FF Myzt

Naruto: Untold Story – Chapter II.

18. prosince 2012 v 21:16 | napsal Myzt

Další den byl Naruto propuštěn z nemocnice. Vzal si s sebou růžové květiny, které od kohosi dostal v nemocnici. Domníval se, že od Hinaty. Ten den nemohl nic dělat, celé tělo měl ještě pohmožděné a ztuhlé. Jediné, na co se zmohl, bylo dojít si na rámen. Ale to nejspíš neměl dělat…

Naruto: Untold Story – Chapter I.

16. prosince 2012 v 20:31 | napsal Myzt


Příběhy, které zde budou popisovány, se odehrávají po skončení Čtvrté Velké války. Hrdinové jsou o dva roky starší, tudíž jim je okolo 18 let. Válka skončila ve prospěch Spojeneckých sil, Akatsuki se stáhlo do ústraní. Na světě panuje opět mír a všichni jsou spokojení.

Naruto se probudil do brzkého slunečného rána. Právě odbila půl šestá. Ulice byly po nočním dešti mokré, pofukoval svěží vánek a venku si prozpěvovali ptáci. Naruto se posadil na postel, protáhl se a pohlédl na hodiny. "Proč já blbec ty hodiny vždycky zapomenu na víkend vypnout, dattebayo…" postěžoval si ospalým tónem a hodil po nich polštář, aby přestaly dělat rámus. Mezitím se venku otevřelo několik oken a začaly se ozývat uštipačné nadávky vesničanů: "Už toho máme dost! Jestli ty hodiny jednou provždy nevypneš, tak se o to postaráme sami! Hrdina nehrdina!" Naruto si povzdychl, vstal s úsměvem z postele a zamířil k oknu. Zařval z plných plic na celou Listovou: "Už je ráááánooo! Všichni stávat! Dattebayoo!"
 
 

Reklama