FF Lili

...Jednou, ale možná i dvakrát...2

16. května 2009 v 12:16 | poslala Lili
Uplynul 1 rok, v Konoze vládnul klid a Sakura s Kakashim žili spokojeně, přesto se k svatbě ještě za ten rok, co jsou spolu nedostali.
V Listové se totiž přihodilo mnoho věcí, který zamilovaný pár nemohl přehlížet. Madara se pokusil zničit Listovou a taky se mu to povedlo, Konoha byla na padrť, v současnosti už zase kvete, baráčky se třpytivě lesknou a sochy Hokágů jsou profesionálně zrekonstruované. K radosti většina občanů zůstala na živu a ti, co umřeli již byli nahrazeni malými novorozeňaty, přesto zůstanou navždy v paměti všech z Konohy .
Zachránce Konohy, kterého teď všichni uctívali a který se zapsal do historie Listové byl Uzumaki Naruto, nejlepší přítel, jak Sakury, tak spousty dalších, Kiby, Shikamara atd…, manžel Huugy Hinaty se kterou má 3/4 ročního syna pojmenovaného po jeho otci Minato. Naneštěstí Naruto při boji s Madarou, který vyhrál, utrpěl smrtelná zranění, kdyby nebylo Tsunade a Sakury, tak by teď už nežil.

Ten pravý 10.

16. května 2009 v 12:15 | poslala Lili
Hinata Gaaru políbila, vášnivě a nedočkavě. Vyrazila všem dech.. nejvíce Gaarovi, který koukal na Hinatu jako na mimozemšťana. Jenže pak...

,Co jsem to zase kurňa udělala?' Nadávala jsem si a nemohla jsem pochopit, jak jsem mohla udělat něco tak odvážného a hloupého.. Když já si prostě nemohla pomoct, byl tak sladký a ty jeho nádherné plné rty mě úplně zhypnotizovaly...

,Co teď?' Jenže najednou na mě přišla nějaká slabost a pak jsem jen cítila, jak se kácím na zem, pak byla tma...

...Jednou, ale možná i dvakrát...1.díl

27. dubna 2009 v 20:54 | poslala Lili
Bylo krásné slunečné ráno a růžovovlasá dívenka si kráčela po tenké stezce podél Listové vesnice. Pohybovala se velmi ladně a bylo zřejmé, že je velmi zadumaná…

,,Haloo!'' Sakura se lekla a spadla na zem, za ní stál Kakashi, ale jen, jak uviděl, co provedl, rozběhl se k Sakuře a podal jí ruku, aby ji zvedl, jenže Sakuře se podlomily kolena a bolestně zasténala.
,,Ccco se děje Sakuro? Co tě bolí?'' Zděšeně vykoktal Kakashi a zvedl Sakuru do náručí, které pomalu začínaly téct slzy.
,,T-o je d-dobrý, jen mám asi zlomenou nohu…'' Dostala ze sebe nakonec Sakura, Kakashi ani na moment nezaváhal a už s ní běžel se k Hokage.

Ten Pravý 9.

27. dubna 2009 v 20:52 | poslala Lili
,,Hinato! Probuď se! Prosím...'' Uslyšela jsem jakoby z dálky, ale oči mi ať jsem se snažila, jak chtěla nešli otevřít.. Bála jsem se, byla jsem na pokraji zoufalství, ale přesto jsem cítila pálivou bolest na hrudníku, která mi svírala žaludek a do očí se mi vehnaly horké slzy, cítila jsem, jak máčí moji tvář...
Zkusila jsem je znovu otevřít a tentokrát jsem uviděla ostré světlo loučí, které mě donutily očí zase zavřít.. Chvíli jsem se rozdýchávala a pak jsem to zkusila znova..
,Povedlo se, ale co tohle má znamenat??' Řekla jsem si uvědomila, že se červenám.. V náručí mě držel Gaara a hlavu měl položenou na mých prsou a nepřetržitě zoufale plakal, kolem stáli Sakura, Shino, Kiba a dokonce i Sai, který musel přijít později a kupodivu i tento chlapec plakal.. A nakonec Naruto, kterému dopadaly slzy na studené kameny.. Měl skloněnou hlavu a já mu neviděla do obličeje..
Když najednou na mě Naruto nevěřícně zamrkal a pak se jeho zkřivená ústa roztáhla do širokého úsměvu a rozeřval se:
,,Hinata je vzhůrůůů!!'' A začal poskakovat sem a tam a vesele se chechtal, usmála jsem se nad tím, dokud jsem si neuvědomila, že mě Gaara propaluje svým krásným zvláštním pohledem, který jsem nedokázala identifikovat.. Pak mě z transu probudila Sakura, když ke mně přišla, s hlasitým: ,,Promiň!'' odhodila Gaaru a přisedla si ke mně.. Bylo mi ho líto.. Bála jsem se, že mu něco zlomila, protože mi připadal, tak porcelánový, tak křehký.. Pak jsem tuto myšlenku zahnala, protože jsem si uvědomila, že je to kravina a pak jsem jukla na Sakuru, která si mě měřila zkoumavým pohledem..


Ten pravý 8.

18. dubna 2009 v 18:23 | poslala Lili
,,Naruto?'' Vykřikli společně Kiba a Hinata, Shino jen překvapeně otevřel pusu.

,,Uzumaki.. Naruto.. Hmm...'' Usmál se pokřiveně Sasuke a výsměšně koukal na Naruta, ten se zatřásl při pohledu na zuboženého Gaaru a pak na Sasukeho hodil vražedný pohled plný nenávisti, vzteku a smutku zároveň.

,,Nedovolím ti zabít mého nejlepšího přítele, který při mně stál v každé situaci!'' Procedil skrz zuby Naruto a po tvářím se mu začaly kutálet slané slzy zklamání. Sasuke se rozchechtal, ale to neměl dělat... V tu chvíli u něj stál Naruto, tiskl mu kunai u krku a pohlížel mu do jeho sharinganových očí, hledaje lítost čí třeba city.. Ale nic takového bohužel nenašel...

Sasuke se znovu zachechtal a naznačil Narutovi, ať se podívá za sebe a ten to udělal..

Ten pravý 7.

1. dubna 2009 v 17:13 | poslala Lili
,,Řekl jsem ať jdete!'' Ignoroval Sasuke Hinatu a rozkřikl se na ni.

,,Žadný takový, bez Gaary se odsud ani nehnem! Hin má pravdu, budem si ho prostě muset vybojovat!'' Lišácky se usmál Kiba.

,,Já naprosto souhlasím, tak co? Jste připraveni vy magoři?'' Zamachroval Shino a pak se snad poprvé v životě usmál, nepočítám to, jak dostal poněkud veselou chechtací drogu...,,Dobře, ale nebudem..'' Začal Sasuke, ale v zápětí, aniž by to stačil doříct ho přerušil Kiba:

,,Hahaaa! Shino se zasmál! Všimli jste si?'' A rozchechtal se naplno...

,,Ty hovado, jestli se o tom jen někomu zmíníš..'' Pohrozil mu s plamínkami v očích Shino a pak pokračoval:

Ten pravý 6.

26. března 2009 v 15:47 | poslala Lili
,,Tak konečně.. Vidíš Yuugo, nejsou tak blbí, jak vypadají!'' Do ticha promluvil ledový hlas..
,,No tak jsem se spletl Sasuke no..'' Otráveně odpověděl jiný neznámý hlas a to toho se přidalo potiché pisklavé dívčí zakuňkání:
,,Sasukeee si neeej!''
,,Ale ty sklapni!'' Nahlas zařval Yuugo.
,,Oba zavřete držky!'' Naštvaně odvětil dosud neznámý mužský hlas.
,,Suigetsu má pravdu, jste otravní!'' Klidně řekl Sasuke.

,Co se to tu kua děje?? Gaaru unesl Sasuke??' Vduchu jsem si vše promítala, když jsem uslyšela onen rozhovor..

,Takže existence týmu Taka se nám ověřila?'

Ten Pravý!! - kapitola 5.

15. března 2009 v 19:46 | poslala Lili
,,Kua, Akamaru ani já nemůžeme nic zvětřit, museli to být opravdu hodně zkušení ninjové! '' Nervózně řekl Kiba.
,,To teda museli! Ale už chvíli je moji brouci hledají a právě jsem od nich dostal signál, pojďme, něco určitě našli! '' Hbitě, ale zároveň pyšně odvětil Shino a rozběhl se za broukama, ostatní ho následovali.
Po pěti minutách došli na místo.
,,Zase nebyli tak zkušení! '' Usmála se Hinata, když uviděla čtyři páry lidských nohou.
,,No, ale zdá se mi to trochu podezřelé, našli jsme je až moc rychle.. '' Ozval se s jistým zamyšlením Shino, ale jeho dumání přerušilo:
,,Tudy!! '' Zařval Kiba.
,,Akamaru něco cítí, pospěšme! '' Dodal a Shino s Hinatou se za ním rozeběhli.

Ten Pravý!! - kapitola 4.

15. března 2009 v 19:45 | poslala Lili

,,Stejně si myslím, že by o tom Naruto měl vědět...'' Řekla potichu Hinata, poté co překročili hranice Větrné země.
,,Dostali jsme rozkaz a ten musíme dodržet! '' Nakvašeně odpověděl Shino.
,,Ale Shino, víš jak na nás bude Naruto naštvanej?? '' Zamyšleně se připojil Kiba k rozhovoru.
,,No to je možná pravda, ale teď už s tim nic nenaděláme, už jsme skoro v Písečné! '' Zašklebil se Shino.
,,Hmm.. no jo no... '' Zamračil se Kiba.

Ten Pravý!! - kapitola 3.

15. března 2009 v 19:44 | poslala Lili
,,Cože??Unesli Gaaru?? ´´ Zděšeně vykřikl Kiba, potom co jim Tsunade vysvětlila co se stalo.
,,Ano, Kazekage-sama byl unesen a písečná nás poprosila o pomoc, ´´odpověděla a pokračovala :
,,hned se vydáte do písečné, kde se dozvíte podrobnosti a ihned půjdete Gaaru hledat. Jasné??´´Rozrušeně dodala a pohlédla jim do očí.
,,Wakarimashta!´´Řekl Shino.
,,Ale co Naruto??Gaara je jeho velký přítel, má ho velmi rád… ´´Zeptala se smutně Hinata.
,,Ten se o tom, že je Gaara v nebezpečí nesmí dozvědět, ´´zasyčela na ně a pokračovala:
,,potřebuji ho na jinou důležitou misi a navíc vy se na tuto misi dokonale hodíte! Jste již jouninové a všem vám stoprocentně věřím!´´Po tom co to dopověděla se na ně usmála.
,,Hai!´´Zakřičeli a vydali se do písečné vesnice.

,Nemohu dopustit, aby Naruto-kun znovu trpěl, ´ ozývalo se mi hlavou :
,musím Gaaru zachránit! ´

Zachrání Gaaru??Uvidíte v dalším díle.
 
 

Reklama