FF Koroki Hatake

Kyuubiho legie - Krev Konohy a její ohrožení, 4. Část

15. listopadu 2010 v 20:47 | napsala Koroki Hatake
pozn. Jeden z posledních dílů povídky, nebo můžete ještě očekávat, že se rozepíšu ;)  
A BACHA! Kdo si myslí, že Písečná získává body neprávem tak ať se podívá, jak aktivní jsou naši členové ;) jednou fan art, podruhé povídka ;) ale tohle jsem napsala jen mimo mísu, aby si někdo nemyslel, že podvodně získáváme body, to by ani Myzt nedovolil ;) 

Kyuubiho legie - Krev Konohy a její ohrožení, 4. Část 

Ráno za rozbřesku vyrazili po cestě vedoucí zpět do Konohy. Minato se odmítl někde zastavit, takže strávili celý den na nohách jen o kousku sušeného masa a vodě. Ani jednomu z nich toto očividné nepohodlí nepřišlo na mysl. Kotetsu byl zvyklýa Minata poháněla touha být doma a dozvědět se, kam zmizela jeho rodina.  
Kousek před městskými branami zpomalili a Kotetsu nakonec zastavil úplně. "Měli bychom si o něčem promluvit," vyzval svého přítele. 

Kyuubiho legie - Krev Konohy si žádá objeti, 3. Část

13. listopadu 2010 v 22:31 | napsala Koroki Hatake
pozn. Třetí díl je na světě, doufám, že si to přečtete a připíšete názor! Jinak přeju všem vesnicím GL, ale Písečné nejvíc! :D Tenhle díl vznikl při opakovaných tónech - Naruto soundtracku - Strong and Strike! <3 


Kyuubiho legie - Krev Konohy si žádá objeti, 3. Část 


Kotetsu nejprve zaklepal na podpěrnou tyč stanu a teprve potom odhrnul vchodovou plachtu. Nahlédl dovnitř a uviděl Minata, jak u jednoduchého skládacího stolku píše dopis. Kotetsu nemusel ani hádat, že jeho přítel opět píše své manželce Kushině. 

Kyuubiho legie - Krev Konohy a to co z ní vzešlo, 2. Část

12. listopadu 2010 v 19:43 | napsala Koroki Hatake
pozn. Další díl Kyuubiho legie. Musela jsem se dát do práce hned po rozlosování vesnic! Biju se za Písečnou lidi! Takže pozor! :D 

Kyuubiho legie - Krev Konohy a to co z ní vzešlo, 2. Část

Minato už oblečený ve svém novém, dlouhém, bílém plášti, políbil Kushinu na čelo.  
"Vrátím se, jakmile to bude možné, ano lásko? A prozatím ti tu nechám Chiyo, aby na tebe dohlédla." Očima zabloudil ke staré ženě sedící za stolem. Chiyo byla známá kunoichi a také porodní bába, která bydlela na druhé straně ulice. Minato pohladil svojí ženu po tváři. "Ničeho se nemusíš bát, ano?" 
"Opravdu místo tebe nemůže jít někdo jiný?" vzlykala Kushina. 

Kyuubiho legie - Krev Konohy a to co z má vzejít, 1. část

8. listopadu 2010 v 22:40 | napsala Koroki Hatake
Pozn. nudná  předmluva autorky: Tuhle kapitolu jsem psala v dějepise, proto je zřejmé, že to bude historický Naruto (xD), ale nechci, aby si někdo tady myslel, že v dějepise si píšu Naruto povídky a v ostatních předmětech maluju Naruto obrázky. (je to pravda xD)

Půjde o několika dílnou povídku z názvem Kyuubiho legie.DĚJ NEVYCHÁZÍ Z MANGY ANI ANIME. PROPŮJČENA JSOU JEN JMÉNA A OSUDY NĚKTERÝCH POSTAV.  

Kyuubiho legie - Krev Konohy a to co z má vzejít, 1. část

Mrtví byli dávno pohřbeni. Krev z bitevního pole, smyl déšť. Ale lidé nezapomněli, nemohli zapomenout na válku, která změnila jejich životy i osudy. Jen ti, kteří přežili bitvu mezi Listovou a démonem Kyuubim, mohli vyprávět a pravdivě odpovídat. Tito ninjové od té doby pouze přežívali, tělo i mysl měli zmučené, svět pro ně přestal mít význam. Přestali vnímat domov jako místo v němž by mohli žít. 
 
 

Reklama