FF Pikymon

Inu No Chi To Namida - kapitola1.: Tak to ne!

30. července 2013 v 10:42 | napsal Pikymon
No rád bych se dočkal němého komentíku co změnit a co ne. Jak to vypadá atd… Nerad to říkám, ale chci se zlepšit. (Jop nerad)No do textu nechci zasahovat svými řečmi, jak mám v zvyku a nechám to plynout.

Už zase ten sen. Sen se Sabonem. ,,Proč se mu pořád vrací?" ptal se sám sebe. Hlavou mu přeběhlo hodně obrazů a potom "bum".
Michal se probudil. Rozhlédnul se okolo sebe. Lehce osvětlená místnost vrhala stíny na zeď. Bylo vidět, že je někdo nebo něco v kuchyni. Opatrně se vyhrabal z postele. Šouravým krokem se vydal ke dveřím, pomalu je otevřel. Ozvalo se slabé zaskřípaní a dál nic. Když se ujistil, že Blik pořád spí, vydal se dolů po schodech. Byl skoro u kuchyně, když tu do něj někdo narazil. Rozhlédl se, ale někoho neviděl.

Úvodní kapitola

21. července 2013 v 11:42 | napsal Pikymon
Tak jsem přemýšlel, jak bych přispěl. No napsat vlastní FF jsem se hodně krát pokoušel, ale nevímjak to vždy skončilo. Snad tohle dovedu ke konci.

Bylo sychravo. Podzim byl jedním z měsíců, který psi nenáviděli. Hodně psů se totiž tenhle měsíc ztrácelo a i umíralo. Bylo to proto, že se psí Zirikage rozhodl, že se na Podzim budou hlídat nebezpečné organizace. Akatsuiki a Orochimaru. Psi tohle nenáviděli. Výhodou bylo, že se tam posílali malý zablešenci. Neboli nováčci. Nebyly tak zkušení a jejich smrt je moc netrápila. Takový je život psího Ninji. Jediná zvířata co to mají lehčí, jsou Kočky.
 
 

Reklama