FF Pariah

V jiné dimenzi 03

23. června 2014 v 16:41 | napsala Pariah
Dokázala to. Dokonale zahladila stopy, tak že by nikdo v domě nezvaného nájemníka nečekal. Vyhodila špinavé oblečení do pytle, který i přes obrovský strach ještě v noci vyhodila a matčinu lékárničku vrátila na své místo. Nakonec všechny kapičky krve utřela a šla si lehnout. Kam ale? Spát na stejném místě jako on se jí dvakrát nechtělo. Rozhodně mu nevěřila. To u ní nemohl skončit někdo míň děsivý?

Byly asi dvě ráno a dívka si lehla na gauč v přízemí a přes hlavu si natáhla učebnici chemie. Jen tak mohla matce bez větších otázek rozumně vysvětlit, proč nespí ve svém pokoji.

V jiné dimenzi 02

7. června 2014 v 15:03 | napsala Pariah
Tak jo je tu další dílek, snad se to líbí :) Jestli ano, případně pokud je něco špatně budu ráda za kritiku
nebo jakýkoliv komentář s názorem :)

Proběhla tedy pokojem do máminy pracovny a zvažovala, zda to vzdát. Neměla na to někoho zašít, ale nemusela to dělat. Nezavázala se Hippokratovou přísahou. Mohla ale dcera lékařky zklamat? Vzala tedy brašnu s dezinfekcí a rozběhla se zpátky k raněnému.

Cestou ji však napadaly myšlenky, které ji přinutily zastavit na prahu a zamyslet se. Co když ho svým počínáním zabije? A není jich tu náhodou víc? Bála se udělat cokoliv. Její ruce se třásly jako nikdy nemluvě o dolních končetinách. Takto si svůj první zážitek s podáváním první pomoci rozhodně nepředstavovala.

V jiné dimenzi 01

4. června 2014 v 17:04 | napsala Pariah
Tak jo, řekla jsem si, že už jsem dlouho nic nepřidala... Nemějte mi za zlé, že nepokračuju ve Zvrhlé, ale nebyl o to zájem, proto jsem se rozhodla dát sem povídku, kterou 100% dopíšu ještě tento rok :D:D Mám ji rozepsanou i na blogu, ale lidi si to přečtou a ani nezhodnotí... Proto ji chci zveřejnit tady... bez kritiky (ani pochvaly) se nedá psát věčně :)Snad se bude líbit...

Byl jeden z těch deštivých, chladných večerů v půli listopadu. Dny se stávaly kratšími, takže nebylo divu, že mladá dívka se vracela domů za tmy. Na zádech měla školní batoh a třásla se zimou. Protože ráno zaspala, oblékání trochu zanedbala. Matka jí sice říkala, že příliš lehké oblečení může způsobit nejrůznější nemoci, ale dívka ji poslouchala jen tak napůl. Měla spoustu starostí se studiem a známkami. Chtěla na dobrou školu… vlastně její rodiče chtěli a jí to bylo jedno… doktor nebo zedník… peněz měli i tak hodně. Ani jeden z nich teď ovšem nebyl doma. Otec byl na služební cestě, bratr na misi někde v Africe nebo bůh ví kde a matka na noční. Už zase se vracela domů sama. Po kolikáté už? Chtělo se jí tam vůbec?

Zvrhlá - 15

14. prosince 2013 v 9:46 | napsala Pariah
Nastalo ticho. Kakashi se po tom, co se stalo, nedokázal vypařit, ale zároveň nenacházel odvahu omluvit se natož něco vysvětlovat. Rozhovor tedy začala ona raději jiným tématem. O Izumovi se rovněž bavit moc nechtěla.
"Řekneš mi aspoň pravdu o tátovi?" posadila se na blízkou lavičku a hluboce se nadechla. Ještě jí bylo z koruny stromu nevolno.

"Jak to myslíš?" zeptal se, přestože tušil, kam tím míří. Nikdo se o Jirayiově povaze nechtěl bavit.
"Všichni se schválně vyhýbají odpovědím na jeho charakter a vlastnosti. Možná nejsem nejchytřejší, ale nejsem hloupá. Zajímalo by mě proč." řekla a podívala se na shinobiho, který se posadil vedle dívky. Přestože by nejraději utekl, cítil povinnost být s ní.

Zvrhlá - 14

9. prosince 2013 v 21:11 | by Pariah
Bylo po všem. Ninja se odešel vysprchovat a Kimi se rozhodla odejít. Dneškem byla zaskočená. Nečekala, že by Izumo něco podobného udělal, ale líbilo se jí to. Konečně byl trochu víc akční. Klidně by si předchozí hodinku zopakovala, ale ninja bohužel spěchal do práce. Raději se tedy oblékla a vyrazila ven projít se.

Zvrhlá - 13

23. listopadu 2013 v 11:47 | napsala Pariah
Jakmile Kimi otevřela oči, Tadashi byl už dávno pryč. Odešel, aniž by se rozloučil. "Nejspíš s další návštěvou už nepočítá." honilo se dívce hlavou. "Možná, že přece jen tak nezkažený a slušný nebyl. Ale co čekat od shinobiho, jehož jediným přáním je ochraňovat vesnici? Dost možná mu byla ukradená. Třeba si chtěl před misí jen pořádně užít. A že se mu to povedlo…"Nikdy se jí to nestalo, ale přála si, aby se ještě na chvilku vrátil a slíbil jí, že se ukáže. Přestože se probudila sama v posteli už mnohokrát, měla chuť brečet. Proto přes sebe přetáhla velkou peřinu a rozhodla se všechno zaspat. Oblohu stejně halila tma a den byl ještě daleko.

Zvrhlá - 12

16. listopadu 2013 v 22:43 | napsala Pariah
"Do háje! A je v trapu." povzdechla si dívka a zalitovala, že se Kakashiho pouštěla. Teď sice znala název další knihy, jejíž titul zněl zajímavěji, ale jounin zmizel. Navíc po tom, co se stalo, nepředpokládala, že by její společnost vyhledával. Chápala, proč se s ní o tom nechtěl bavit, styděl se.

Zvrhlá - 11

30. října 2013 v 19:25 | napsala Pariah
"Je to ještě daleko?" zeptala se, aby řeč nestála. Vlastně se divila, proč ji nevzal do náručí a neodnesl. Takto akorát ztrácel čas. Byli by u něj mnohem rychleji a on by se nemusel tvářit tak rozpačitě pokaždé, když potkali nějakého ninju ve stejném oblečení, jako měl on.
"Už tam za chvilku budeme." uklidnil ji a nervózně pohlédl na shinobiho, se kterým se pozdravil kývnutím hlavy.
"Jsem mu podobná?" napadlo po chvíli dívku. Většina lidí v nich ve vesnici říkala, že její chování se matčinu ani v nejmenším nepodobá, proto chtěla znát shinobiho názor.

Zvrhlá – 10

28. srpna 2013 v 22:38 | napsala Pariah
"Ahoj Shizune, Tsunade- sama tu není?" zeptal asi třicetiletý shinobi a přitom si po očku prohlížel Kimi.
"Ne, dnes jí to nevyšlo. Asi bude ve své kanceláři." odpověděla mu Shizune smutně. Místo toho tu byla ona a s ní neodbytná Kimi. Vzápětí se však její nálada vyhoupla na maximum. Dostala úžasný nápad. "Kakashi, počkej! Máš chvilku čas?" zavolala na něj, jak nejmileji dokázala v naději, že by se Kimi mohla zbavit bez dalších odpovědí.
"No asi tak dvě hodiny." odpověděl zmatený shinobi. Nechápal co od něj Shizune chce a už vůbec mu nebylo jasné, proč se tak usmívá. Měl v plánu udělat si pauzu na oběd a pak si něco přečíst ze své oblíbené knihy. Vzápětí své upřímné odpovědi zalitoval.

Zvrhlá - 09

18. srpna 2013 v 18:53 | napsala Pariah
"Dobré ránko." vzbudil ji veselý hlas a krátce na to uviděla Izumův milý obličej. Usmíval se jako měsíček na hnoji a zamilovaně si ji prohlížel.
"Stalo se něco?" zeptala se ospale. Neměla ráda, když ji někdo budil.
"Ale vůbec ne. Jen jsem ti nachystal snídani. Jsou vajíčka tak mě napadlo, že by byly lepší teplé. Jaké chceš přinést oblečení, zlatíčko?"
"A co třeba žádné?" zeptala se s nadějí příjemně stráveného rána. Když už přišel, chtěla toho využít. Na snídani jí nezáleželo a v nemocnici byli dnes stejně až do oběda, tak k čemu spěchat?
 
 

Reklama