FF Maikeru

fKamenná 6 + fanart by Minnoza

21. dubna 2011 v 21:16 | napsala Maikeru
Hele lidi tenhle díl se moc nepovedl ( což to má být upozornění předem :D ) Jashin já s toho obrázku co nakreslila Minn ještě ted nemůžu :D ( Ten pohled :D )

Nový příběh, noví lidé
,,Jeee dneska máme volno že ? " Aka-Itachi se po ránu protáhla a koukla na Yaraki. Yaraki jen kývla, zvedla se a řekla ,, Tím pádem tu nemusím být " pomalu kráčela směrem ke svému bytu. "Ták a teď jsme tu zůstali sami " řekl Ringo a vyzývavě pohleděl na Aka-Itachi. ,, Ježiš nech mě bejt prasáku ! " křičela na něj Aka-Itachi a vrazila mu jednu pěstí do xichtu, aby na ní tak prasácky nezíral. ,, Au..au " Ringo si hladil tvář a kecal něco jako že je Aka-Itachi hrozná. ,, K-Kdo to je ? " zeptala se Aka-Itachi a ukazovala na tři lidi co šli směrem k nim. ,, He.. tak to nevim, ale radši zdrháme " řekl Ringo a když chtěl utíkat tak ho Aka-Itachi chytla za límec a řekla mu ,, Srabe ". Ringo se naštval a aby jí ukázal že není srab tak začal skládat pečetě ,, Katon - Housenka no Jutsu ! " vykřikl a když už chtěl plivat oheň tak mu Aka-Itachi zacpala pusu jablkem ,, Blbečku ..není ti blbí zaútočit na lidi když ani o nich nic nevíš ? ". Ringo něco kecal s jablkem v puse, ale nebylo mu vůbec rozumět. Ti tři lidé byli čím dál blíž a Aka-Itachi přemýšlela kdo to může být. Byla mlha takže nebylo nic vidět.

fKamenná 5 + fanart by Minnoza

20. dubna 2011 v 21:37 | napsala Maikeru
Tým 4 - První pořádný boj
Jako každý den se sešli na místě před domem kde měl sídlo Tsuchikage, ale tentokrát mezi nimi jeden chyběl ,, Kde je Tetsu ? " řekla Itami a začala se rozhlížet kolem. ,, No jo naše milá velitelka Tetsu tu není co si počneme ? ÁÁ všichni tady umřemeee " Bisu začal ze srandy dělat scény a tvářil se u toho tak nemožně, že Midori vyletěla od Minnozy. Přistála Bisovi na hlavě a začala ho klovat do hlavy ,, Zlez ze mě potvoro ! " křičel Bisu a oháněl se rukama po orlici. "Midori jdi se porozhlédnout kde je Tetsu " řekla Minnoza a Midori zamávala křídli a odletěla. " Uf..konečně je ta potvora pryč " řekl Bisu a mnul si rukou hlavu.
Přiletěla Midori a něco křičela nikdo jí nic nerozuměl kromě Minnozy která po chvíli s vystrašeným výrazem řekla ,, Tetsu má velkej problém.Rychle zamnou ! ". Všichni se za Minnozou hnali ani cestou nemukli, jediný co věděli a chtěli je to že musejí dostat svojí velitelku z průšvihu.

fKamenná 4

17. dubna 2011 v 18:00 | napsala Maikeru
Tým 3 - aneb chytit kočku je naší nejvyšší prioritou

Všichni čekali před dveřmi za kterými seděl Tsuchikage. Bukva stál u okna a díval se na mraky jak plují po obloze a povzdechl si ,, Jsou tak volné ". Rokku se pousmál ,, Blbče " řekl a podíval se na Bukvu. Maikeru vybuchla jak atomofka a dala Rokkovi pěstí. Rokku narazil do dveří a vlítl přímo až ke Tsuchikagemu. ,, Vrrr ..komu jako říkáš blbče ? ! " celá udýchaná Maikeru stále mezi dveřmi a vražedně koukala na Rokka. Tsuchikage jen zakroutil hlavou ,, Děcka " povídal si pod vousy.

fKamenná 3 - Tým 2 - Trénink přežití

17. dubna 2011 v 17:51 | napsala Maikeru
Na cvičišti všichni tři stáli a všichni tři s vyvalenýma očima civěli na mistra Funga. ,, Zahajuji váš trénink přežití až řeknu start ..Vaším úkolem je tohle " mistr si točil se 3 shurikeny na prstech. ,, Coo ???" Sukiji vykřiknul. ,, Vaším úkolem je mi ukrást aspoň jeden z shurikenů… START ! " v tu chvíli se mistr vypařil jako pára. Tifa se zamyšleně rozhlížela a pak prohlásila ,, Rozdělíme se a až ho někdo najde zabliká tímhle jasný ? "¨Tifa dala Suji a Sukijimu zrcátka. ,, Jooo !!! " Sukiji vykřikl a rozeběhnul se směrem na severozápad. Suji se chvíli dívala na Tifu a pak řekla ,, J-já jdu na východ. ". ,, Dobře " řekla Tifa a rozeběhla se na jih.
"Tady je" řekla si tak sama pro sebe Tifa. Otočila se vzala do ruky zrcátko a blikala sním a čekala až ti dva příjdou.

fKamenná 2 + fanart by Minnoza

11. dubna 2011 v 18:12 | napsala Maikeru
Druhý den : Tým 1 učitele Fune
Aka-Itachi bloudila po akademii a hledala učebnu 1 s jejím týmem kde měli mít v osm hodin sraz. Podívala se na hodinky a zhozila se ,, Krucinál ! Příjdu pozdě..za dvě minuty tu pitomou učebnu nenajdu." Šla rychlím krokem chodbou a pořád se dívala na dveře učeben. ,, Tu je !" s radostní vykřikla a rychle vtrhla do učebny. V učebně už viděla Yaraki jak sedí v lavici a kouká unuděně na hodinky které visí nad dveřmi. ,, Ahoj Yaraki " Aka-Itachi pozdravila Yaraki, ale Yaraki jen mávla rukou jako že jí také zdraví. ,, Hmm..Kde je Ringo ?" zeptala se Yaraki. ,, Jestli příjde pozdě tak budeme mít kůli němu průšvih" dodala Yaraki a Aka-Itachi jen cukala s rameny jako že o něm nic neví. "Ee ? " obě dvě s napjetím a velkou zvědavostí koukali na pomalu otevírající se dveře. Ze dveří vykoukla noha s modrými kraťasy. Holky stále udiveně koukali na dveře a na přicházející člověka. "RINGOOO !!! " zařvala Aka-Itachi na Ringa jen co vešel opatrně do místnosti.,, Už tu je ? " řekl potichoučku Ringo a podíval se na hodinky, bylo 8:15 hod.. "Ne není, ale ty jdeš pozdě " vykřikla na něj Aka-Itachi. Ringo jen mávnul rukou a sedl si na lavici. ,, Áááá !! " Ringo s výkřikem přepadl z lavice. Před ním klečel učitel Fune. ,, Chlape bláznivá co mě strašíš !? " křičel Ringo a upravoval si své černé vlasy. Fune jen zakroutit hlavou, rozhlídl se a přemýšlel. ,, Chcete slyšet co si myslím ? " zeptal Fune. Všichni tři jen přikyvovali že ano. ,, Myslím si že…" chvíli přemýšlel a všichni na něj civěli a báli se že to bude něco špatného. ,, Myslím si že… spolu budeme dobře vycházet" když to řekl Aka-Itachi si oddechla. ,, Za mnou !! " rozkázal Fune a všichni za ním cupitali.

fKamenná + fanart by Minnoza

7. dubna 2011 v 19:20 | napsala Maikeru
Přidala jsem do příběhu ještě mé vymyšlené postavy které nesmějí v chybět ..
Takže přiděla jsem pár žáků ( bylo by nás fakt málo ) ..a ještě učitele atd.
  • Uchiha Ringo - kluk co chodí na akademii ( dělá hodně problémů )
  • Hyuuga Rokku - kluk co chodí na akademii ( kliďas )
  • Hyuuga Suji - holka co chodí na akademii (stydlivá něco jako Hinata)
  • Kaguya Bisu - kluk co chodí na akademii ( ukřičený uličník )
  • Kottan - učitel na akademii
  • Akai - druhý učitel na akademii
  • Fune - velitel týmu 1
  • Fangu - velitel týmu 2
  • Fukku - velitem týmu 3
  • Tetsu - velitelka týmu 4

Všechny za jednoho

20. března 2011 v 12:10 | napsala Maikeru
Tak tento příběh je napůl pravda a napůl výmysl. Děj je pravdivý, jen postavy vymyšlené.
Chcete znát inspiraci ? Mojí inspirací je můj život.

Malá holka z malého města a malé třídy, se zamilovala. Malá holka a přeci jen velké srdce které patří jen tomu malému klukovi co chodí do její třídy. On se jí ptá : Máš mě ráda ? ..Ona neodpovídá. Tu otázku jí položil při hudebce, když seděl vedle ní. Její kámoška jí druhou hodinu psala, psali si celou hodinu. Ona napsala, že ho miluje. O přestávce ten papír na který si psali vzal jeden kluk a ukázal to jemu. Začali spolu chodit a tady příběh začíná.

Příběhy předškoláků 0,5

27. ledna 2011 v 17:35 | napsala Maikeru
Upozornění : Čtete na vlastní nebezpečí …jestli se vám něco stane nejsem povinná platit odškodnění …xD .., ( nezáživný ..nudný..prostě něco co mě zrovna napadlo o těláku =P )  
V hlavní rolích hrají :

Ješterka, Mahira, Ooakami, Mochito Tiramis, Bukva, Maikeru, Tsuki, Nio, Sharimate Khinu ( Shar ), Asara

Název : První bitva
,,Hej ,, první co jsem slyšela když jsem vlezla do školky, to As řvala na Shar. Shar utíkala pryč od As i s její kosou. ,, Za tohle ti v Asatopii useknu hlavu ,, řvala na ní dál a trhala plyšovým veverkám hlavičky. Shar utíkala a koukala do zadu na As..najednou rána ,,Bum bum,, řekl vtipně Ooakami. Shar narazila hlavou do zdi a svalila se na zem, As k ní běžela a vzala si kosu, přitiskla ji pevně k sobě ,, To je moje kosa !,,…
 
 

Reklama