FF Ooakami

Prolog 2

9. března 2011 v 23:28 | napsal Ooakami
Začátek prologu už dlouho leže v "šuplíku" a včera jsem byl doslova donucen ho dopsat. Kyxnul internet a mě se nechtelo jít spát tak se to napsal, konečně. Doufám (ale dost pochybuju) že se vám to bude líbit. POZOR! Zranění, infarkty apod. nehradím!

Byla noc, noc při níž měsíc zářil více než kdy dříve, ale v neprostupných lesích poblíž Skryté Prašné Vesnice byla tma. Tma a ohlušující ticho. Ticho přerušila jakási mladá žena, v temnotě byla její podoba špatně rozpoznatelná ale dlouhé blond vlasy zářili jako maják temnotou.Žena přeskakovala z větve na větev a jednou rukou přidržovala na prsou malý uzlíček látky. Při bliším pohledu však člověk rozpoznal děťátko zabalené látce. Na ženě byly znát známky únavy a strachu. Aby ne, už několik dní se hnala přes půlku světa aby zachránila dítě své sestry. Říkala jí to, že se s tím chlapem nemá spouštět, ale ona ji neposlechla. A nyní je mrtvá. Žena se zastavila, konečně ji uviděla. Své rodiště, rodiště své sestry, Skrytou Prašnou vesnici. Vesnice však byla ještě daleko, a žena si musela pospíšit. Měla neblahý pocit že ji její pronásledovatel dohání. Hned se zase dala do pohybu, ale bylo již pozdě. Před ženou se objevila velký mužská postava, měla dlouhé světle modré vlasy a ruce založené na obnažené hrudi

Kroniky Krvavého písku:Krvavé shledání

20. ledna 2011 v 18:16 | napsal Ooakami
   Nioru se vzbudila. Byla celá spocená, zase se jí zdál sen, TEN sen. ,, Konečně jsi se vzbudila!" řekl muž sedící v jejím  pokoji. Byl oblečen v bílém kimonu přepásaném bílím páskem. Měl světle modré vlasy, na krátko ostříhané které mu spadali do oličeje a on si je odhrnul. Několim pramínků se však vrátilo do původní polohy. Měl velké hnědé oči. Stejně hnědé jako Nioru. Nioru se zdál docela pohledný ale nebyl čas na to nyní myslet. Okamžitě vstala a přimáčkla se k rohu místnosti. Sakra udělala jsem zásadní chybu, Zahnal mě do kouta, pomyslela si Nioru ,, Co tu chceš! Co tu kurva chceš! A kdo kurva jsi?" řvala Nioru na celou nemocnici. ,, Nekřič tolik Nioru-nee-chan. Já jsem přece tvůj velkej bráška. 
   ,, A ted tě dodělám! Zavěrečná technika mistrů luku: Fialový Anděl!" dívka natáhla luk a vystřelila šíp s fialovým hrotem. Ooakamimu přímo na srdce. Ooakami zkameněl nemohl se hnout, pohled na šíp ho přimrazil k zemi. Nebylo úniku, jeho život končí v tomto okamžiku.Nikdy nesplní svůj cíl, nikdy nezachrání své rodiče,a nikdy se nestane opravdovým Ninjou. Ale Ooakami se s tímto faktem nemohl smířit zkoušel se pohnout, pohnul ukazováčkem na levé ruce, ale v tu chvíli si uvědomil že mu to nepomůže šíp byl již příliš blízko Ooakamiho hrudi.

KKP- Návštěva

7. ledna 2011 v 12:34 | napsal Ooakami
,, Neser mě" řekl Ooakami ,, Akiro!". Akira se usmál ,, Takže paměť ti ještě  slouží! Takže si jistě pamatuješ že jsem o tři roky starší a..." Ooakami ale nenechal Akiru domluvit. ,, Moc na to nevypadáš" a pohrdavě se usmál. A měl pravdu Akira byl stejně velký jako Ooakami, možná i o něco menší. ,, Nech mojí velikost na pokoji!" zařval Akira a z kapsy u kalhot vytahl svitek rozložil ho na zem, kousl se do palce a začal skládat pečetě. Už to začíná, pomyslel si Ooakami a začal takě skládat pečetě. Drak, Kůň, Pes..Ptá, Drak ,, ÁÁÁÁÁááá!" řval Ooakami. ,,Kuchiose no Jutsu" zakřičel neznámý hlas a objevila se mlha. Po chvíli když mlh zmizela stal tam obrovský opičák a v pravé ruce třímal Ooakamiho a v levé Akiru. ,, Bratře..." řekl Akira. ,, Akiro co tu zase pro boha vyvádíš!"řval muž. Měl černé vlasy a snědou pleť. Na              
Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. krku mu visela červená čelenka se znakem Písečné. A před sebou měl rozprostřený obrovský svitek.

Kroniky krvavého Písku-Malý velký Muž

27. prosince 2010 v 23:54 | napsal Ooakami
Přímo navazujeme na předchozí  díl. Omlouvám se za zpoždění  měl sem problémy s PC a pak i s chutí psát. Proto je díl taky tak krátký. Příště očekávejte delší.

...Teď je má šance, pomyslela si krásná hnědovláska. Vytáhla z pouzdra Kunai a hodila ho po Kazekagem. Kunai vrazil Kazekagemu do zad. A však k překvapení ostatních se nezabodl ale zůstal jako přibitý na zádech Kazekageho a jeho oblečení se dotýkal pouze špičkou. Co to sakra je? Ptala se sama sebe hnědovláska. V tom ale kunai spadl na zem a Kazekage byl pryč. O vteřinku později už stál u hnědovlásky se šavlý položenou na jejím krku ,, Vím že se mi chceš pomstí, Nioru-chan. Ale ještě nejsi připravena. Jednou až budeš silná jako tvoji rodiče přijď za mnou a uspořádáme férový duel" šeptal jí do ucha. ,, CHCÍPNI!" ozval se hlas za Kazekagem. Byla tam Nioru a v rukou třímala svou Katanu. Kazekage však stihl uhnout a Nioru zabodla Katanu přímo do hlavy druhé Nioru. Z rány stříkali hektolitry krve. ,, Pečeť! Kai!" řekla Nioru a druhá Nioru zmizela i se vší krvý která byla okolo ní. Úžasné, už tak mladá a ovládá tak mocnou techniku, myslel si Kazekage.

Kroniky krvavého písku-Slzy osamění

9. prosince 2010 v 18:03 | napsal Ooakami
Koukneme na yotůbko, pustíme si nějakou relaxační hudbu a jdeme spát... teda psát
( psáno v 0:58 , chtělo se mi děsně psát... teda spát).

Kde zase vězí, pomyslel si vedoucí tábora. V tu chvíli se rozletěly dveře a objevil se mladý kluk. Na hlavě mu seděla černá kšltovka zpod které vykukovaly ještě černější vlasy. Na jeho obličeji vás upoutali hlavně jeho oříškově hnědé oči, hlubší než dvě velké Nebeské studny. Na sobě měl bílé tričko s krátkými černými rukávy. Na krku mu visel zlatý přívěšek se znakem skryté písečné. Ruce měl zastrčené v kapsách černých tříčtvrtáků. Je docela hezkej, pomyslela si opodál stojící blondýna. Dlouhé vlasy měla svázané do culíku které ji spadaly až na ramena. Na sobě běla černé tričko bez rukávů, a černou sukni. Na krku jí visel stříbrný přívěsek ve tvaru kapky vody. Kromě těchto dvou v místnosti stály čtyři další dívky, jeden vyšší chlapec a vedoucí tábora. ,, Co se děje Souta-sensei ?" zeptal se chlapec který před chvílí vešel do místnosti. Souta se nadechoval aby něco řekl, aslo slova se ujal vašší chlapec 

Kroniky krvavého Písku - Prolog

5. prosince 2010 v 0:05 | napsal Ooakami
Na písečnou vesnici se hnali černé mraky. Přišla bouře. Ačkoliv by měli být vesničané  rádi že zaprší, a zase bude nějaká voda navíc, všichni se obávali nejhoršího a raději se skryli do podzemních úkrytů. Kazekage-sama hleděl na polorozpadlou vesnici. Ještě stále na ní byli vidět stopy po 4. velké válce Ninjů. Armáda Uchihy Madary se tudy prohnala a nenechala tu kámen na kameni. I nyní, po 60 letech od té neblahé události byli na vesnici patrné stopy po boji. Okrajové části vesnice byli jen ruiny, to byl také důvod proč se vesničané tak bály.  
Silný vítr jaký  se zde v Zemi Větru vyskitoval mohl bez větších potíží trosky zvednout a zničit s nimi ten zbytek vesnice. ,, Kazekage-sama?" ozval se hlas zpoza dveří. ,, Pojď dál Inoue." řekl Kazekage a do místnosti vešel menší chlapík s nakrátko ostříhanými hnědímy vlasy které trčeli do všech stran. Na obličeji vás rychle zaujali jeho brýle, podivně tvarované s tmavými sklíčky. Chlapík mohl být tak o hlavu větší než dvanáctileté dítě. Ani jeho postava nebyla příliš zavalitá, byla spíš nadměrně hubená. Inoue měl na sobě bílý plášť a v ruce svíral modrý turban. ,, Bouře je velká, přešla přes osadu Taki. Nic z ní nezbylo" řekl chraplavým hlasem Inoue.

Kroniky krvavého písku - Zasazení děje

3. prosince 2010 v 21:07 | napsal Ooakami
Fan Fiction Kroniky krvavého písku se odehrává přibližně 60 let po 4. válce ninjů ( aktuální manga). Příběh je zasazen do Skryté písečné vesnice, ale některé jeho části se mohou odehrávat i v jiných vesnicím a zemích. O tom co se stalo během velké války ninjů se dozvíte v příběhu, proto vám o tom ni nebudu říkát. Současným Kazekagem je Deejay Hatake, syn legendárního Hatake Kakashiho a jeho partnerky.
Hlavními postavami je 6 mladých Genninů. Jsou to nováčci z Písečného výcvikového tábora.
( obdoba Konožské Ninja školy ) Zatím nebyli obsazeny všechny hlavní postavy, stále nám chybí čtyři Genini takže neváhejte a přihlaste se na http://naruto-online.blog.cz/1012/konkurz-vodopadova-vesnice.  
Doufám že Kroniky krvavého písku se stanou vaší oblíbenou FF a budete napjatě očekávat další díl.

Jak to všechno začalo 2. část.

14. listopadu 2010 v 9:02 | napsal Ooakami
,, Rinnengan...." řek polohlasně Madara. ,, Nebuď tak udivený vždyt mě znáš? A nebo nejsi pravý Madara, jak tvrdíš!" odpověděl muž. ,, Máš pravdu nejsem Madara, ale co je ti do toho!" opáčil mu Madara. ,, Řekni mi kdo jsi, Madara byl můj přítel!" řval na Madaru neznámí muž, a vrhl se na něj. Madara však ztihl zareagovat uhnul a začal utíkat. Pravý Madara by byl mnohem rychlejší, ale nový vlastník jeho těla, nebyl na svou novou schránku zvyklí a tak byl brzy dostižen. Muž povalil Madaru na zem a přiložil mu kunai na hrdlo ,, A ted mi pěkně povíš kdo jsi a já se pak rozhodnu jestli tě zabiju nebo ne!" křičel naštvaně muž. ,, Dobře! Dobře! Všechno ti povím jen mi sundej ten kunai z krku." řekl rozrušeným hlasem Madara. ,, Ne! Mluv a hned!" řekl muž a přitoskl kunai Madarovi na hrdlo ještě více. ,, Dobře! Dobře! Pocházím ze Skryté Listové vesnice.

Jak to všechno začalo - 1.část

11. listopadu 2010 v 19:31 | napsal Ooakami
Předmluva

Já jsem tak trošku odpůrce Teorie Tobi=Madara, proto také vzniklo toto FF, jako důkaz že Tobi není Madara, ale  někdo úplně jiný. Doufám že se bude líbit. Přijmu jakoukoliv kritiku...

Bylo krásné  letní odpoledne, nebe bez mráčků ptáci spívali, prostě další nudný den. Ale z ničeho nic vzduch pročísl zvuk výbuchu a z pod stromů se pomalu vyplížil muž. Pomalu se plížil až na okraj propasti a pod sebou sledoval strhující scenérii. Do údolí padala ohromná masa vody v podobě vodopádu a pod ním bylo možno vydět dvě postavy které mezi sebou bojovali. Z jedné strany šlehali plameny, z druhé zase rašili stromy, a ke všemu tam byl Bijuu! Legendární Kyuubi no Youkou. Dva ninjové mezi sebou nějakou dobu bojovali až muž ovládající stromy začal díky Kyuubimu vyhrávat a skolil svého protivníka. Poté, co boj skončil Liška Pomalu mizela a místo ní se objevila žena.
 
 

Reklama