FF Nana-chan

Návrat Sasukeho do Konohy část 5

18. listopadu 2011 v 15:21 | napsala Nana-chan
U Naruta doma:

Naruto: Najdi si Sakuru kde je já jdu zatím ven, když už si mě vyrušil.
Sasuke: "Dobře." A kam vůbec jdeš? Zeptal se.
Naruto: Co myslíš kam asi?
Sasuke: Jak to mam vědět? Proto se tě asi ptám ne? Ushoronkatoshi.
Naruto: Klid jo kámo. Jdu nejdřív k Hinatě a pak asi na Rámen. Až najdeš Sak tak přijď k Ichiraku Rámen. Řekl mu Naruto a odešel.
Sasuke šel hledat hned Sakuru. V kuchyni, ani v pokoji nebyla. Zbývala už jen koupelna. Potichu vlezl do koupelny. Byla tam a zrovna se koupala. Sasuke se pomalu plížil, aby ho nespatřila.

Opuštěný zpěvák

6. října 2011 v 18:07 | napsala Nana-chan
Jsem Sasuke Uchiha osamělý zpěvák. Od doby co jsem přišel o svou parťačku a zároveň dívku co jsem miloval, ale neřekl jí, co k ní cítím. Bloudím sám bez přátel. Lituju toho lituju všeho. Lituju, že jsem přišel o vše, co mi bylo drahé opravdu přišel jsem o vše. Bratr, kterého jsem měl rád zabije nám rodiče stále nevím, proč to udělal.

Itachi proč, proč si to udělal. Ptám se sám sebe. Nechám to být a vydám se znovu na cestu. Pak jí spatřím. Tu dívku moc krásnou dívku. Jdu k ní a zeptám se jí na jméno. "Ahoj jak se jmenuješ?" Zeptám se ji.

Jmenuju se Sakura. A ty jsi? Zeptala se mě na zpět. Jsem Sasuke a hledám společníky co by se mnou založili skupinu a zpívali a hráli.

Návrat Sasukeho do Konohy část 4.

19. září 2011 v 15:00 | napsala Nana-chan
V pokoji Sakury:

Ach jo to je nuda, kéž by tu někdo přišel. Za 10min někdo klepe na dveře. "Dále" řekla Sakura. Do místnosti vstoupila Shizune.
Sakura: Shizune děje se něco? Zeptala se.
Shizune: Ne jen ti řeknu výsledky testů, co jsme udělali jak si spala.
Sakura: "Dobře"
Shizune: Takže je to…. Eto… eto nemůžu to najít… a tady. Je to v pořádku pozítří můžeš jít domů.
Na to zaklepe někdo další na dveře. Vstupte, řekne Sakura. A ve dveřích se objeví….no kdo havraní vlasy a oči temnější než sama noc. Ano jak jste si mysleli, byl to Sasuke. To je dobře, že si tady Sasuke, řekne Shizune. Proč? Pozítří jde Sak domů.

Návrat Sasukeho do Konohy část 3

10. září 2011 v 23:25 | napsala Nana-chan
Omlouvám se, že je to tak krátké, ale znáte to sami škola je prostě škola. Ale to tady řešit nebudu. Takže přejí pěkné čtení

Sasuke a Sakura zůstali sami u ní v pokoji. Musím ti něco důležitého říct Sasuke, ale před Narutem jsem to říct nedokázala. O co de? Zeptal se jí Sasuke pořád držící Sakuru za ruku.
Víš Sasuke já-já-já tě pořád miluju, ale můžu ti vůbec věřit? Můžeš mi věřit můj třešňový kvítku. Tak dobře věřím ti Sasí. Sasuke se nad ní naklonil a chvílí se díval do jejích smaragdů.
Najednou se vpíjela černá do zelené a pomalu se přibližoval k jejím rtům. Nejdříve jen jemně ochutnal a jak zjistil, že se nebrání, přidal do toho celou svou vášeň i touhu po ní.

Návrat Sasukeho do Konohy část 2

8. září 2011 v 21:05 | napsala Nana-chan
U Sasukeho doma:

Naruto: Sasuke-Sasukeee otevři dveře něco se stalo Sakuře a je teď v nemocnici.
Sasuke: Šel ke dveřím a otevřel. Cožeee? Co se stalo.
Naruto: Nevím volala mi Ino z nemocnice, že tam máme oba přijít.
Sasuke: Matte. Obleču si něco a hned půjdem. Vyběhl po schodech a vzal si tričko a šel za Narutem.
Naruto: Konečně jdem, honem.
Při cestě do nemocnice:
Sasuke: Kdo ví, co se stalo.

Návrat Saukeho do Konohy část 1.

8. září 2011 v 21:04 | napsala Nana-chan
Sasuke přemýšlel. Přemýšlel o Narutovi a Sakuře. Dlouho je neviděl. Ale před dvěma měsíci se setkali to byla sice pravda. Sasuke však věděl, že na něho nezapomněli. Sasuke porazil Itachiho a ted bezmocně ležel na zemi."Porazil jsi mě dobře bratříčku. Řekl Itachi a padl na zem mrtvý. Sasuke najednou před sebou ucítil Naruta a Sakuru. Sasuke!! Vykřikli oba dva a Sakura ho začala léčit. Naruto začal bláznit radostí, že Sasuke je v pohodě. Sasuke se postavil a podíval se na Naruta. Dík, Naruto.
 
 

Reklama