FF Nickolajka

Příběh bez názvu: 27. Kapitola - Rozpustí se cukr ve vodě? Kahimiri taky!

9. listopadu 2011 v 18:35 | napsala Nickolajka
V poslední chvíli Keraie napadlo, že moudřejší než obraně stát před Kaishou a nechat se probodnout, bude vzít dívku do náručí a uskočit před útokem. Bylo ovšem už pozdě na to, aby se úplně vyhnul, takže Kahimirina katana mu věřte, nevěřte, usekla levé ucho. Chlapci se chtělo řvát bolestí, z rány mu stříkala krev. Nakonec to nevydržel a vykřikl. Právě tenhle výkřik prorazil i přes jutsu pod nímž byla za dva dny dvanáctiletá Uchiha. Technika přestala působit a dívka se probrala. Když si všimla, kde je, málem vyjekla. Potom jí ovšem došlo, že kluk, jenž jí držel je zle zraněný a kus od nich je ten pitomý a dost silný tým. Hned před nimi, zrzka se škodolibým výrazem ve tváři, sbírala ze země mladíkovo zkrvavené ucho a s takovou zvláštní jiskrou v očích, se do něj zakousla. Chudince Kaishe se zvednul žaludek, ale pud sebezáchovy byl u ní přednější, takže vyskočila z chlapcovy náruče a přemýšlela, co dělat. Napadlo ji, že jestliže je ta rusovláska tak zadobře s ohněm, musí být její slabinou voda. A tu umí ovládat…

Příběh bez názvu: 26. Kapitola - Ledy prolomeny! Kerai došel k neuvěřitelnému zjištění!

11. října 2011 v 18:37 | napsala Nickolajka
Tak jsem se zase po nekonečně dlouhé době rozhodla zaslat další kapitolu. Hrozný, že? XD Ovšem ještě horší bude obsah kapitoly...sice jsem ji tentokrát nečetla, ale vsadím se, že jsem tam napáchala spoustu chyb....XD

Kerai pomalu otevřel oči. Cítil se strašně a všechno ho bolelo. Rozhlédl se kolem sebe a spatřil ten jemu nesympatický cizí tým. Nikdo mu ovšem nevěnoval pozornost a tak si je mohl lépe prohlédnout. Ta divoženka co ho předtím skolila, měla momentálně na tváři divný úšklebek, chlapec vedle ní byl úplně bez výrazu (koho mu to připomíná?!) a mladík vepředu potěšeně něco sledoval. Když se tak nad tím zamyslel, všichni něco pozorovali. Pootočil se, aby zjistil, na co se to vlastně dívají, a zalapal po dechu. Na zemi ležela Kaisha s vytřeštěnýma očima a pěnou u pusy. Pravou stranu obličeje měla ošklivě popálenou. Teď se posadila, na tváři skelný pohled, a vytáhla kunai. Chce v tomhle stavu útočit na jejich nepřátele? To je přece hloupost! Myslel si klučia. Ona ale nevypadala, že by měla v plánu bojovat.

Příběh bez názvu: 25. Kapitola - Rodinné setkání

10. září 2011 v 23:26 | napsala Nickolajka
Tak tady je další díl...snad se bude aspoň někomu líbit, ale moc tomu nevěřím. Když jsem si to přečetla, zjistila jsem, že je tam tolik slohových chyb, že mi ani není jasné, jak jsem něco takového mohla před rokem napsat...fuj XD.

Někdo jako ty nemá právo na život! Zemři! Křičel na ni ten hlásek uvnitř hlavy a Kaisha přesvědčena o pravdivosti jeho slov se divoce třásla.
Aby šla za zamyšleně za Kyosukem uvažujíc zda je pro něj jenom kamarádka nebo i něco víc. Zrovna když došla k závěru, že se do její osoby "nejspíš" zamiloval, mladík před ní se rychle rozběhl vpřed. Koukla se, co tak upoutalo jeho pozornost a tu ji spatřila. Bělovlasá dívka s chladným, ale momentálně i naštvaným výrazem sledovala chlapce, který se k ní blíží. Že by to bylo to děvče, za kterým se celou tu dobu honily? Její domněnka se hned potvrdila, neboť chlapec zvolal: "Ó má malá sestřička! Nestalo se ti nic, za tu dobu, co jsem s tebou nebyl?" Sotva to ale dořekl, proletěla kolem něj jehlice a sekla ho do ramene, které teď slabě krvácelo.

Příběh bez názvu: 24. Kapitola - Zlomená!

8. září 2011 v 21:06 | napsala Nickolajka
Omlouvám se, že jsem dlouho neposlala další kapitolu, ale...No, dobře...žádné výmluvy. Byla jsem zkrátka líná! XD Měla bych se stydět... Tak prosím, kdo má zájem, ať si tenhle díl přečte, další hodlám poslat hned zítra, abych se v tom zasílání trochu polepšila XD.

Kahimiri byla během chvilky u Keraie a než kluk stačil zareagovat, chytla ho za ruku a řekla: "Raiton: Hiraishin - Živel blesk: Létající bůh blesků!" Chlapce zasáhl neuvěřitelný elektrický výboj a on posléze ztratil vědomí. "Chichi!" zahihňala se rusovláska, "Rikame, dál se o něj postarej ty. Já si to vyřídím s tou holčičkou támhle." Kaishe se rozhořely tváře a naštvaně vykřikla:
"Kdo je tu pro tebe malá holčička?!" Pak se koukla na svého parťáka na zemi a v duchu dodala: Samozřejmě, že já. Jeho si dostala během několika vteřin. Ale se mnou to zas tak snadný nebude! Aktivovala svůj sharingan a po té vytvořila pečeť: "Katon: Goukkakyuu no Jutsu - Oheň: Technika velké ohnivé koule!" Z úst jí vystřelila velká ohnivá koule, která tu holku z cizího týmu zasáhla. Zmizela v ní a Uchiha dívka si pomyslela: Teď uhoří! Ostatní ze skupiny se však té jejich divožence pomoct nesnažili, což se jí nějak nezdálo. A její sharingan viděl něco velmi podivného…

Příběh bez názvu: 23. Kapitola - Nebezpečí na scéně aneb příchod Kahimiri, Nokachiho a Rikama!

22. května 2011 v 10:43 | napsala Nickolajka
Má mu ten svitek sebrat anebo nejdřív pomoct kamarádce? Teď by byla vhodná příležitost k tomu, aby ho nepozorovaně a hlavně rychle zbavila té ruličky, ovšem mezitím by se Tori mohlo něco stát… Co má dělat? Na tohle všechno se Kiyo sama sebe zeptala, když běžela ke své kámošce a Shinovi. Než však stačila něco podniknout, byla ona sama náhle pryč. Před ní stál člověk v masce, a proto okamžitě nasadila vážný výraz. I když byla ještě dítě, už dávno patřila k anbu - tudíž jí bylo jasné, že se muselo něco stát. "Co se děje?" zeptala se ostražitě nejspíše muže před ní. "To ti zde říct nemůžu, není to bezpečné. Jde o Orochimara…" odpověděl jí bezvýrazným hlasem a ona povytáhla obočí: "Cože? O co jde? Vrátil se?" Postava jí ovšem na nic neodpověděla a pouze řekla: "Pojďme jinam." Děvče se tedy zvedlo, ale najednou si na něco vzpomnělo. Vlastně nechápalo, jak na to mohlo zapomenout. "A co chunninské zkoušky? Co mé přítelkyně? Právě bojují a já jim tam určitě chybím." "Jistě to bez tebe zvládnou. Navíc z tebe bude chunnin, tak jako tak." vysvětloval člen anbu, "hokage-sama by ho z tebe udělal už dávno, vzhledem k tomu, že pracuješ s námi a patříš mezi nás, ale stejně jako ty chtěl, abys mohla být v týmu se svými vrstevníky a mít aspoň trochu normální život. Navíc by si akorát budila pozornost!

Příběh bez názvu: 22. Kapitola - Team 12 vs Team 8

20. května 2011 v 20:00 | napsala Nickolajka
Aki se útoku mrštně vyhnula. "Suiton: Suihachi - Voda: Vlna z ruky!" z dlaně jí šel nepřetržitě vodní proud, kterým Kibu i přeměněného Akamara zasáhla. Tori nevěděla, jak má bojovat proti hmyzu, ale první co jí napadalo, bylo, že ti brouci k ní nemohou doletět, když je vítr bude tlačit na opačnou stranu. Pozvedla ruce a vytvořila velice silný vzdušný proud, kterým ty potvůrky před ní odehnala. Okamžitě pak za pomoci dvou prstů na pravé ruce vytvořila pečeť: "Fuuton: Kaze no Yaiba-Živel vítr: Větrné ostří!" Po té, co se objevilo její oblíbené větrné ostří, se s ním pokusila zasáhnout Shina, ale bezvýsledně. Zničila akorát obří masu všelijaké hmyzí havěti. Kiyo na Hinatin útok zareagovala dost rychle a hbitě se vyhýbala všem ranám, které na ní mířila. Po chvíli jí začala všechno oplácet. Ruce jí svítily zelenou - používala lékařské schopnosti ve snaze zasáhnout nějaký důležitý orgán děvčete, s kterým zrovna bojovala.

Příběh bez názvu: 21. Kapitola - Každý tým má jinou strategii

19. května 2011 v 16:10 | napsala Nickolajka
Díky Bukvovi na mě dosedla provinilost...všichni ostatní přidávájí tolik příspěvků, zatímco já něco pošlu jednou za čas... Tudíž hodlám kapitoly tohoto příběhu posílat každý den XD. Sice je až na na naši milovanou kazekage Akadou Yahoo nikdo nečte, ale to nevadí XD.

ÁÁÁÁÁÁÁÁ!"vykřikly dívky sborově při pohledu na jakousi obří mouchu s ošklivě vyvalenýma očima. Byla velká asi jako dospělý člověk. "Fuj, to je odporné!" ulevila si Amaya a Akira přitakala, potom se vystrašeně zeptala: "P-proč na nás to stvoření tak zírá?" "Chce si tě dát k večeři." uchechtla se Meekari, kterou už přešel počáteční šok, ale když viděla, jak zděšeně na tu věc na stromě dívenka vedle ní kouká, dodala: "Dělám si srandu. Určitě je tahle divná příšera naprosto neškodná…" Ovšem ten hmyzák, jakoby chtěl její slova zamítnout, k nim náhle popolezl a zahýbal svým sosákem.

Příběh bez názvu: 20. Kapitola - Test bude těžší než se zdálo aneb Kaisha a Kerai si zadělávají na problém!

29. dubna 2011 v 18:55 | napsala Nickolajka
"Tak fajn!" Amaya se zastavila a podívala se na ostatní za sebou, "Co budeme dělat?" "No, co by… Musíme si najít nějaký úkryt a tak dál, když máme strávit pět dní v tomhle lese." pokrčila Akira rameny, ale Meekari zvedla oči v sloup, "O tom jsem nemluvila! Chtěla jsem vědět nějakou strategii při boji o ty svitky." "Vždyť ani nevíme, proti komu budeme stát! Jak si můžeme něco domlouvat, když ještě ani netušíme proti komu?" "Přesto bychom měli mít základní plán! V té chvíli, kdy najdeme nějaký další tým, nebudeme mít čas na dlouhé rozmýšlení!" vysvětlovala zelenovlasá dívka a potom se otočila na zamlklou kamarádku vedle nich, "Yuni, co si o tom myslíš ty?" Ta neodpověděla a tak si hlasitě povzdechla, "No dobrá, já to naplánuju sama!"

Příběh bez názvu: 19. Kapitola - 2. Test = Boj o přežití

27. dubna 2011 v 16:06 | napsala Nickolajka
Tak dnes mě napadlo, že bych se zase mohla uráčit zaslat další díl své šílené povídky. Nečetla jsem ho a radši ani číst nebudu XD. Kdo by chtěl vidět ty hrůzy, co kdysi napsal, že ano? Akorát jsem si všimla poznámky u něj, která hlásila, že je tahle kapitola nic moc...No, to se máte na co těšit..i když vy to vlastně nikdo nečtete XD. Ale kdybyste to náhodou někdo četl, chcete, abych další díl poslala už zítra?

Když muž domluvil, všichni se chtěli začít radovat, jelikož úspěšně zvládli první test. Jenže najednou se jako velké tornádo do třídy přiřítila fialovovlasá ženská a s přehnaným zapálením zvolala: "HEJ mládeži!!! Není čas na oslavy! Jsem zkoušející druhé části chunninské zkoušky! MITARASHI ANKO!!! Teď jdeme! Za mnou!!!" Studenti se po sobě podívali a někteří si poklepali na čelo. Tori, Aki a Kiyo se v lavicích přikrčili ve snaze zůstat neviditelní. Jejich sensei zase blázní! "78 lidí…26 týmů…Kolik jsi jich to nechal projít?! Ta písemka byl tentokrát příliš jednoduchá!!!" uraženě vykřikla žena na Morina, ale ten klidně odpověděl: "Letos je jich tu hodně výjimečných." "Cha!" odfrkla si, "No, stejně to je fuk. Nejméně polovinu jich stejně zlikviduju v dalším testu." Kaisha na ní zděšeně vykulila oči, ale okamžitě zvedla hlavu hrdě nahoru, aby na ní nikdo nepoznal zděšení. "Áááá….začínám se těšit…. Všechno vám vysvětlím, až se přesuneme. Pojďte za mnou!" řekla, Anko zlověstně.

Příběh bez názvu: 18. Kapitola - 1. Úkol! Opisování zakázáno!

3. dubna 2011 v 12:12 | napsala Nickolajka

Všichni vešli do jakési třídy a vedoucí první zkoušky se postavil ke katedře. "Teď si každý vytáhne jednu z těchto kartiček," zvedl ruku, "a podle ní se posadí na určité místo. Pak vám rozdám testy." "Co písemka?!?!?!" vykřikl zděšeně Naruto, ale nikdo si ho nějak moc nevšímal. Muž mluvil dál: "V ní máte každý na začátku 10 bodů a za každou nesprávně zodpovězenou otázku, vám je vždy z počátečního skóre jeden odečten. Tato práce je týmová, takže výsledek se stanoví na základě součtu bodů celé skupiny. Podvádějící ztrácí 2 body za každý prohřešek. Tito muži budou kontrolovat, jestli neopisujete." Ukázal na postavy u stěn, "Pokud vás několikrát přistihnou, jak podvádíte, tak končíte jasné? Je to devět otázek a desátou vám pak řeknu sám." Po té jim rozdal papíry a sledoval, jak na ně každý vyděšeně zírá. Pár lidí se dalo do jeho vyplňování. Tori se zamyslela a řekla si, že u tak těžkých úkolů prostě nejde spoléhat se jen na sebe. Po té zavřela oči a uviděla, co bude za dvě minuty psát jeden z těch lidí, co už začali. Při tom i zahlédla, zbytek do té doby vyplněných věcí a takhle postupovala po celou dobu. Když měla vše vyplněné, zbývalo jí jen, nějak to všechno sdělit i ostatním z jejího týmu.
 
 

Reklama