FF Quostek

Písečná v nebezpečí? 3. díl - Starý přítel

30. března 2011 v 18:56 | napsal Quostek
,,To už je ráno? ´´Zafouká mu z otevřeného okna do obličeje vítr a sedne si na postel. ,,Vždyť sem se ani nevyspal a ono už je ráno? ´´říká si pro sebe a lehne si znova do postele. ,,Tak se asi ještě, ale to je jedno. ´´vstane a jde se umýt do koupelny, kde se omyje a koukne na sebe do zrcadla na svoje oči. ,,Já bych si dal něco k snědku a k pití." jde do ledničky a zakopne o jeho staré špinavé tričko, které se válí na zemi dva týdny a zahodí ho do skříně, která je prázdná. ,,To už sem si odkládal docela dlouho."otevře ledničku a v ní leží plesniví sýr, prošlé jogurty a vezme si dva rohlíky. "Mňamka!" zakřičí a sedne si do židle, která se zaviklá a pohodlně se usadí. ,,Už sem dlouho neměl takovou snídani!"zakousne se do jednoho rohlíku a kouká do blba, když najednou přiletí kamínek do okna, spadne vedle stolu a zakutálí se do kouta, odkud vyběhla myš se sýrem a utekla do druhého kouta pod postel, kde sýr okusovala a hlídala kolem sebe, jestli se neblíží nebezpečí, nebo další kamínek.

Písečná v nebezpečí? 2.díl-Nepřítel?

28. února 2011 v 15:39 | napsal Quostek
,,Ach´´otevřel jsem oči a vzdychl jsem. ,,Cože ? To už je ráno?´´a rychle jsem si sednul na postel,o chvíli později jsem se šel do koupelny podívat se na to, jak vypadám. ,,To vypadám tak strašně´´ a ušklíbl sem se na sebe do zrcadla. ,,Radši se půjdu najíst´´ řekl sem si pro sebe. ,,Ááá já nemám jídlo!!´´ vykřikl jsem na celý dům. Rychle jsem se oblíkl a šel jsem do obchodu s potravinami. ,,Ahoj Quostku´´ na mě někdo křikl a já jsem se otočil. ,,Ahoj Temari,kde máš Shikamara , proč jsi vůbec přijela zpátky? ´´řekl jsem tázavým tónem. ,,Teď na to není vhodná chvíle Quostku. Před hlavní bránou se objevil neznámí muž! Zatím ho nedokážeme rozeznat, protože má na sobě masku.

Písečná v nebezpečí? 1.díl-První mise třídy C!

1. února 2011 v 23:18 | napsal Quostek
Gaara vládne písečný  a má v sobě Shukakua.Kankuro si sestavil novou loutku.

,,Tak Naruto se stal hokage?´´řekla gaara kankurovi.,,Nakonec to dotách tak daleko´´ Gaara si povzdychl a koukl se na letícího jestřába,který kroužil kolem vesnice. ,,Jsem zvědav co s ním bude dál´´.,,Pošli mu zprávu jestřábem Kankuro,a nezapomeň mu pogratulovat a teď běž´´.řekl Gaara a znovu povzdychl.
,,Ano´´ odpověděl Kankuro a šel.,,Zajímavý´´řekl si pro sebe.

Mezitím se já vzbudím a  paprsky slunce se mi lesknou v očích.To si zakryji oblyčej rukama a vzdechnu.Dám si snídani a jdu do koupelny se trochu upravit.Pak se na sebe pokouším navléknout věci a jdu ven.Když vyjdu ven tak potkám sousedku,která mi dá voňavou růži pro štěstí. Doma už jich mám až moc.
 
 

Reklama