FF Komiko Sayu

Chunninské zkoužky - 1

24. listopadu 2012 v 10:23 | napsala Komiko Sayu

Za dveřmi byla chunninská zkoužka. Chunninská zkouška měla dvě části. Kai, Hiro a Sakura tam stáli a rozhodovali se jestli mají jít dovnitř. Sakura už toho měla dost tak vešla dovnitř. Ve vnitř bylo plno lidí. Tým se rozmístil. Sakura šla za Kyoko a Haru. Kai měl zase svoji popularitu, která mu lezla na nervy a Hiro se šel hádat s ostatníma klukama.

Nejsilnější kunoichi ve světě ninjů 11: Budoucnost

23. října 2012 v 20:36 | napsala Komiko Sayu
O 3 roky později

"Sakuro, jak je?" ptala se u snídaně Kyoko. Byli zrovna v restauraci na dango. "Dobře, ale s klukama je to čím dál horší. Oba šly před dvěma roky na tréning a dnes se vrací. Asi na ně budu poprvé v životě mluvit." "Ty si s ni mi ještě nemluvila? Hej, ne půjdem jim naproti?" "Tak jo." Řekli si a šly.

Nejsilnější kunoichi ve světě ninju 10: První mise-část 2

20. října 2012 v 11:10 | napsala Komiko Sayu
"Tak jdeme!" rozkázala Rino potom co dostala dokumenty. "Je to bezpečné?" zeptal se Kai. "Nechápu proč by to nemělo být bezpečné?" nechápala Rino. "No, protože jsem slyšel povídky o smlouvách míru a ninju, kteří mír nechtěli." To vykolejilo Hira i Sakuru. "Tak za prví tohle je mise typu D. Za druhé jestli se to zkomplikuje tak vás ochráním a za třetí na Hira to moc velký dopad nebude mít, ale neděs Sakuru." Dořekla a šla. Kai a Hiro se podívali na Sakuru jak klopí hlavu k zemi a má v očích strach a vztek. "Klídek Saky mi tě ochráníme!" řekli oba na ráz. Sakura hned přestala myslet na strach a podívala se na ně pochybovačným pohledem. "Hele, hele, my to dokážem." Řekl Hiro a s Kaiem šly za sensei. Sakura šla za ni mi a smála se.

Nejsilnější kunoichi ve světě ninju 9: První mise-část 1

16. října 2012 v 21:42 | napsala Komiko Sayu
"Kde si se coural?!" řval na Kaie Hiro. "Promiň, ty otravný holky mě zdržely. Co je?" zeptal se jelikož Sakura a Hiro koukali jako by viděli ducha. "Ty si se mi omluvil a řekl si, že to, že to, že si populární je otravné. Slyšel jsem dobře, Saky?" otočil se jelikož nedostal žádnou odpověď. "Ty se nás bojíš?" zeptal se Hiro. Hiro a Kai šli k Sakuře. Sakura couvala a za okamžik se praštila do hlavy, protože to naprala do stromu. "Proč nemluvíš?" ptali se jí. "Co proti nám máš?

Nejsilnější kunoichi na světě 8: Tým nebo akademie?

11. října 2012 v 20:53 | napsala Komiko Sayu
Všichni čtyři byly na mítince za Konohou. Kai, Sakura a Hiro seděli u stromu. "Ukažte kdo kolik má šátků." Řekla Rino-sensei. Kai měl pět šátků, Hiro deset a Saky nula. "Postupujete!" "PROČ?" zeptali se zmateně kluci. "Protože Sakuru sem ani jednou nechytla si dob.." nedořekla to. "Co se děje sensei?" zeptal se Hiro. "Dnes máte volno. ÁÁÁ, Kyosuke jdeš v čas, Sakura zrovna usnula." Když to řekla Kyosuke, Kai a Hiro se otočili na Sakuru, která spala a měla tvář jak anděl. Kyosuke ji vzala do náručí a odnesl ji domu.

Nejsilnější kunoichi ve světě ninjů 7: Test

3. října 2012 v 19:39 | napsala Komiko Sayu
Sakuřin pohled:

Sakura utíkala a přemýšlela kam se schovat. Věděla, že jestli nechce aby ji sensei našla tak musí ztlumit svoji čakru. Rino byla jounin. Takže by měla umět vycítit čakru. Kam se schovat? přemýšlela. Byla unavená, tenhle den začínal být až moc dlouhý. K tomu musela být s idolem žen, který ji nezajímal a s Hirou. O něm nic nevěděla. Vůbec netušila, že je s ní ve třídě. Uslyšela za sebou pohyb. Byla to … "Kyoko-chan, ty si mě vyděsila já myslela, že je to Rino-sensei."

Nejsilnější kunoichi ve světě ninjů 6: Týmy

1. října 2012 v 19:44 | napsala Komiko Sayu
Rjúma tam stál a čekal na odpověď. "Tak ještě jednou. Co se děje, že koukáte do terče a kde je Sakura?" ptal se a začínal být naštvaný. "No.. abych to vysvětlila Hokage-sama tohle se ještě nikomu nepovedlo," ukázala na terč Me-sensei, "a Sakura zmizela." "Cože?" vyjekl Rjúma. "Je tady a blízko." Řekla najednou Kyoko. Rjúma a všichni se na ni podívali. Byla nervózní. Najednou vedle Rjúmi stála Sakura. Kyoko a Haruhi běželi k ní. "To bychom měli a ty už neutíkej, jo?" řekl Rjúma. Sakura se jen šibalsky usmála, ale ani nekývla na souhlas. A takhle to tady šlo každý den. No skoro stejně.

Nejsilnější kunoichi ve světě ninju 5: Škola

23. září 2012 v 19:01 | napsala Komiko Sayu
"Hej, dělej nebo pří dem pozdě!" řvala na Sakuru Kyoko. "Už jdu." Zařvala zase Sakura a vyskočila z okna. "Jdeme!" řekli obě najednou a rozeběhli se k akademii.

"Dobrý den žáci, ráda bych vá….Hiro Masamune nech toho. Kde sem to přestala. Jo, ráda bych vám představila novou žákyni. Pojď sem." Pokynula rukou a Sakura si stoupla vedle Me-sensei. "Přestav se." "Já jsem Sakura Tchiko." "Běž se posadit." Řekla Me-sensei a Saky se šla posadit. "Si v poho?" zeptala se holka, která vedle ní seděla. Sakura kývla a ta holka jí podala ruku "Haruhi Seika" řekla se Sakurou si potřásla rukou. "Teší mě." Řekli obě naráz.

Nejsilnější kunoichi ve světě ninju 4: Zápis

18. září 2012 v 20:41 | napsala Komiko Sayu
Sakura se probudila, vstala a šla do kuchyně. Vyndala si džus a udělala si volské oka. Zrovna se vzbudil i Kyosuke a když Saky slyšela jak se pokouší vstát, začala dělat snídani i pro něj. "To je pro mě?" zeptal se. Sakura jen nesměle kývla. Když dojedli, Saky utíkala z okna. "Můžeš ven, ale do večera buď doma. Jo, a nevím jestli do té doby budu doma tak si kup něco k večeři." Dořekl a dal Sakuře nějaké peníze . Ona kývla a vyskočila z okna.

Nejsilnější kunoichi ve světě ninju 3: Seznámení

11. září 2012 v 19:08 | napsala Komiko Sayu
"Hokage-sama, Sakura utekla. Mám za ní někoho poslat?" řekla Ayame. "Ne, zrovna ji zabili rodinu. Mohla by se vyděsit kdyby za ní někdo šel. A netvař se tak vyděšeně. Ona se o sebe postará." odpověděl s ledovým klidem Rjúma. Ayame šla něco vyřídit a u dveří ještě řekla "Doufám, že máte pravdu." A odešla.
 
 

Reklama