FF Lisa Tori

Střední ninja akademie, Kapitola třetí

18. února 2012 v 15:16 | napsala Lisa Tori
Tak co k tomu dodat :D. Myslím že se zasmějete a ať se líbí. :D

Bylo další nudné ráno. Jen to dostat se z postele byl zázrak natož abych udělala všechny ranní rituály.
Byla hodina. Myslím že by se ve třídě nenašla jediná osoba, která by dávala pozor. Leiko co seděla přímo přede mnou si prohlížela yaoi. Katumi něco brebentil do Fuji, která jí zřejmě ani neposlouchala a četla si pod lavicí zase nějakou ze svých naučných knížek. Fuji jsem poznala hned první den školy. Byla to dívka co si hodně oblíbila černou a šlo to znát jak na jejím oblečení, tak i na polodlouhých vlasech (na jedné straně asi po bradu na té druhé skoro krátké) a černých očí. Byla to dívka hodně ponořená do sebe a neměla moc v oblibě ostatní ale byla milá.

Střední ninja akademie, Kapitola druhá

9. února 2012 v 18:37 | napsala Lisa Tori
Takže je tady další díl SNA, jak by řekla Katumi. Doufám že se bude líbit. Tato kapitola je věnovaná Leiko, která mě pořád uháněla k tomu abych tenhle díl dopsala. (Leiko: spokojená? :D)

Bylo pozdě odpoledne i když jsem přijela dneska taky mi to připadalo jako strašně dávno. Stála jsem na větvi stromu a pozorovala okolí, zatím co holky dole si povídaly. Najednou se za mnou ozvalo tiché: "ahoj" lekla jsem se zakolísala a už jsem letěla dolů s hasytým řevem.
Najednou mě čísi ruka chytla pevně kolem kotníku. Podívala jsem se nahoru. Byla nějaké holka s dlouhými černomodrými vlasy. Pustila mě a já se mezitím chytla spodní větve a zní skočila dolů. "Je Leiko! Tady jsi" ozvala se Corny. "Liso to je Leiko. Leiko to je Lisa" seznámila nás Corny. "Hmm" zamručela Leiko. "No nic já jdu radši trénovat" řekla Leiko a v ten okamžik byla pryč.

Střední ninja akademie 01

3. února 2012 v 10:53 | napsala Lisa Tori
Takže za prvé se chci omluvit že jsem to neposlala dřív, nějak mi to vypadlo z hlavy a za druhé: se chci omluvit za všechny chyby, které tam najdete. Snažila jsem se to opravit ale na opravováni chyb jsem jaksi levá. A jo! Nejste tam všichni co jste mi poslali svojí postavu objevíte se až v druhém, při nejhorším třetím díle. Pokud by se přece jen ještě někdo chtěl přihlásit tak mi svoje postavy posílejte na email ptackoel@seznam.cz nebo na lisatori@seznam.cz . To je asi tak vše. Doufám že se to bude aspoň trošku líbit.

Kapitola první

Jmenuji se Lisa Tori. Původně pocházím z kamenné. Rodiče jakožto obchodníci se rozhodli jít za prací a mě vzít samozřejmě sebou. A tak jsem se ocitla tady. Tady v mlžné. Byl to samozřejmě šok opustit bývalé kamarády a jít do neznáma. Měla jsem za sebou ninja Akademii a taky dva roky na střední ninja akademii.
Nemám rada seznamování s cizími a tak jsem zrovna nebyla nadšená ani z náhlého stěhovaní. Teda z náhlého jen z mého pohledu jinak to rodiče už plánovali půl roku.

Hlavní postavy FF

22. ledna 2012 v 15:56 | poslala Lisa Tori
Ehm…takže to jsou jen ty nejhlavnější postavy. Posílám to jen proto že se popisem tihle postav nechi zabívat během ff. A k tomu že jsem se obsadila do hlavní role….no první to měl být úplně někdo jiný jenže se mi ta postava nechtěla vymýšlet a nemohla jsem přijít na žadný jméno tak jsem tam strčila sebe. :D jo a pokud někdo nestihl poslat přihlášku tak klidně jí pošlete teď :D na ptackoel@seznam.cz nebo na lisatori@seznam.cz
 
 

Reklama