FF Katonmaru

Neuvěřitelná skutečnost 03-Trénink začíná

13. října 2011 v 17:48 | napsal Katonmaru
"Takže začneme se základy. Normálně se je v akademii učí pár let, ale my to zvládneme za týden,"oznámil mi vysoký maskovaný muž v černočerveném plášti. "Cože, za týden?"zeptal jsem se. "Ano, za týden. Máš snad nějaké pochyby?"otázal se. "Ne, Madara-sama,"odpověděl jsem. Ten týden uběhl rychle, takže si pamatuji jen tohle. Ráno jsem vstal a posnídal. Potom jsem šel na trénink. V poledne byl oběd a pak zase trénink. Při západu slunce byla večeře a po ní jsem šel do pokoje spát. Po pěti dnech mi Madara řekl: "Základy už umíš. Máš dva dny volna." Chtěl jsem se radovat, ale byl jsem příliš unavený. Do pokoje to bylo blízko, ale vzal jsem to oklikou, abych mohl přemýšlet. Nejdu do války. Mohlo by zemřít spousty lidí. Ale pokud půjdu, mohl bych jich spousty zachránit. Avšak když tam půjdu, tak k jejich záchraně budu muset zabíjet. A to je špatné. Jenže Madara má dobré úmysly. Jenže by mi mohl lhát a místo dobrého světa vytvořit zlý. Zapudil jsem myšlenky a konečně došel k mému společnému pokoji. Díky únavě jsem rychle usnul, což se mi hodilo, jelikož jsem nechtěl být vzhůru, až dojde spolubydlící.

Neuvěřitelná skutečnost 02-Odhalení

10. září 2011 v 23:32 | napsal Katonmaru
Ležel jsem na zemi a díval se do stropu.Podle nerovného povrchu a kamení jsem usoudil,že je to strop jeskyně.Pak jsem si něco uvědomil.Něco mě škrtilo na ruce.Unaveně jsem zvedl hlavu a podíval jsem na to.Uviděl jsem,že jsem svázaný.Pokusil jsem se vstát,ale ihned jsem spadl.Bohužel pro mě bylo i na nohou lano.Chtěl jsem se z nich vykroutit,jenže to něšlo a tak jsem toho nechal.Ležel jsem a přemýšlel,co se mi to stalo.Vůbec na nic jsem si nemohl vzpomenout.Až jsem se snažil,jak jsem se snažil,měl jsem v hlavě prázdno.Nepamatoval jsem si ani své jméno.Náhle mě do očí udeřilo světlo.Podíval jsem se za zdrojem toho nepříjemného světla.Byl to muž s lampou.Měl divné oblečení,ale nemohl jsem si být jistý jenom tím,že vypadal jinak než já.Najednou se muž skolil.Předtím,než se lampa rozbila,jsem zahlédl postavu.Chvíli jsem se díval do tmy,ale nikoho jsem už neviděl.Náhle jsem však zjistil,že mám volné ruce i nohy.Postavil jsem se a šel jsem do temné chodby.Nějakou dobu jsem bloudil,ale nakonec jsem východ našel.U něj na mě čekal maskovaný muž.,,Kdo jsi?"zeptal jsem se ho.,,

Neuvěřitelná skutečnost 01-Moje touha

29. srpna 2011 v 20:32 | napsal Katonmaru
Ahoj.Asi bych se měl předtsavit jako každý,kdo vypráví nějaký příbeh,ale já si přeji,aby moje identita zůstala v tajnosti.Jak už jsem řekl,chci vám povyprávět příběh.Je na vás,jestli mi budete věřit,ale vše,co se dozvíte,je pravda.Nyní může příběh začít.

Seděl jsem v letadle se svým otcem a letěl do Japonska.Můj otec je velice bohatý člověk a rozhodl se splnit mi můj sen.Měl jsem se setkat s Masashi Kishimotem,tvůrcem Naruta-nejlepší mangy na světě.Strašně jsem se těšil a tak mi to připadalo jako věčnost,než jsme konečně přistáli.Před letištěm nás čekal Japonec,který s námi měl všude jezdit,protože uměl česky.Jeli jsme limuzínou až k hotelu.Vystoupili jsme a šli k recepci.Náš průvodce cosi říkal a já mu rozuměl jen:otec a syn,pokoj a děkuji.Poté nás průvodce zavedl k pokoji číslo 165.Já s tátou jsme měli stejný pokoj s dvěma postelami a průvodce si vzal manželskou postel.Já s tátou si vždycky než ulehneme chvíli popovídáme a tak se taky stalo.,,V kolik,že mám tu schůzku s Kishimotem,"zeptal jsem se táty.,,Mělo by to být ve dvě hodiny odpoledne,"odpověděl mi.,,Už se nemůžu dočkat,"přiznal jsem se.,,Tak radši už spi.Ráno brzy vstáváme,řekl táta.,,Jakto?"otázal jsem se.,,Uvidíš,"řekl.Chvíli na to usnul.Já se ještě díval do stropu,ale za chvíli jsem usnul také.
 
 

Reklama