FF Litychu

FF Oblačna 02

14. listopadu 2011 v 15:02 | napsal Litychu
FF oblačná - Hádky , bitky , potyčky , Litychovo pracovní nadšení vrcholí !

Menší rekapitulace minulého dílu : Mladý chlapec jménem Litychu vběhnul za Asarou na její zavolání z předešlého dne , za její vyrušení a zkoumání spodního prádla mu Asara šlápla na obličej , poté co se Litychu vzpamatoval přešly k věci co od něj Asara potřebovala a to že potřebuje někoho kdo bude řešit potyčky mezi obyvateli vesnice za ní , Litychu po vysvětlení pádných důvodů proč si vybrali zrovna jeho souhlasil . . .

FF Oblačna . . . Zkušební verze

4. listopadu 2011 v 18:42 | napsal Litychu
Bylo krásného dopoledne téměř poledne a oblaka zakrývala pahorky hor před přímím slunečním svitem v oblačné vesnici jemný vánek si pohrával s čerstvě na podzim popadaným listím a s vlasy dívky zakryté velkým oranžovobílým kloboukem se znakem ,,oblaka,, , který zakrýval její obličej a který si lehce přidržovala levou rukou , sedící na vrcholu budovy kde sídlí Raikage Oblačné vesnice . "Asaro-sama!?" Ozvalo se z okna budovy na které dívka seděla a přerušilo klid ve vesnici . "Jste tu někde?!" ozval se další výkřik . "Už zase někdo otravuje . . ." povzdechla si dívka. Už jdu ! Křikla směrem dolů a skočila dolů , po cestě si přidržovala černou sukni aby ji při letu dolů moc nepoletovala .Z okna vykoukl chlapec s bílými vlasy a vážným výrazem na tváři , vzhlédnul vzhůru a trochu vykulil oči a řekl tiše ."tmavě modré" To bylo jediné co stačil říct než Asara dopadla nohou na jeho obličej a odrazila se od něj směrem do místnost "Nemáš nic lepšího na práci než mně otravovat a zjišťovat barvu mého spodního prádla? ,, Řekla Asara chlapci , který válel na zemy sudy a držel se za krvácející nos a obtisknou botu na obličeji ." Au to bojí … Proč mi to děláte Asaro-Sama?" Zaskuhral chlapec a dál se válel po zemy ."Baka , zvedni se z té země a řekni co se děje že mně rušíš! " Okřikla ho Asara a sundala si klobouk který položila na velký stůl za který se poté posadila a složila ruce.

Začátek Konce

20. července 2009 v 9:19 | poslal Litychu
Naruto se probouzí z bezvědomí a před ním je skrytá vesnice větru(suna) v troskách.Garra leží nedaleko od něj a po těle má jizvy jako by ho někdo rozsekal mečem,když se Naruto zmateně rozhlíží dál tak si najednou všimne jakýsi obrys osoby jak odchází z bojiště. Pokouší se vstát ale nemůže se pohnout. Obrys postavy se otočil a přibližuje se k Narutovy. Byl to Sasuke už byl dost blízko u Naruta a pomalu vytáhnul meč Naruto nevěděl co má dělat a najednou uslyšel hlas Sakury a probudil se bylo to genjutsu vyvolané Sasukem nyní už věděl co se stalo Sasuke s pomocí techniky přeměny se proměnil na Kakashiho ,který byl uvězněn a mučen v doupěti Sasukeho, se proplížil do Vesnice ohně (konoha) a tam mněl v plánu zabít Hokage a převzít vládu nad Městem, ale Naruto a Sakura ho odhalili a začal boj před konohou.
 
 

Reklama