FF Kozel-kun

2.Díl - Překvapení v lese

29. listopadu 2010 v 16:16 | napsal Kozel-kun
    Cesta  do Listové byla asi 5 km od chalupy a tak se rozhodl jít poklidnou cestou, kde nikdo nechodí.
Asi po 3 km něco zaslechl.Bylo to jako šumění mezi stromy. Naginato se rozhodl jít dál,ale co s největší opatrností. A také se mu to vyplatilo. Po chvíli na něj někdo hodil kunai z koruny stromu.Naginato se zarazil a hned šahal po meči na zádech,jenže nepřítel byl rychlejší než on a v zapětí měl v břichu zaražený kunai.

    Najednou se objevil kouř a kunai spadnul na zem.,,Co t-t-t...klon?!"ozval se ten,který mu probodl břicho(Sakon).Teď se Naginato zrovna schovával za stromem a pozoroval je,jenže zaním se objevil druhý(Kidoumaru).Chtěl seskočit,ale tam už čekal třetí(Tayuya) a čtvrtý(Jirobo) jistil.Naginato spočítal,že jsou čtyři a nevěděl co dělat,protože byl ze všech stran obklíčen.Teď se jeden z nich snesl k němu(Kidoumaru).Měl šest rukou a tak ho čtyřma rukama  přitiskl ke stromu aby se nemohl hýbat a do ucha mu šeptal,,za zradu zaplatíš" a zbývajícími dvěma rukami použil nějakou techniku,kterou ho přilepil pavučinou ke stromu.Potom ten čtvrtý(Jirobo) přiběh a dal takovou ránu,že by mu zlomil vas,ale Naginato uhnul hlavou.Mezitím trefil strom,který se rozpůlil a tak se Naginato dostal snadno z pavučiny.Skočil na zem a utíkal co nerychleji mohl,ale ne moc dlouho.Překvapila ho iluze vyvolaná pomocí flétny,kterou měla ta holka s těch čtyřech.Naginato byl zkušený a tak věděl jak se z genjutsu dostat a taky to udělal.Tím samozřejmě překvapil on ji.Netrvalo dlouho a objevil se úplně ten první (Sakon).Rozeběhl se a chtěl mu dát pěstí.Naginato byl připravený a už mu ctěl útok odrazit,ale zezadu se objevil další (dvojče Sakona Ukon) a dal mu kopačku dozad a Naginato lehce nadletěl.Potom už bylo snadné dodělat útok.

1.Díl - Naginato Katana

17. září 2010 v 18:05 | napsal Kozel-kun
Je doba 5.Hokage. Pein ještě nenapadl Listovou vesnici a Naruto neumí senjutsu. A já si ležím v trávě v jednom lese mimo nějaké vesnice a přemýšlím o jednom uprchlém ninjovi ze skryté Listové do skryté Zvučné vesnice. Chcete o něm slyšet příběh? Tady je:

Odehrává se v době, kdy ještě žila Zvučná pětka. Začíná to v jednom lese nedaleko skryté Zvučné vesnice. Jeden ninja jménem Naginato Katana utíká před ANBU Zvučné vesnice. Má malé modré oči a u pusy jizvu.Tmavé černé vlasy.Na sobě má modré triko zakryté bílým pláštěm a černé kalhoty.Na zádech pod pláštěm jeden široký meč a u pasu dvě katany.Má vrozenou schopnost,kekkei genkai,kterou mají jen dva lidé na světě.Umí se převtělit.Je na pokraji svých sil, ale nedaleko si všimne nějaké chalupy. Má před nima veliký náskok, takže má čas se skrýt za komín. Členové ANBU jednotek si ho nevšimnou a tak pokračovali dál.
 
 

Reklama