FF Kiyoko Suzuki

5.Naruto Yume: Jiná tvář Naikoru! aneb Rozdíl mezi týmem 11 a 7

3. února 2010 v 17:08 | napsala Kiyoko Suzuki
"Pardon, jdu pozdě!" vyhrkla udýchaně Hoshika a sedla si na zem. " To nevadí… Anko-sensei tu ani ještě není." Hoshika zvedla hlavu. Litychu se nad ní tyčil jako hora a vypadal naštvaně. "Klid, děcka!" zasmála se Naikoru, opřená o strom a v puse kus trávy (pozn: ne jointa xD). "Klid?" zhysterčil Litychu a divoce mával rukama před sebou. "Jak mam bejt klidnej, když má hodinu zpoždění!" vyštěkl. Hoshika sklopila oči a začervenala se. "Sakra, zapomněla jsem, kolik je."
Bylo kolem jedné hodiny odpolední. Slunce nemilosrdně pálilo a většině se nic moc dělat nechtělo. Vál vítr a tak bylo horko o něco snesitelnější. Litychu, Naikoru a Hoshika marně čekali na svého senseie. Hoshika naštvaně kopla do kamene.
"Xoo! Rak tohle je vrchol!" Rázem se ale chytla za palec u nohy. "Au au au," pípala a přitom legračně skákala do kola. Litychu se začal smát. "Hele, teď mě napadá," přerušila komickou chvilku Naikoru a vyplivla trávu.

4.Naruto Yume: Sensei = problém

24. ledna 2010 v 20:32 | napsala Kiyoko Suzuki
" Tak kde sakra je?" zeptala se sama sebe naštvaně Yoshika a nervózně chodila po trávě. Podívala se směrem k lesu a pak vrhla pohled na Ichiku, která seděla na břehu řeky a máchala si v ní nohy. Po jejím boku seděl kocour. Byl o hodně větší než jiné kočky a byl tmavě zelený. Oči měl stejně žluté jako Ichika, ale z těch jeho koukala moudrost. Na krku se mu houpala ochranná čelenka Konohy. Ichika ho hladila po hlavě. Yoshika vzdychla a sesunula se do zelené trávy. "Asi umřu," oznámila.
Ichika překvapeně zvedla hlavu. Vyndala si nohy z řeky a nandala si boty. Ruku si dala před obličej, aby se uchránila před oslnivým sluncem. "Michiyo-sama?" zeptala se kocoura, který ladně skočil vedle ní. Kocour letmě začichal do větru. "Nic," oznámil hrubým mužským hlasem. Ichika si povzdechla stejně jako Yoshika.

3.Naruto Yume: Team up!

10. ledna 2010 v 17:58 | napsala Kiyoko Suzuki
Krásné ráno v Konoze. Slunce svítí, vítr vane, až listy padají ze stromů. "Litychu!" zabručel někdo z povzdálí a zabušil na dveře. "Hm…", ozvalo se ospalé zabručení zpátky. Sasuke si dal naštvaně ruce v bok. "Baka!" řekl si potichu pro sebe a dal si ruce do kapsy. Nato kopl do dveří, které se rozpadly. Sasuke se překvapeně zatvářil a vešel do malého pokoje.
Uprostřed byl malý stůl a ve vedlejší stejně malé místnosti rozházené oblečení, pokrývky a polštáře. " Jsi děsný prase," řekl a odhodil si z nohy kus něčeho, co nešlo identifikovat. "Hm…" ozvalo se zase. Litychu vykoukl zpoza dveří a promnul si oko. "Na to, že si takovej sympaťák, si děsně otravném," řekl tiše a začal sbírat po zemi kusy oblečení. Na to Sasuke nic neřekl, jen se otočil a začal se sunout ven.
Litychu byl Sasukeho jediný kamarád, se kterým byl ochoten mluvit, trénovat a někdy i blbnout. I přesto, že Sasukeho a Litychův názor na srandu byl poněkud jiný. "Au!" slyšel Sasuke z místnosti, ve které před chvílí ležel Litychu. "Co je?" zeptal se znuděně a dal si velmi záležet na tónu. "Je to moc horký," slyšel Litychovy nadávky a hned nato rychlé sklízení ze stolu.

Naruto Yume: Yuki versus Konohamaru

3. ledna 2010 v 10:19 | napsala Kiyoko Suzuki
Yuki seděla na židli a nervózně komíhala nohama. Dívala se před sebe na hokageho, který společně se svými rádci koukali do její ninja přihlášky. Pohled jí padl na obrovské okno. Ptáci poletovali po nebi a z dálky byl slyšet tlumený dětský smích. "Koukej se vrátit!" bylo slyšet zpoza dveří. Všichni překvapeně zvedli hlavy.
Hned nato se dveře prudce rozrazily a dovnitř vběhl malý kluk s hnědými vlasy a šálou kolem ramen a s kunaiem v ruce.
"Já jsem budoucí hokage!" zakřičel a vrhl se proti třetímu.Ten se ani nepohnul.
Ve chvíli, kdy kunai prosvištěl kolem obličeje hokage kluk zakopl a spadl na zem.
Yuki si zakryla pusu, aby nevyprskla smíchy.
Jakmile ale znovu otevřela oči, měla těsně před nosem obličej toho kluka. Smích jí rázem zmizel z tváře.

Naruto Yume: Seznamte se! Nepřichází jen Uzumaki Naruto!

5. prosince 2009 v 23:55 | poslala Kiyoko Suzuki

Kdysi dávno se objevil Liščí démon .A ten démon měl devět ocasů. Jedním švihem mohl drtit skály a vyvolat tsunami .Aby tomu shinobi zabránili, museli bojovat... Když tu jeden shinobi obětoval svůj život, aby toho démona zapečetil. Jeho jméno bylo čtvrtý hokage…

"Pardon! Eee, promiňte prosím! S dovolením," ozýval se milý, dívčí hlásek odněkud zezdola velkého davu lidí. Lidé tomu hlasu ale pozornost nevěnovali, všichni upírali své pohledy směrem vzhůru. "Tak sakra uhněte už!!"zostřil hlas a strkal do lidí.
"Hej!!"

Profily

23. listopadu 2009 v 11:28
Čáááw lídííí..tak tady jsou ty profilýýý..jo mno sou jenom trochu opravený jo .(tak se nedivte že tam třeba něco chybí nebo je něco navíc)jinak chyby sem neopravovala(to bych snad umřela..že ano AKATSUKY…že jooo..mno nevadí..xDD)jestli máte nějaký dotazy tak do komentů!!mno a to je tak asi všechno (ano YOSHIKO schválně sem tě dala první a ůvodí..xDD)
P.S jo a snažte se ignorovat ten vývoj..a dělejte že o tom nevíte..xD)

Milovaný věznitel 4

16. října 2009 v 19:34 | napsala Kiyoko Suzuki
Všichni překvapeně zvedli hlavy."heh to si ty."zasmál se pro sebe Hidan a narovnal se."co tady chceš Itachi?"vyštěkl jedovatě Kakuzu a upřeně se na Itachiho díval.Itachi neodpověděl jen se dál zamyšleně díval na Sakuru..ta na prázdno polkla,neměla jeho pohled ráda byl plný nenávisti a hlavně věštil smrt."jak vidím…"začal pomalu…"a zvedl Sakuře bradu aby si ji prohlédl…"potřebujete pomoct."dokončil a otočil se k nim.."hele všechno je v poho ..ty informace z ní nějak dostaneme"začal ho Hidan chlácholit a už ho bral za ramena a vedl ke dveřím.."sme O.k!"dokončil to a široce se usmál a ukázal peace.."vypadněte"!

Milovaný věznitel 3

10. června 2009 v 20:18 | poslala Kiyoko Suzuki
"to si ze mě děláte srandu"říkala si sakura …"kde to vlastně sem..?"pokračovala v otázkách .."moment..pamatuji si jenom..""NARUTO"vystřelila sakura jako raketa..Rozhlídla se po místnosti..bylo v ní šero protože v ní byla jenom jedna svíce zhruba metr od ní(nebo dva kdo by to počítal)"kakashi-sensei.."zeptala se po chvíli ale už jí bylo jasný že tady naruta ani kakashiho asi nenajde….sakura si teprve teď uvědomila že je svázaná na nějaký židli..zkusila provazy roztrhnout ale jak jenom malinko zabrala už jí to vysávalo chakru..sakura beznadějně svěsila hlavu a koukala do země.."proč?"ptala se sama sebe v v hlavě.."proč…sem tak slabá..itachi se na mě jenom podíval a já hned odpadla..ani sem jim nemohla pomoci.."pokračovala v litování..po chvíli ji a přemýšlení a snažení se vyprostit z provazů atd…ji vyrušili nějaké hlasy..sakura prudce zvedla hlavu a poslouchala co si říkají…

Láska nebo přátelství?

17. května 2009 v 20:20 | poslala Kiyoko Suzuki
Všude se rozlétly trosky a zbytky domu..Naruto stál na kusu nečeho co nejde identifikovat..a koukal trochu bojácně a obdivně na sakuru která stála ztuhlá v poloze v jaké bouchla do země..sasuke také stihl uskočit a teď stál na okraji propadliny kterou sakura svou ránou vytvořila..(ta propadlina nebyla moc velká asi kolem 10 metrů)..stál a jen se koukal svým typickým pohledem..sakura se pomalu narovnala a vražedně koukala na sasukeho..(možná tomu pomohl i vítr který vál a dělal sakuru s rozevlátými vlasy a kimonem ještě strašidelnější).."sakura-chan"stačil jenom zašeptat naruto..

Probuzené vzpomínky

6. května 2009 v 13:57 | poslala Kiyoko Suzuki
Naruto se probudil ve velké tmy..nic neviděl a byl svázaný"xoo..co se stalo?"zařval a začal se kroutit na podlaze."puste mě!"zařval naruto..ale v tom se otevřely dveře..světlo které vniklo do pokoje naruta oslepilo ..rád by si dal ruku před xicht ale nemohl(byl jaksi svázaný),Naruto přimhouřil oči a podíval se na siluetu která se tyčila nad ním.."kdo si..?"zeptal se nabroušeně naruto..silueta si k němu klekla"tvůj dávný přítel"řekl hlas.."SASUKE?!"vykřikl naruto zděšeně a zároveň pobouřeně."ano naruto ..sem to já"opověděl sasuke.."co..co tu dělám proč sem svázaný?"řekl naruto(to proto že ho nic jiného nenapadlo..jinak měl asi milion otázek)"hledal to co ti nepatří"protáhl sasuke svím klidným tonem a poplácal ho po tváři."co mi nepatří"zopakoval naruto udiveně..(páč mu to nedošlo..)"chceš něco vidět?"zeptal se sasuke a udělal pečetě které naruta pustily.."hmm co,"řekl naruto a stoupl si."jen pojď "řekl sasuke a šel chodbou.
 
 

Reklama