FF Riko Hiashi

Příběh píše Osud: 1. kapitola

24. června 2013 v 17:20 | napsala Riko Hiashi
Je tu nové FF inspirované forkem na Naruta . Snad se bude líbit n.n

Dívka s černými vlasy posedávala u velkého jezera jen tak usměvavě hleděla na hladinu vody. Mezi tím si vytáhla malou láhev a napila se. Ano mohla pít z té vody která byla v jezeře ale sama moc dobře věděla že by to nebyl moc dobrý nápad. Ta voda by jí hodně rychle odsála její chakru a tak jí celkově dost oslabila. To by byla velká nevýhoda pokud by se tu na tomhle tichém místě něco oběvilo.

Tam a Zpět: 2 Kapitola: Instinkt

3. února 2013 v 13:42 | napsala Riko Hiashi

Cesta netrvala ani tak dlouho jak by si mladá Riko přála.Bylo toho tolik co naprosto nechápala a ještě více toho co nepoznávala.Prakticky vzato se cítila jako kdyby jí strčili do jiného světa a dělali na ní pokusy kdo ví z jakého důvodu.
Muž který měl být jejím otcem jí zavedl na místo mezi stromy kde postávali tři lidé.Jednoho z nich Riko poznávala.Byl to ten blonďatý mladík kterého už potkala.Renjiro.

Tam a Zpět: 1. kapitola: Probuzení

6. ledna 2013 v 16:53 | napsala Riko Hiashi

Tahle kapitola je snad trochu jiné pojetí no doufám že se bude líbit.Další kapitoly mám ale pěkně popořadě :-)

Černovlasá dívka si právě ukládala své věci do školní tašky která už nyní byla přeplněná učebnicemi a pomůckami ke studiu.Svoje dlouhé černé vlasy měla sepnuté ve velkém drdolu aby jí nepřekážela ona pozoruhodná délka.

Poslední slova

7. října 2012 v 17:13 | napsala Riko Hiashi
Po dlouhé době opětovně posílám další FF. Omlouvám se všem za svojí jakousi neaktivitu ale nebyl na nic čas. Tohle FF je jen jednorázová práce ale i tak doufám, že se Vám to bude líbit i když tohle není Happy End. Koment potěší. S pozdravem Riko

Seděla v potemělé místnosti a hloupě zírala před sebe.V jejím jediném zdravém oku se skrýval zaklený pohled.Porážka.Cítila jí.Celou tu dobu co žila se snažila věrně sloužit vlastní vesnici.A i když měla podivnou povahu nakonec si vytvořila silné pouto s několika lidmi. I přes to jak předstírala jak je všechny nenávidí a jak jí jsou všichni ukradení cítila jak jí ta ztráta bolí.Sklopila hlavu a jen čekala až se dveře otevřou.

Rusty Hearts - Úvod

23. června 2012 v 20:04 | napsala Riko Hiashi
Omlouvám se všem že nemám moc čas na to abych psala něco jako OS a pod.Ale i když se musím neustále učit (jelikož mě čekají ještě zkoušky na opravu tuny známek) nemohu přestat psát úplně a tak vzniklo tohle.
Nic jen tak o tomhle FF nepovím jen to že postavy nejsou od žádných hráčů. (Ten kdo nepozná tak neví odkud to je nebo tak nějak XD :P)
Tahle kapitola je jen předvoj, takový malý úvod k tomu co teprve bude. I když se z toho moc nedovíte moc ráda bych znala Vaše názory třeba na vzhled postav atd.
Předem děkuji

Osudy Shinobi 17.Kapitola 1.část

20. května 2012 v 12:36 | napsala Riko Hiashi
Tohle je speciální dvoudíl o tom co se děje v sídle Akatsuki. Mohli jste si všimnout že vztahy mezi Sayou a Tsuki nikdy nebyly ty nejlepší ale zdá se že když se oběví noví nepřítel č.1 tedy Leiko jsou schopné spolu vycházet.
Tuto kapitolu (dvou kapitolu) bych chtěla věnovat právě Tsuki :) doufám že se vám bude líbit :)

Jako jedna

,,Co když jim to dojde?" hudrovala Leiko která seděla ve velkém křesle a kysele hleděla na Hideyioshiho.
,,Nedojde pokud jim nedáme příležitost" zkonstatoval muž a podivně se pousmál.
,,Příležitost?" divila se dívka a trochu se protáhla.
,,Nemusí se před nimi hned mluvit o jejich minulosti.Nebo jim jen připomínat lidi kteří se kolem nich motali" upozornil dodatečně muž.

Osudy Shinobi 16. kapitola

17. května 2012 v 19:18 | napsala Riko Hiashi
Vzor

,,Musíš se více soustředit na svojí manipulací charky." upozornil bělovlasý muž a při tom se přsně zamračil.
,,Stejně by mě zajímalo který idiot tuhle techniku vymyslel" zaúpěla Riko když se již poněkolikáté snažila vytvořit na své ruce rotující kouli o velké síle stlačeného vzduchu.
,,Tenhle idiot byl čtvrým Hokagem!" upozornil muž a hodil jí do rukou míček.
,,Hokage?" podivila se dívka a spravila si své bílé vlasy.
,,Tak se říkalo vůdcům vesnice." obeznámil jí a zavřel oči.
,,Vy mladá generace se máte co učit" s těmito slovy si zívnul.

Osudy Shinobi 15. kapitola

16. května 2012 v 20:18 | napsala Riko Hiashi
Další díl is here :D je trochu kratší protože máma se na mím ntb koukala na Avengers (ano v naší rodině se z toho stala velká rarita a kouká na to každej. Ne že by mi to vadilo) ale slibuji že další díl bude opět typycky dlouhý :D

,,Pusťte mě tam!" ječela El skoro až nepříčetně po tom co ji sestra v nemocnici oznámila že jí do pokoje Riko prostě nepustí.El ovšem na nic nečekala a přímo nevýdanou rychlostí rozrazila dveře od jejího pokoje. Prázdno.Tam kde měla ležet Riko byla jen prázdná ustlaná postel.A dokonce to vypadalo že tam není již nějakou dobu.
,,Kde je!" rozkřikla se na sestru.
,,Odešla" odpověděla jí sestra která nebyla nadšená z toho jak El křičí.
,,Odešla? Ta holka nemůže chodit tak jak mohla jen tak odejít?!" hučela El dál jako kdyby se nechumelilo.
,,Mám zakázáno o tom mluvit.A teď opusťte nemocnici slečno!" přikázala sestra. El se rychle vytratila ven kde na ní čekala Yuuki i Atara.

Osudy Shinobi 14. kapitola

15. května 2012 v 18:24 | napsala Riko Hiashi
Další díl je tu :) a já se ptám kdo si myslíte že je onen neznámí co se v této kapitole objevil? Jak jste si višmli celou dobu nepadlo jeho jméno a musím přiznat že je to naschvál. :D
Tohle je jeden z dílů který je, ostatně jako všechny, dosti důležitý :)
Prosím komentáře :)

Minulost a přítomnost

,,Další lidský červ?" ozval se nelidský chraplavý hlas.Ale žádná ospověď nepřišla.
,,Jaká ironie.Stejně se dostanu ven.Jako z toho blonďáka před lety" zasmál se ten samí hlas.
,,Kdo jsi?" zazněl najednou dívčí hlas.Hlas plný odhodlání ale i strachu z toho co je před ní. Mladičká divenka hleděla na obří lišku s devíti ocasy.Sledovala její krvelačné oči i chování.
,,Tvá smrt" zazněla odpověď.

Osudy Shinobi 13. kapitola

13. května 2012 v 21:02 | napsala Riko Hiashi
Tak jo další díl opět na scéně :) Prosím komenty :)

Uzamčení démona

Leiko pomalu kráčela zalesněnou oblastí.Na hlavě mela kupuci z Akatsuki pláště který získala od Hydeyioshiho stejně jako s celou výbavou. Na jejích zádech nyní sídlily dvě velké katany.Narukou měla návleky a na tváři zlověstný úšklebek.
,,Tohle bude hračka" pronesla suše jen pro sebe.
,,Ochrana toho svitku nemůže být kdo ví jaká.Heeeeh" zasmála se a v dálce pozorovala jakousi vesnici která měla ukrývat to co potřebovala.
Trochu přidala do kdoku a během několika minut se již procházela v ulicích vesnice která vypadala podle vzhledu že je několik let pozadu.
 
 

Reklama