FF Mahifu Najoni

Modrá oblaka 01

20. listopadu 2010 v 11:11 | napsala Mahifu Najoni
Tak a je tu premiéra. Snad se Vám bude líbit ;D

Název: Začátek války
Žánr:  Fantasy, akční, válka, láska, …
_-_-_-_
Slunce se pomalu vyhupovalo nad budovy vesnice. Černá oblaka se protrhávala a nebe modralo. Noční tvorové se vraceli do svých útočišť a také  se zpět vracelo sedm lidí. Dva týmy a jeden velitel. Bylo vidět, že se velmi radují, jelikož všichni se stali chuuniny.
Zkoušky se konali ve skryté  Mlžné vesnici. Zkoušky však nebyly jen tak obyčejné. Objevila se během nich spousta věcí, které se vymykali kontrole, nebo tam už vůbec neměli být.
Na kraji vesnice stál mladý muž s maskou vyobrazující hada. Ano, byl to jeden z členů Anbu a nyní čekal na kraji vesnice na sedmičlennou skupinku. Informace, jež dostal, byly opravdu velmi stručné. Ovšem je zvláštní, že se zde ona osoba nacházela.

Až za hrob 1.část

17. listopadu 2010 v 9:50 | napsala Mahifu Najoni
,,Pojďtě prosím dál." Z právě otevřených dveří promluvila mladá a krásná sekretářka. Sekretářka šéfa celé organizace. Organizace, kterou zajímá mír. Společnosti, která udržuje mezinárodní vztahy a organizuje tábory, školství a další spoustu věcí. Organizace jménem Akatsuki, nejdůležitější organizace, jaká kdy vznikla. Organizace důležitá pro přítomnost a hlavně pro budoucnost.
Jmenuji se Yuri Karitogi, je mi 19let, mám světle modré oči a rudočerné vlasy. Vystudovala jsem školu v Mlžné. Nyní jsem přijela do Konohy abych mohla nastoupit do této proslulé organizace, už mne opravdu, čeká jen pohovor s ředitelem.
Prošla jsem kolem sekretářky s kouzelnými modrými vlasy. Její malá pracovna byla vyzdobena květinami a zvířátky. Vše neodvratně z papíru, samozřejmě až na dřevěné, elektronické a ostatní podstatné vybavení.
 
 

Reklama