FF Juria Hatake

2 díl: Vyrážíme!

16. června 2012 v 19:46 | napsala Juria Hatake
"Myslím, že jsem si poprvé našla kamarádky. Sice trochu střelené, ale nejlepší kamarádky." Řekla si pro sebe Riko a přidala se ke skotačícím dívkám. Chvíli takto všechny blbly a povídaly si, pak ale z okna zařval Heihachiro-sama : "JDETE POZDĚ!!!"

Dívky se lekly. Okamžitě jim došlo, že zapomněly na čas, a tak letěly po schodišti za Mukashikagem, jako by jim za patami hořelo. Juria vyběhla schody jako první a chtěla zaklepat na dveře, ale ani to nestihla. Naštvaný Heihachiro vykopl dveře a ty Juriu zavalily. Anami a Riko, které taky doběhly, jen stály na místě, tváří v tvář Mukashikagemu, a ani nedýchaly. Juria se vyprostila ze zajetí dveří a nasadila uražený obličej.

Smůla za patami, aneb otaku, vytopený dům a srážka se stromem

13. června 2012 v 22:23 | napsala Juria Hatake
Příběh sepsán podle skutečné události beze změn a bez jakýchkoliv úprav sledů událostí. Jména učitelů byla pozměněna z důvodu ochrany osobních dat.

Vše začalo v pohodě. Ráno jsem šla do školy a přečkala v tichém utrpení první tři hodiny s paní učitelkou Bendáskovou. Na další dvě hodiny jsme se všichni těšili, protože jsme měli mít výtvarku, ve které stejně nic neděláme, s paní učitelkou Žižlánkovou. Jako obvykle, jsme opravdu dvě hodiny spali na lavicích a někteří z nás lozili po oknech. Já jsem poslouchala hudbu a tak na půl vypracovávala zadaný úkol. Zazvonilo, a my jsme se přesunuli k učebně fyziky. Jelikož se nikomu nechtělo učit, řekly jsme paní učitelce Sekankové, že nikdo nemáme učebnice a sešity, a proto se nemůžeme učit.

Mladá země se starou historií... Mukashi

16. dubna 2012 v 20:21 | napsala Juria Hatake
Ahojte! Toto je mé první FF, ve kterém se objeví postavy Juria Hatake, Anami-Luy a Riko Hiashi. Zatím je toto jen první díl, ale jakoby shrnuje obsah dvou dílů, Proto budou další dva díly poloviční ;)

Předmluva:
Mukashi. Země, která nemá své vlastní kořeny. Vznikla, když raněná těla ninjů po 3. Válce vyplavilo moře na opuštěný ostrov někde za ostrovy skryté mlžné. Shinobi a kunoichi, kteří přežili, založili vlastní vesnici a jejich potomci vychovali další potomky a ti měly další potomky a všechny tyto děti byly vychovávány v domnění, že patří mezi mocné ninjovské národy. Žili stejnými životy, jako žijí obyvatelé Konohy. Někteří žili jako obyčejní lidé a jiní vystudovali akademii a stali se ninji. Učili se o všech válkách a o důležitých lidech. Učili se historii Země ohně a Listové vesnice, Písečné, Mlžné a Kamenné vesnice atd… Vlastně žili víceméně v předstíraném domově, o kterém ani mocné národy nevěděly. Kdo by věděl o zemi, která ani není na mapě? A i kdyby tam byla, byl by to jen bezvýznamný malý puntík, který by každý přehlédl. Země Mukashi je tak malá, že ani nemá žádné řídící město. Všichni lidé žijí na jednom místě a to ve vesnici, která nese stejné jméno jako celá země. Současná generace ninjů je velmi odhodlaná. Zavedli systém stejný, jako vedou jiné vesnice. Systém rozdělování misí dle hodnosti ninjů a zavedli velké změny a dosáhli obrovských pokroků. Mladí ninjové se učí nejrůznějším technikám podle podstaty jejich chakry a právě pár takovýchto mladých ninjů se dozvědělo pravdu o jejich původu a rozhodlo se, že prosadí Mukashi ve světě a že navážou kontakt se spojenou aliancí velkých ninjovských národů. To ale nebude nic jednoduchého. Nikdy nikdo ještě vesnici neopustil . Proto Mukasikage-sama, hlava celé země, svolává mladé a silné bojovníky, aby doručili důležité svitky a informace spolu s dary do Listové vesnice ukryté v Zemi Ohně...
 
 

Reklama