FF Katsumi

Kunoichi z kamenné 01

21. prosince 2010 v 17:55 | napsala Katsumi
Uběhlo pět let a z dívky se stala Kunoichi. Silná natolik, aby se pomstila oblačné vesnici za smrt Tsuchikageho. Mnohé se za tu dobu změnilo. Vesnice se opravila a byla větší a lepší než předtím. Za tímto stála nová Tsuchikage. Yaraki-taicho, která se jí stala měsíc po smrti Onkiho. Bukva byl z toho sklíčený natolik, že se vydal na cestu sannina. Nebo tak to tvrdila Yaraki. Několikrát vyslala pátrací četu, aby jej vystopovala a přivedla zpět do vesnice. Nikdy neuspěli a přišli s prázdnou. Za její vlády byl ve vesnici klid. Všichni byli s její vládou spokojeni. Tedy, až na Bukvu.
Slunce se začalo vyhupovat nad skály a na vesnici dopadaly první sluneční paprsky které  zaháněly stín z ulic. Lidé začali vytahovat své stánky a vesele začaly vykřikovat reklamy na jejich zboží. Zanedlouho byla ulice v plném proudu.  Po zalidněné ulici se procházela dívka s fialovými vlasy. Přesně ta dívka která si zachránila život svýma očima. Poklidně se procházela a obhlížela zboží prodavačů. Zastavila se u jednoho stánku s náramky.

Kunoichi z Kamenné - úvod

17. prosince 2010 v 12:04 | napsala Katsumi
Nad Kamennou vesnicí  se stahovala černá mračna. Vypadalo to na bouřku. Lidé  sklízeli své stánky a odnášeli je do obchodů nebo domů. Mračna se čím dál víc seskupovala nad vesnicí. "Brzy to začne.." řekl Tsuchikage. Stařec menšího vzrůstu pochodoval po kanceláři sem a tam. "Tsuchikage!" Ozvalo se zpoza dveří. V momentě se rozletěly dveře dokořán a vstoupil dovnitř mladý muž. Co muž, chlapec. V jeho tváři byl výraz zoufalosti. "Válka začíná.." Tsuchikage se podíval z okna. "Kdepak, válka už začala."
Na obloze se objevil blesk doprovázen hřměním. Z oblohy se snesl shinobi na létajícím stroji. Odepnul se a ladně dopadl na zem. Sundal si helmu aby se trochu porozhlédnul. Jakmile si sundal helmu, ve větru mu začaly vlát jeho hnědé vlasy. Oči bílé jako sníh. Na čelence, kterou měl uvázanou u krku se zračil znak oblačné vesnice. Klidným krokem se vydal vpřed. Prošel hlaví ulicí kolem lidí kteří se na něj dívali. Jejich pohledy ignoroval. V ruce nesl svitek a na zádech měl další čtyři. Vešel do nejbližší budovy. Chvíli se tam zdržel a potom, jako by nic, vyšel opět ladným krokem ven. Poodešel dál a vzápětí za ním, budova kterou navštívil, vybouchla. Lidé s křikem vyběhli ven a rozutíkali se do svých domovů. Minutku po výbuchu se objevili další shinobi na obloze. Kroužili nad budovou a mluvili do vysílaček. Vzápětí sletěla na zem celá armáda ninjů. Všichni bojovali pod jedním znakem.
 
 

Reklama