FF Kioko Sasaki

Sasuke vs Kakashi vs Sakura 2.díl

15. ledna 2010 v 17:59 | napsala Kioko Sasaki
"Naruto jsem ráda, že semnou budeš ve dvojici. Užijeme si legraci."usměje se. Všichni tři na ni zíráme jak sůvy z nudlí. Nemůžu tomu uvěřit. "Jasně Sakura-chan bude to sranda…"zasmál jsem se a vydal se k ní blíž. "Na co tu koukáš?"zeptám se mile. Ona se jen usměje a ukáže na jedny fakt krásné šaty. Jsou červené s malými kraječkami na bokách. Tak trochu třpytivé, ale zas vyzařuji zvláštní auru. "Jsou nádherné."vydechnu. Sakura se na mě s úžasem podívá a kývne. Ikdyž jsem chlap tak ty šaty jsou opravdu nádherné. Tohle vidět nějaký chlap na ženské tak slintá.Usmál jsem se na Sakuru a vešel do krámku.Tím jsem tam nechal zaraženou Sakuru stát.Zeptal jsem se prodavačky kolik by stály.Byly celkem drahé,ale opravdu nádherné.Když se mě pani prodavačka zeptala jakou bych chtěl velikost ukázal jsem za venkovní výlohu kde stála ještě zaražena Sakura.Ona jen pokývala a podala mi je.Vzal jsem si je od ní a podíval se ještě na nabízené řetízky,náramky a prstýnek.

Sasuke vs Kakashi vs Sakura 1.díl

10. ledna 2010 v 20:08 | poslala Kioko Sasaki
Blondatý chlapec se procházel Konohou a jen tak se koukal okolo.Netušil,že ho někdo pozoruje.Naruto zašel za roh do ramen baru.Objednal si svojí velkou dávku ramenu. ,,Intadakimas" řekl si a pustil se do něj.Když už mněl asi třetí porci tak si kněmu někdo přisedl.Černovlasý chlapec se posadil a objednal si to samé co Naruto.Naruto se podíval a spatřil Sasukeho.Díval se na něj jak jedl.Najednou nemohl od něj odtrhnout pohled.Byl jak zhipnotizovaný.Když už Sasuke dojídal tak se otočil na Naruta. ,,Co koukáš?" Naruto jakoby se probral z transu.,,Ne nic!Promin mno!"omluvil se mu a zaplatil.Zvedal se k odchodu.Ikdyž se mu nechtělo.Najednou zatoužil bejt u Sasukeho.Vsatl,ale jakoby snad naschvál když se zvedal tak se mu zamotala noha mezi židlema a padal.Ale než stihl zavřít oči tak ho chytly něčí ruce. ,,Co děláš?Davej si laskavě pozor"Sasuke se pro sebe v hlavě usmál.Konečně se ho mohl dotknout.Cítit tu vůni.Vědět,že jen on se ho může dotknout,ikdyž na malej okamžik.Když se Naruto postavil,pustil ho. ,,Díky"vykoktal blondáček a trochu zrudnul.Nevěděl co se snim děje,ale věděl,že to nebude jentak.Proč by ho přece chytal??Normálně by ho nechal spadnout a ještě by se mu vysmál.Naruto se tedy pomalu vydal loudavím krokem domů.

Mise 3

9. listopadu 2009 v 15:51 | napsala Kioko Sasaki
Pro čtenáře:

Ahoj.Tak tenhle dílek asi bude už poslední.Když tak bych mohla udělat druhou řadu nebo tak,ale myslim,že je to zbyteční.Taky se chci omluvit za chyby nejsem zrovna nějakej velkej fanoušek i/ý...ani podobně.Taky chci říct,že se tam vykytlo yaoi.Proto prosím kdo nechce at si to nečte.Nebudu psát at to nečtou ty pod 15 let.Stejně to nedodržíte,ale to je jedno.No jinak přeju příjemné počtení...:)

PS:Omlouvám se,že je to tak krátké..

Mise 2

3. listopadu 2009 v 18:17 | napsala Kioko Sasaki
obsahuje yaoi

vim,že tě strašně moc chci."Dokončil Kakashi svůj monolog.Jen jsem naněj něme zíral neschopen slova. ,,Kakashi... já..."nedopověděl jsem to,protože mně umlčel jeho prst na mích rteh.Usmál jsem se a jazykem jsem oblízl jeho pst.

Mise

1. listopadu 2009 v 15:16 | napsala Kioko Sasaki
,,Baba-chan to nemyslíte vážně??"zavrčim na bábi Tsunade. "Neřikej mi Baba-chan" zařve. "Já už snim nikam nejdu" ukážu na Kakashiho.Který jen protáčí oči. "A to jako proč?" Na to jsem nemoh odpovědět.Nebo jo mohl,ale to jsem jí mněl říct "Promin babi-Tsunade,ale nemužu snim bejt,protože mně přitahuje??" To jsem opravdu říct nepotřeboval.Ano je to tak.Kakashi mně už dlouho přitahuje.Vlastně je to už asi tak dva tejdny.Nevim jestly mně přitahuje fyzicky nebo jinak.Ale vím,že nějak mně přitahuje. "No tak jakej máš důvod??"zeptá se už dost vytočeně. "Prostě s nim nechci." ,,No tak až budeš mít důvod,tak přijd.Ted dostáváte misi.Jedná se o ochranu jednoho svitku,který budete muset předat. Ten svitek je dost nebezpečný proto se musí dostat rychle do rukou Kazakageho v písečné.Aby ho mohl pohřbít.On už ví co s nim bude dělat.Mno tak tady je svitek." Podá ho Kakashimu.Ten jen kývne a vezme si ho. ,,Za deset minut u brány." Ještě mi oznámní a už je fuč. "Grrr..proč zrovna on??"mumlám si pod nos. "E…Naruto pokud je ten důvod nějak vážnej…tak…" přerušim jí. "Ne to je jedno,nedá se nic dělat.."zašklebim se a mizim pryč.
 
 

Reklama