. Nakonec přestalo prudce sněžit a tak byl vidět i Mistr Kakashi a Sakura a Ino.

Winsome - Kapitola 2.

13. června 2010 v 14:16 | napsala Rina Yoshio
"Co se děje? Sasuke." Odpovědi se nedočkal. Uchiha něžně přistrčil Naruta ke zdi. Dívali se na sebe. "Já.." černovlásek přivřel svá roztomilá očka. A láskyplně políbil blonďáčka na rty. Ten vyděšeně vykulil oči, odstrčil od sebe Sasukeho. "Ty PAKO!" zařval na něho. Zaťal pravou ruku v pěst a vší silou ho udeřil do obličeje. "Idiote! Co to mělo znamenat? Jsi tak odporný!!" Uchiha Sasuke tam stál jako tvrdé Y. Po tváři se mu kutáleli slzy. Uzumaki vrtěl hlavou a přitom zavřel oči. Sasuke měl velkou příležitost. Přešel k Narutovi. Chytl ho za ruce a silou ho hodil na postel. Sklonil se nad ním. Blonďák chtěl vyklouznout, ale černovlásek měl silný stisk. "Co to děláš Uchiho?" Usmál se "Uvidíš" "Pusť mě!" "NE!" "Proč ne?" "Prostě NE! NE!" Sasuke pohladil Naruta po tváři. Pak spojil jejich rty. Jazykem se dobýval dovnitř. Zajel pod Uzumakiho mikinu. Naruto vylekaně začal kopat nohama. Najednou někdo zabouchal na dveře "Naruto! Sasuke-kun! Je večeře!" byla to Sakura. Uchiha přestal a slezl z blonďáčka. Smutně si vzdychl "Tak nic!" Ještě než se Naruto vzpamatoval, zmizel Sasuke ve dveřích.

Winsome - Kapitola 1.

6. června 2010 v 10:04 | napsala Rina Yoshio
"Vidíš ho! Je tak sexy! Já Sasukeho prostě žeru!" Naruto obrátil oči v sloup "Copak se ti nelíbí?" Mrzutě přivřel oči "Nejsem na kluky Sakuro!" "Dobře! Dobře! Nemusíš se hned rozčilovat!" "Sakra!" opřel se o zeď. "Konečně si najdi nějakou holku, Naruto!" "A co ty! Ty taky nikoho nemáš!" "O mě tu teď nejde!" vzdychla "Jednou bych chtěla říct Sasukemu, co k němu cítím." Mistr Kakashi který stál u autobusu, všechny zarazil "Teď vás rozdělím do dvojic." Sakura zadržela dech "Prosím! Prosím! Ať sedím se Sasukem!" Mistr Kakashi pokračoval "Takže: Neji a TenTen - Lee a Sai - Gaara a Kankurou - Shikamaru a Temari - Ino a Chouji - Kiba a Shino - Sakura a Hinata - Naruto a Sasuke" "Cože?? Proč musím sedět se Sasukem??"

První Láska - Kapitola pátá

3. června 2010 v 18:09 | napsala Rina Yoshio
Naruto mrzutě kopl do kamene. Opřel se o zábradlí a pro sebe si něco mumlal. Neji Hyuuga byl jeho nejhorší protivník. Nevěděl proč se takhle choval. Rozhořčeně přivřel oči a zadíval se do slunce. "Naruto!" udýchaný Neji položil ruku na zábradlí. "Co tady děláš?" pronesl naštvaně Naruto. Neji se nadechl "Musím ti něco říct" Naruta to nezajímalo, odstrčil se od zábradlí a chtěl jít od něj pryč, jenže Neji rychle dodal "Musím ti něco říct, co mi řekl Hinata" teď se Naruto zastavil a zíral na Nejiho. Blonďaté vlasy zářili ve slunci. "Co říkala" pobízel ho Naruto. "Nech mě vydechnout" zastavil ho "Odešel jsi a hned začala na mě křičet" sedl si do trávy "Začala se mě ptát jestli ji miluji. Kývl jsem ji na to. Ale ona nepřestala křičet. Řekla mi že miluje někoho jiného. A tím někoho jiného myslela tebe Naruto" ukončil větu, zvedl se a odešel. Naruto jako opařený stál na místě. "Takže Hinata mě miluje" zeptal se Nejiho. Otočil se a kývl. "Tak proto se chovala tak divně" ťukl si do hlavy "Proč jsem na to nepřišel dřív." S těmito slovy odkráčel zpět do nemocnice.

První Láska - Kapitola 4.

3. června 2010 v 18:08 | napsala Rina Yoshio
Cítila dotek na svých rukou. Pootevřela oči. Naruto seděl na posteli se skloněnou. Zamrkala. "Naruto" vykoktala ze sebe. Naruto se otočil. Po tváři mu stékali slzy. "Hinato!" zašeptal a usmál se. Hinata se pokusila vstát ale Naruto ji položil ruku na rameno "Ne!" hlavu si položila na měkký polštář "Hrozně jsem se o tebe strachoval. Hinato." Uvědomila si, že je v nemocnici. Na malém bílém stolku stála váza s velkou kyticí. "Byla jsi v bezvědomí tři dny" cítila na ruce Narutovi slzy. "Jsem v pořádku" zakašlala. V tu ránu někdo otevřel dveře a odstrčil Naruta z postele. "Neji" vykulila oči "Co tady děláš?" Neji vztekle pohlédl na Naruto a vší silou mu dal pěstí do tváře "Za to všechno můžeš ty!" vyštěkal na Naruta. Hinata se rychle zvedla, necítila žádnou bolest a odstrčila Nejiho od Naruta "Ne! Naruto za to nemůže!" strčila do něho. Podlomila se ji kolena.

První Láska - Kapitola 3.

3. června 2010 v 18:04 | napsala Rina Yoshio
Hinata se zastavila a popadala dech. Oči měla zarudlé pláčem a byla celá promočená. Déšť stále sílil. Vešla do domu a se skloněnou hlavou otevřela dveře do pokoje. "Ahoj" lekla se a rychle zavřela dveře. Neji seděl v křesle a přátelsky se usmíval. "Neji co tady děláš" zeptala se a doběhla do koupelny pro osušku. Začali si sušit vlasy. Stmívalo se. Neji pokrčil rameny. Vstal a přešel k Hinatě. Položil ji ruku na hlavu a vesele ji rozcuchal vlasy. Naklonil se k ní blíž a políbil ji na tvář. Chytil ji za ruku a přitiskl si ji k sobě. Hinatě spadla osuška a zmateně zamrkala. Podíval se Hinatě do očí a láskyplně ji políbil na rty. Hinata se nebránila. Jejich polibek se prohloubil. Hinata zavřela oči.

První Láska - Kapitola 2.

31. května 2010 v 14:45 | napsala Rina Yoshio
Hinata se vzbudila okolo šesté hodiny. Vstala, oblékla se a přistoupila k zrcadlu. Začala se prohlížet, rozcuchané vlasy si uhladila rukou. Slunce vystupovalo na oblohu. Otevřela dveře a na chodbě se srazila s Nejim. "Promiň" omluvila se Hinata a spěchala do kuchyně. Neji ji rychle zastavil a chytil za ruku "Hinato, počkej!" přitiskl ji ke zdi a díval se ji do očí. Hinata nevěděla co dělat. Chtěla vyklouznout. Zavřela oči. Na rtech cítila hebký dotek. Neji prodloužil polibek. Hinata odstrčila bratrance od sebe "Ne!" vyjekla a okamžitě spěchala ven. Neuvěřila vlastním očím. Takhle se Neji nikdy nechoval, ale spletla se. Zastavila se a lapala po dechu. Stála uprostřed lesa. Nechtěla se vrátit zpátky, hlavně ne teď. Položila ruce na mohutný strom "Proč? Proč se to muselo stát zrovna mě" slzy ji tekly beze zbraň po tváři "Chtěla jsem-" větu nedořekla. Zavřela oči. "Hinato!" okamžitě si otřela oči a otočila se. Naruto stál kousek od ni. Vypadal jako vždy. Roztomile. Hinata zamrkala, oči měla celé rudé ale nevšímala si toho. "Ano?" zeptala se. Naruto se zazubil "Jen mě tak napadlo, jestli nemáš hlad." Zavrtěla hlavou. Žaludek hlasitě zaprotestoval. Hinata zčervenala ale Naruto se hlasitě smál.

První Láska - Kapitola 1.

28. května 2010 v 21:20 | napsala Rina Yoshio
Ranní ticho. Hinata seděla v trávě, tělem se opírala o mohutný dub. Pořádně se zakousla do hrušky. Okolo poletovali motýly. Stromy se začali chvět ve větru, krátké tmavě modré vlasy ji začechrali. Slunce vystouplo na nebe, ozařoval mělký potok. "Hinato!" Lekla se a vyskočila na nohy. Blonďák se zazubil a vesele ji mával. "N-Naruto! C-Co tady děláš?" zčervenala. "Jen se tak procházím" ruce si dal za hlavu. "Aha" začala přešlapovat na místě. Naruto si toho a udiveně se ji podíval do očí "Není ti nic Hinato? Jsi celá červená" jeho modré oči zamrkali. "Nemáš teplotu" pravou rukou ji šáhl na čelo. Hinata celá ztuhla "N-Nic mi není" vykoktala ze sebe "A-Ale už musím jít." Otočila se Narutovi zády a rozeběhla se pryč. Blonďák zmateně zamrkal.
 
 

Reklama