FF Mochito Tiramis

CO?NOHA?NEWS™

14. března 2011 v 16:20 | napsal Mochito Tiramis
2.Číslo
V dnešním čísle: Sai se bouří!
Bonus: Narutova první kniha
Dnešní zpráva zachycuje Saiovo podivné chování, ale tomu všemu naši redaktoři v terénu přišli na kloub.
Co se stalo? - Co víme od ANBU je to, že Sai rozbil výlohu malého krámku s potřeby na psaní a malování jménem Chmari no Pastel. Po příchodu ochranky se ale ke všemu přiznal a obchodníkovi se omluvil. Jako trest musí samozřejmě výlohu zaplatit a týden nemůže na mise se svým týmem.

Příběhy Zbylých Uchihů 02

5. ledna 2011 v 18:33 | napsal Mochito Tiramis
Uchiha Hazuto, Konoha

Divné  křiky probudily Hazuta z jeho spánku. Už je to skoro rok co odešel od Uchihů. Tuhle noc se moc nevyspal. Navíc ho přes noc divně bolela hlava. V rychlosti se převlékl a nazul si bačkory. Vyhrnul žaluzie a ospalý se kouknul co se tam dole děje. Na ulici bylo asi sedm lidí a uprostřed chlapec s kolem. V košíku měl noviny a byl o ně dnes neobyčejný zájem. Lidi si u toho povídali a občas se i zasmáli. Hazuto rychle seběhl schody. V momentě, kdy se přibližoval ke vstupním dveřím na ně někdo zaklepal. "Kdo je?" Odemkl Hazuto, ale to už chlapec rozrazil dveře. "Pane pospíchám! Nemám čas se s vámi zdržovat. Tyhle noviny chtějí všichni a já si konečně vydělám na tři pytlíky mých oblíbených karamelek." Pravil malý chlapec s jiskrou v očích a podával mu noviny, které byly divně zabalené v černém papíře. "Co to je, tak nikdy nebyly zabalené?" Zeptal se Hazuto odcházejícího chlapce. "Já nevím pane. Neměl jsem se na ně dívat. Zajímalo by mě co tam je, ale prý to není pro děti…" zasmutněl chlapec. "Ale klidně se už nepodívám na žádné noviny, když za to jako teď dostanu peníze." Usmál se na něj chlapec a odcházeje k dalšímu domu si pískal. Hazuto zakroutil hlavou a zívnul. Vešel zpátky do svého dvoupatrového domku s malou zahradou a udělal si kafe. Mezitím se opláchl a vyčistil si zuby. Poté se napil kafe a začal rozbalovat balíček. Znovu srkl a postavil kafe na stůl. "Co by tam mohlo být tak zajímavého, když je to v balení?" řekl si pro sebe. Konečně vyndal Noviny. Promnul si oči a kouknul na úvodní stranu.

Mochito Tiramis proti zbytku Světa

23. prosince 2010 v 20:31 | napsal Mochito Tiramis
Velký  národ

Sbalil jsem si ještě pár posledních věcí a vydal se po schodech dolů. Tam jsem pozdravil pár známých a šel jsem ven z domu. V Listové panoval klid. Pár dětí si hrálo s dřevěnými kunaji a vzduch voněl po masu a nudlích. Tak jsem se s dvěmi zavazadly vydal na dlouhou cestu. Ani nevím kam jsem vlastně chtěl jít prostě dál a dál. A tam někde v dáli snad najdu mého prvního soupeře Deidaru. Sotva jsem vyšel z Listové, dostal jsem strach, protože nic neumím, a tak nemám šanci. Ani pořádnou výzbroj nemám. Mám jen rodný starý kunaj, který používal ještě můj praděd. A to všechno, i můj život riskuji jen kvůli jedné holce, a také kvůli zjištění jedné pravdy ohledně mého národu.
Zastavil jsem se někde v lese a znova se na něj podíval. Je na něm vyryto, že se ti celý otevře, jen když se staneš silnějším. "Ale jak se sakra z blbé skoro rezaté věci stane něco lepšího!" Hodil jsem kunaj na zem. Nic se nestalo. Chvíli jsem čekal, pak jsem ho zvedl a šel jsem dál.

Příběhy zbylých Uchihů 01

18. prosince 2010 v 10:38 | napsal Mochito Tiramis
Kapitola 1: Úvod

Poté, co Itachi vyvraždil klan Uchiha jak se ví zbyli: Itachiho mladší bráška Sasuke, kterého nedokázal zabít a Madara. Neví se však, že zbyli ještě další. O těch je tato četba.
Jeden z Uchihů, koho kromě Sasukeho nemohl zabít, byla jeho tajná láska. I proto se někdy vymlouval Sasukemu, že si s ním nemůže hrát.            
Dalším byli chlapeček a holčička, které se narodili jedněm z nejbohatších členů Uchihů. Byli dvojčata. Bohužel neuměli ani v devíti použít ani náznaky Sharinganu. Měli smůlu jejich nafoukaným rodičům to byla ostuda a nechtělo se jim dál čekat. Jednou večer, když usnuli je odnesli podplacení ANBU do nejhlubšího lesa někam na hranice se Skrytou Deštnou. Tam děti svázali a rychle se vrátili do vesnice. Naštěstí je našel jeden chudý rolník, ale bohužel už chlapeček nepřežil. Zachránil však holčičku jménem Lumedi. Po roce však bylo méně a méně jídla, a tak se rolník obětoval a zemřel na podvýživu, aby Lumedi zachránil.

CO?NOHA?NEWS™ 01

12. listopadu 2010 v 23:07 | napsal Mochito Tiramis
     1.Číslo

     V dnešním čísle: Skandál - Gaara pašuje ve váze marihuanu do Konohy


Jeden z našich novinářů se zaměřil na nedávný rozruch.
Detektivy se stali dva malí kluci. První je menší kluk se zrzavými vlasy. Druhý je vyšší a měl delší hnědé vlasy.
"Vsadili jsme se, že kdo si šáhne na Gazdovu vázu dřív vyhrál." Říká  první z chlapců. "Využili jsme šance, když Gaara zašel do obchodu s oblečením s nějakou blondýnkou." Popisuje druhý našemu novináři. "Gaara tam nechal tu svojí vázu a hlídal mu jí kluk s fialově pomalovaným obličejem." Chichtá se zrzek. "Po chvíli uviděl kolemjdoucího Naruta a šel kousek dál od vázy a začal se s ním bavit.

Strašidelný dům 02

8. listopadu 2010 v 0:00 | napsal Mochito Tiramis
Část 2

Už  není Halloween, ale dokončím to v tom stylu.

"Katsu!" zaječel Deidara a jeho jílový klon vybuchl. Muž z motorovou pilou se rozpadl na onen červený písek. Ale to se kolem Deidary začaly tvořit postavy. "Sakra došel jíl. Nemyslel jsem, že ho do tohohle zatraceného strašidelného domu potřebovat nebudu." Než stačil Deidara uskočit už na něj postavy naskákali a drželi ho. V pozadí se z písku ve vzduchu utvořili kunaje namířené na Deidaru. Ten na to zíral s otevřenou pusou a snažil se vymanit z (ne)přátelského objetí. V jednu chvíli ale se stovka kunajů vrhla velkou rychlostí na Deidaru...

Strašidelný dům

31. října 2010 v 22:29 | napsal Mochito Tiramis
Část 1

V noci na Halloween šli Akatsuki do strašidelného domu. "Máme zaplaceno, ale je to prý na vlastní nebezpečí." Usmál se Pein. "Prej na vlastní nebezpečí a to si dovolej říct nám, Akatsuki." Zasmál se Hidan. "Tak honem honem jdem!" Těší se Tobi.
Po vstupu do budovy jsou v místnosti dvě chodby. "Ták Já, Konan, Itachi, Sasori a Zetsu jdem vpravo zbytek vlevo. Jo a dávejte pozor." Pravil Pein a skupina zmizela v chodbě. "Jó Senpai jsme spolů!" vykřikl Tobi a objal Deidaru. Deidara ho odstčil a i druhá skupina vešla do chodby. 

Éra strojů 01

28. října 2010 v 16:00 | napsal Mochito Tiramis
1.kapitola -  Úvodní část

Ve zpustošené  krajině končil další den. Dny, které přinesli mnoho obětí. Stalo se to jedné noci před třemi lety. Byl zrovna Halloween, když na Listovou zaútočili neznámí vetřelci. Skupina strojů zničila celou vesnici, než je ANBU zničilo. Zanedlouho se zjistilo že útoky byly provedeny i na ostatní vesnice a na celý kontinent. Po půlroce utrpení a velkých ztrát při stálém útočení neznámých robotů, se zbytek lidstva domluvil a založil takzvané Centrum, které se nacházelo v zemi Ohně.

V záři zapadajícího červeného slunce se mihlo několik šurikenů s lístky. Zabodli se do podivného robota a vybouchly. Poškozený stroj vyslal poslední salvu jedových jehel a zřítil se k zemi. "Yohaki jsi v pořádku?!" zařval vysíleným hlasem Dochi a dlouhým skokem přiskočil ke svému zraněnému kamarádovi. Yohaki zasažený do ramene jednou jehlou byl celý bledý a syčel bolestí.
 
 

Reklama