FF Mid188

Tazumi a Miki 4

27. listopadu 2013 v 21:24 | By Mid188
Tazumi a Miki - část čtvrtá

Hned poté co holky vyšly z kanceláře, Tazumi se zeptala Miki: "Co je tak důležité, že mi to musíš říct "venku"?" "Zas tak důležité to není, ale jelikož jsme otravovali Hokageho dost dlouho, tak jsem se rozhodla ti to prostě říct venku." řekla Miki. "Tak já poslouchám, můžeš začít." řekla Tazumi.

Tazumi a Miki 3

19. listopadu 2013 v 13:28 | napsal Mid188
Tazumi a Miki - část třetí

"Pamatuju jako by to bylo včera." začal svůj příběh Hokage. A pokračoval: "Přesně zítra před 15 lety se v Písečné narodila dvojčata, ty dvojčata se narodila do rodiny obyčejného vesničana a ty dvojčata jste vy dvě." Tazumi se pousmála, konečně zná svojí rodinu, doteď bydlela sama. Miki jen upřeně zírala na Hokageho a hltala každé jeho slovo.

Tazumi a Miki 2

3. listopadu 2013 v 21:45 | poslal Mid188
Tazumi a Miki - Část druhá

Jak Tazumi a ostatní viděli, že je u nich velmi velká přesila, shromáždili se kolem do čtverce a Tenten řekla: "Já si beru severní skupinu.", Gaite řekl: " Já si beru západní.", Tazumi se zeptala: "Hej Kito? Máš sílu na boj? Pořád ses nezotavila." Kito odpověděla: "Je mi dobře, řekni mi, jakou chceš skupinu." Tazumi na to: "Mě je to jedno." Kito odvětila: "Tak já si beru jižní." Tazumi nakonec oznámila: " No jak vidím, zbyla na mě východní." A všichni serozeběhli ke skupinám.

Tazumi a Miki – část první

18. října 2013 v 21:20 | napsal Mid188
Jednoho krásného dne se Tazumi Mazayate probudila a těšila se na to, co jí dnešní den přinese. V tom uviděla z okna svou nejlepší kamarádku Azumo jak na ní volá. Vůbec jí nerozumněla, proto se začala oblékat a vydala se ke dveřím. Jakmile byla dole, Azumo jí pověděla: "Volá tě Hokage, musíš se k němu hned dostavit." Tazumi poděkovala a vydala se za Hokagem.

Chuuninská zkouška: Jak to mohlo být: Naruto vs Gaara + Naruto vs Konohamaru

9. října 2013 v 21:03 | napsal Mid188
Jak proti sobě Naruto a Gaara stáli, Gaara v Narutovi cítil zvláštní sílu, podobnou té jeho a nemohl si to vysvětlit. Naruto najednou hodil 3 kunaie po Gaarovi a Gaara je zastavil svým pískem. Toho využil Naruto. Přiběhl k Gaarovi v tu chvíli kdy měl písek v zorném poli a svou nohou prorazil písek. Kopl Gaaru do hlavy a Gaara narazil do stromu a zlomil ho. Mezitím se všichni poražení účastníci shromáždili na jevišti, aby viděli poslední zápas.

Chuuninská zkouška: Jak to mohlo být: Naruto vs Kankuro – část 2, Temari vs Gaara

1. října 2013 v 18:30 | napsal Mid188
Naruto poslal všechny své klony na Kankura, ten si ale kombinací svého loutkářského umění, svojí ninja praxe a taky toho že ho pár klonů nerozhodí, hravě poradil úplně se všemi Narutovými klony. Najednou z loutky sundal ruce, ve kterých byli zabudované nože, připevnil je na svoje chakrové vlákna a poslal je na Naruta.

Chuuninská zkouška: Jak to mohlo být – Sasuke vs. Gaara, Sakura vs. Temari, Naruto vs. Kankuro: 1. část

22. září 2013 v 17:36 | napsal Mid188
Hned potom co začal zápas Sasuke se vytratil v oblaku listí, v tom samém v kterém "přišel" na zápas. Gaaru to nepřekvapilo a pohotově stál pořád na místě. Mísilo se v něm radost ze zápasu a jiný druh radosti. Radost z toho jak Sasukeho přetrhne ve dví.

Sasuke se objevil a běžel k Gaarovi, ten si ho všiml a na každý Sasukeho útok odpověděl pískem jako obranou. Najednou se celý zahalil pískem a zůstal uvnitř. Vlastní pěstí udělal do vršku bariéry díru a zakryl si jedno oko. Druhé oko jakoby vylétlo z bariéry a sledovalo Sasukeho pohyby. Sasuke přemýšlí jak na něj. Rozhodl se pro útok, co ho naučil Kakashi. Z jeho ruky začala proudit elektřina, zatím jen málo, proto si nedržel ruku. Seběhl ze zdi, kde stál a běžel na Gaarovu bariéru. Všiml si díry ve vršku a skočil do ní Ještě před tím než Gaara uzavřel díru, Sasukeho ruka začala proudit mnohem více elektřiny než předtím a začal si držet ruku, aby se ruka trefila do správného cíle. Díra se zavřela a nikdo neví co se děje uvnitř.

Chuuninská zkouška - Jak to mohlo být: Shino vs. Kankuro, Sakura vs. Dosu

14. září 2013 v 10:21 | napsal Mid188
"Uběhl měsíc. Měsíc tréninku na finálové souboje. Dokonce proběhl i první zápas kde byl Naruto a Neji. A vyhrál Naruto." říkala si Sakura, když čekala na zápas. V tu samou chvíli si Ino v hledišti v duchu říkala: " Její zápas je až poslední a Sasuke ještě nepřišel, bojí se, aby ho nediskvalifikovali. Je to na ní vidět." V tu chvíli se na zápasišti ozval nový rozhodčí Genma Shiranui a oznámil: "Zápas Sasuke Uchiha vs Gaara se odkládá, takže další na řadě je zápas Kankuro vs Shino Aburame." Sakuře spadl kámen ze srdce. Kankuro a Shino se mezitím dostavili na zápasiště a Genma řekl: "Zápas začíná."

Chuuninská zkouška – Jak to mohlo být: Sakura vs. Ino, rozřazení na 3. fázi zkoušky

2. září 2013 v 20:01 | napsal Mid188
"Už byli tři zápasy, snad nepřijdu na řadu. Ten les mě docela poničil," řekla si Sakura, když vycházela z umývárny. V tom potkala svojí rivalku/kamarádku Ino Yamanako. Najednou oběma dívkám probleskla v hlavách myšlenka: "Co když budu bojovat zrovna s ní?" Každé z dívek se tahle myšlenka zamlouvala, obě spolu totiž měly nějaké nevyřízené účty. Ino se malinko pousmála a šla do umývárny, zato sakura šla zpět za Narutem na balkón u zápasiště.
 
 

Reklama