FF Perrie

Sword Art Online - díl 3.

22. srpna 2013 v 18:02 | napsala Perrie
Tak ,znovu posílám po dlouhé pauze 3.díl SAO z pohledu Kirita :D

8 dubna,2023 11 .patro - Taft
-"Na nás,Měsíční černé Kočky! Na zdraví!" ,hostincem se rozlehl společný pokřik. " A Na Kirita-sana ,kluka,který nám zachránil život! Na zdraví!",pokračuje blonďatý kluk a znovu pozvedá svou číši.Ostatní ho napodobují. "N-Na zdraví" vykoktám zaskočen všemi pohledy,co se na mě upírají. " Opravdu ti moc děkuji" ,říká mi chvíli poté dívka s krátkými modrými vlasy a vyděšeným výrazem.

Sword Art Online: Beater

30. července 2013 v 10:40 | napsala Perrie
Tak tady je můj druhý díl Sword Art online z pohledu Kirita :D Jedná se o druhý díl ,ale žádné dílo to není,přestože snaha byla :D :) Snad se bude trochu líbit :D :3

2.prosince 2022
"Uběhl měsíc od začátku hry.Během té doby zemřelo 2000 lidí.Nicméně,první patro ještě nebylo dokončeno.Byl jsem Betatester a ještě jsem ani nenašel místnost s bossem.A dneska,máme konečně schůzi o tom,jak porazit bosse prvního patra.

Sword Art Online - kapitola I.

26. července 2013 v 14:21 | napsala Perrie
Tak ,abych se trochu zapojila a získala body,rozhodla jsem se (Nevím zda mi to projde :D ) něco napsat. Nevím jak vy,ale já jakmile dokoukám nějaké anime,je mi líto ,že to není třeba i v knižní podobě :( A ikdyž nemám žádný spisovatelský talent jako spousta ostastních,tak jsem přece něco jen zmatlala :D Celkově jde o slavné anime Sword Art online a já se pokusila celý jeden díl napsat z pohledu Kirita :D Snad se to bude líbit,ale žádné naděje si nedělám :D

"A dnešním tématem bude..samozřejmě úžasná virtuální MMORPG hra Sword Art Online! Hra byla už uvedena na trh a byla vyprodána nejmíň během deseti minut! Dosud nebyl NerveGear tak nezbytným Hardwarem.
 
 

Reklama