FF Pawča

ZRADA: 5.díl

26. dubna 2011 v 18:03 | napsala Pawča
"Miluješ ji?" říká polohlasně Hinata. "Koho?" táže se Naruto. "Tu holku." "Miku? Jo, myslím, že ano." Hinata vzdychá. "Ale ona zabila Kibu." "Věřím, že ne." "Ale…" "Každý máme chyby, ale jen ty se na ně zaměřuješ, Hinato! Tenkrát, když jsem bojoval s Peinem, jsi za mnou přišla a řekla jsi mi…" Naruto se k ní otáčí. "Řekla jsem ti, že tě miluju a na tom se nikdy nic nezměnilo, Naruto. Ale ty… ty jsi byl tenkrát zamilovaný do Sakury a potom zemřela a už to vypadalo, že se z toho začínáš dostávat. Ale teď je tady zase ona, Mika, která tě stahuje ke dnu." "Ne, nikdo mě ke dnu nestahuje." Odchází. "Opravdu tomu věříš?" Zastaví se, ale neotáčí se. "Ano a nikdy jsem nepochyboval!" Odešel.
Přichází domů a tam na posteli sedí Mika. Jde za ním, oči má v slzách. "Já jsem ho nezabila…" Objímá ji. "Já vím, že ne." "Je tu jedna věc, kterou bys měl vědět. Mám sestru, je to moje dvojče a je mi podobná, hodně podobná. Udělala to ona. A přísahám, že jsem Kibu nezabila…" "Já ti věřím." "Fakt?" "Jo." "Děkuju." Dá jí pusu na čelo. Mika se usmívá. "Chtěl bych s tebou strávit dnešní večer. Šlo by to?" Ptá se Miky. "Jasně."

ZRADA: 4.díl

21. dubna 2011 v 21:20 | napsala Pawča
Ráno se první probudil Naruto, kouká se na Miku a přemýšlí. "Budeš se na mě dlouho dívat?" "Vadí ti to?" "Jo, po ránu vypadám strašně." "Ále, jsi krásná." Dá jí pusu na čelo. "Ty jsi můj malej lhář." "Půjdu udělat něco k snídani!" "Páni, chlap co vaří. Inspirující." Mika se směje. Po chvilce vstává i Mika, jde do kuchyně. Postaví se za Naruta, hledí na něj a přemýšlí. Nejspíš o tom, že dělá chybu, protože tohle není část její mise, začíná váhat, jestli to má opravdu udělat. Má Naruta opravdu zajmout pro Akatsuki nebo mu má vše říct a obrátit se k Akatsuki zády? Je zmatená. Naruto se otočí, přijde k ní. Pohladí ji po tváři a řekne polohlasně: "Nevím, nad čím přemýšlíš, ale já jsem tady pro tebe. Můžeš mi říct cokoliv, víš to, že ano?" Mika se na něj podívá a vidí upřímnost v jeho očích. Té si nikdy předtím nevšimla.

ZRADA: 3.díl

19. dubna 2011 v 16:53 | napsala Pawča
"Bože, tys ho zabila!" "Jo, zabila, dříve nebo později by se to dozvěděl a potom by to zkazilo všechny moje plány, chápeš?" "Páni! Udivuje mě, že to konečně bereš vážně. Výborné. Víš, Kuubi je ten poslední kdo nám schází." "Jasné, tati. Myslím, že to byl skvělý nápad, mě zavolat. Mika by tohoto nebyla schopna, že?" "Ano. Ona vždycky byla až moc citlivá." "Rozumím ti." "Ona se do toho kluka začíná zamilovávat a to by mohlo všechno zkazit, teď mi jde jen o Kuubiho. Myslím si, že jsi na tuhle práci lepší než ona, Haru." "Proč jsi o to vůbec požádal ji a ne mě!" "Nevím, asi jsem si namlouval, že je v Mice něco víc." "Myslíš si, že by i bez mojí pomoci přivedla Kuubiho?" "Nejspíš ne…"

ZRADA: 2.díl

18. dubna 2011 v 15:30 | napsala Pawča
Mika zavřela oči a Naruto se k ní pomalu přiblížil, jemně ji políbil na rty. Mika se ale odsunula a s podivným výrazem říká: "C-Co to děláš?" Naruto se kouká celkem vyjeveně a Mika pokračuje. "Hmm, máme tady 3 možné scénáře: takže 1) můžu prostě odejít, za 2) zady na tede začnu řvát, jak to vůbec můžeš udělat a pak tady máme ještě třetí možnost a tu si asi vyberu…" Kouká se na Naruta laškovným pohledem. "Můžu udělat jen tohle." Přisouvá se k němu blíž a blíž, dává mu něžnou pusu, ale zanedlouho se začnou vášnivě líbat. Naruto pomalu tlačí Miku na zem, kde se od sebe nedokážou odtrhnout, neustále si užívají hříšného líbání. Toho dne tam mezi nimi vzniklo něco nečekaného, ti dva spolu začali mít vážnější vztah… Leželi tam spolu pod širou noční oblohou tak dlouho, až tam usnuli.

ZRADA: 1.díl

23. února 2011 v 16:26 | napsala Pawča
"Uděláš to, slyšíš?!" "Ne, tati tohle je postavený na hlavu, nemůžu tam jen tak jít a zničit jejich vztahy jen proto, že se potřebuješ vytáhnout u Akatsuki!" "Tak teď mě poslouchej a velmi dobře, mladá dámo!! Půjdeš tam jako ten nejsvatější andílek a spřátelíš se s nimi! Potom je jednoduše zradíš a přivedeš nám sem Jichuurikiho, rozumíš?" "NE!! Neudělám to, nemůžu!" "Miko, přísahám, že pokud to neuděláš tak tě tady na místě zabiju jako tvojí mámu… Takže?" Váhá, ale nechce skončit jako mrtvá holčička, co neposlechla svého tatínka! Tak tedy polohlasně řekne: "Udělám to!!"
 
 

Reklama