FF Loki Uchiha

Mahō no kettō kunoichi 03

3. března 2012 v 8:49 | napsala Loki Uchiha
No, tady máte další díl, nemám totálně náladu na nic, proto je asi ten díl takovej. Objevili se tam nové tváře, a někdo ještě přibude. No, čtěte, a ohayo Leiko..

Zbytek dne, probíhal poměrně v klidu, bylo to spíše tím, že jsme byli všechny stále v pokojích, a řešili kluky, školu, či jiná témata, na které jsme si vzpomněli. Čekal nás oběd, a zbytek dne volna, který jsme chtěli strávit učením, malováním, nebo jinými koníčky. Bok po boku, ve školních uniformách jsme kráčeli po školní chodbě. Zvědavým pohledům se neubránil nikdo, kdo jo, nikdo nevěděl kdo jsme, nikdy nás tu neviděli, a vesele si tu kráčíme po chodbách školy. Dveře od jídelny se rozevřeli a všechny tváře se stočili k nám. El okamžitě vyhledávala černovlasého chlapce, a krátce mu říkala L-kun. Zamračila se, když si všimla rusovlasé dívky sápající se po jejím, jak vyřkla "miláčkovi". Rázným krokem došla ke stolu, a láskyplně L objala, s hlasitým vykřiknutím. "Lásko, zapomněl si vyklidit myčku!" A líbla ho na tvář, L se tvářil naprosto nechápavě, pak El pohodila hlavou k dívčině, a okamžitě pochopil.

Mahō no kettō kunoichi 02

28. února 2012 v 16:06 | napsala Loki Uchiha
Tak a je to tu, druhý díl, podle mě je dost odfláklí, protože mě nebavilo to seznamování se školou, ale už jsem tak něják přemýšlela co by mohlo být ve třetím díle, a napadlo mě něco geniálního, což vám ovšem neřeknu ^^...Takže, hezké počtení, zanechte komentáře, JOOOOOOOOO A JEŠTĚ NĚCO! Stále tu nejste všichni, protože já prostě nemám na to, nasáčkovat tam nyní už 31 LIDÍ?! --" ...Takže ten, komu přijde e-mail ode mne, bude ve třetím díle, ve druhém nejsou vybraní, jelikož se stále rozhoduji koho. (kromě hlavních postav). Tak se omlouvám, a teď už si počtěte! :D

Promrzlou krajinu, vystřídal chlad zatuchlého sklepení. "Proč jdeme tudy?" Špitla Jayrin, a její hnědé oči, těkali po místnosti. "Protože jste si stěžovali na zimu, a tudy to bude kratší, zajímavé jaké má chodby sídlo toho prašivého hajzla Kentara." Ušklíbla se Leiko, a prohlížela se velké chrliče ve tvaru dračích hlav, s otevřenými tlamami, plné ostrých zubů, jakoby připravenými kdykoliv zardousit každého, kdo se jen odváží přiblížit. Při bližším zkoumání, bylo možné si všimnout i barevných onyxů, místo očí, některé však byli vyplněné, křišťálově zeleným, nebo krvavě rudým kamením.

Diamond love

28. února 2012 v 16:01 | napsala Loki Uchiha
POZOR! YAOI ! 18+! ...Nezodpovídám za vaše duševní zdraví, pokud si to přečteš, nechci vidět komentáře typu "Fuj!" VAROVALA JSEM ! --"...Jen pro zvrhlé yaoisty! JEDNORÁZOVKA ...(Jo, pro některé to bude slabě, ale pro některé silnější káva) ^^ ..

"Jsem doma!" Rozkřikl se hlas po celém domě.
"Sasuke, neřvi tolik, chce se mi spát." Napomenul ho okamžitě Itachi. "Uh, onii-san, kde jsou rodiče?" Vykulil svá černá kukadla.
"Odjeli na tu služební cestu, vždyť ti nejmíň 1000x opakovali." Zabrblal starší Uchiha a snažil se opětovně usnout. Když v tom na jeho postel skočil Sasuke. "Co takhle podívat se na nějaký horor?! Notáák!" Začal sním třást, a dloubat do něj. "Přestaň Sasuke, jsem unavenej." Zívl.

Mahō no kettō kunoichi 01

21. února 2012 v 16:33 | napsala Loki Uchiha
Smějte se, přepisuji to, ale stejně mi to přijde ubohé. No nic, je to trochu zkrácený, jelikož na mě furt tlačíte! :D No nic, omlouvám se těm co se tam ještě neobjevili, ale ve druhém díle, by už měli být všichni, podle mě je vás totiž hrozně moc. Takže je problém vás tam nasáčkovat, no tak teď už si počtěte, piyo Leiko-sama (yo, a sorry za ten konec, já zapomněla do těch souboju zapojit i zvířata, tak jsem tam vymyslela takovou blbost, normálně bych na to dlabala, ale Tsuki to něják naštvalo, no) :D

Většinu severní části hor halily husté tmavé mraky. Mrazivý vítr se zabodával do těl všech členek družiny vyjma štíhlé postavy v hustém černém plášti, která je vedla. V téhle části, bylo možno nalézt i zbytky sněhu, nebo mrazíků. Mráz tu již vládl nad vším, a dodával smrkovému lesu, kterým právě procházeli, mrtvolně bledou zář. Černá vlčice Restallina, dávala své paničce jasně najevo že jí zima nevyhovuje. Černovlasá Rutemi Tsuki, pohladila Restallinu po sametové srsti, a její křišťálové oči se setkali s třpytivě zelenými, které patřili její zvířecí společnici. Vedle nich loudavě kráčela El Lawliet, v náruči držíc svoji kočku Lindu. Krvavě rudé oči, vykukovali zpod kapuce hnědého kožichu a hřívy černých vlasů, které zkoumavě kmitali sem a zase tam. Lisa Tori, kráčející tři kroky za vůdkyní si přitáhla huňatou kapuci více na hlavu, a na rameni jí ležel její drobný černo-bílí kocourek Mikeshu. Ohlédla se za sebe, a její zrak upoutala zelenovlasá dívka jménem Shar, která vesele skotačila se svým štěnětem, a rozdávala úsměvy na všechny strany.
 
 

Reklama