FF Jultcha

Ume no Kurosu chapter 13 - V pasti

28. října 2012 v 15:59 | napsala Jultcha
Gomen, gomen, lidičky!!! Vim, že mi to šíleně trvalo!! ^^" ale v poslední době mám vážně akutní nedostatek času a co se týče přepisování z mobilu, je to pakáž nejhoršího kalibru a mně to vždycky trvá roky :'DD ale naštěstí jsem se k tomu přecejen dokopala a "za odměnu" je tenhle díl zase obvyklé délky ^^ Užijte si to xD
---
Všichni teď stáli na místě a zkoprněle zírali na svého nezvaného hosta.
Jejich útočnice se ukázala být dívkou s dlouhými, krvavě rudými vlasy, jasně zelenýma očima (ačkoliv jedno jí zakrývala dlouhá patka), krátkým černým topem a tyrkysovými šortkami s - jak ironické - velkým žlutým knoflíkem a na něm usmívajícím se smajlíkem. V rukou se jí leskly dva dlouhé, úzké nože s blankytně modrou rukojetí a její škleb se pomalu měnil v chladný úsměv.

Ume no Kurosu chapter 12 - Start

9. září 2012 v 16:57 | napsala Jultcha
Tak tu pro vás mám konečně další díl… Tentokrát konečně zase s nějakou tou akcí (adfdgfjhdkf nesnášim popisování bitek, neumim to! T_T) xD Myslela jsem si, že o prázkách bude víc inspirace, ale bohužel jsem si to myslela špatně, takže je tenhle díl zas kratší než obvykle T.T
Na druhou stranu jsem ale dostala nápad na nový projekt… Byl by jen několikarázový, pravděpodobně s ne zrovna složitým dějem a hlavně freezing as fuck (někde si prostě potřebuju vybít tu svoji tisícovku nápadů, který mě přepadávaj při poslouchání všech možných vocaloid creepin xD). Nejspíš do toho navrtám hlavně naši "masnou rodinku", ale… Emh, byl by tu někdo, kdo by se případně přidal? xD
---
---
"No to jsem vážně blázen."
Inoue se ohromeně rozhlížel kolem dokola po dokonalém, nevinně vypadajícím lesním prostředím, zatímco Asara stála mezi dvěma stromy a zírala do nicoty.
Ano, do nicoty.
Opravdu byli v pasti. V pasti, bravurně zamaskované jako asi tři kilometry široká nížina s nepatrně zvednutými, zalesněnými kraji. Přímo uprostřed se nacházelo velké jezero, do kterého stékalo velké množství bystřin a potoků za všech stran. Na východě byla dokonce krátká soutěska, plná vápencových skal, vodních kaskád a vodopádů - dokonce tam objevili i nějaké jeskyně.

Ume no Kurosu chapter 11 - Come to the dark side

6. srpna 2012 v 9:42 | napsala Jultcha
Tak zase jednou pokráčko, yeeey ^^ mimochodem, víte, že minule jsme měli první kulatej díl? x3 *bouchá šampáňo*
---
---
Na kraji řídkého lesa nedaleko chatrče byla v širokém vápencovém korytě mohutného horského potoka seskupená menší parta lidí. Postávali na kraji, seděli s nohama spuštěnýma přes okraj či se jen tak povalovali na útesech.
"Co si sakra ta El myslí?! Že je náš diktátor?!" zaprskala dívka se sytě oranžovými vlasy.

Ume no Kurosu chapter 10 - 404

17. července 2012 v 20:53 | napsala Jultcha
Je to kráááááátkýýýýýýýýý…. O.o" Než se zeptáte, ANO, tři stránky jsou pro mě sakra kráááááátkýýýýýýýýý xDD ale tak…. Deal with it xD

Btw… Lame chapter name is lame…. --"

---

Asara už nehodlala dál čekat, vyrazila Aikovým směrem a vecpala se kolem něj.

"Co to sakra má---!"

Jenže vzápětí i ona přišla o řeč.

"Hej, co se děje?!" houkl na něj Inoue znepokojeně.

Taikimu přejel po zádech mrazivý záchvěv. Cítil, že se schyluje k něčemu nepříjemnému.

Ume no Kurosu chapter 9 - Shledání a komplikace

26. června 2012 v 16:32 | napsala Jultcha
Taiki nepatrně zakmital víčky. Něco poloospale zamumlal a pokusil se pohnout levou rukou. V konečcích prstů mu trochu zabrnělo, ale jinak se od svých vlastních svalů naprosto žádné reakce nedostal.

Z úst mu vyšel frustrovaný povzdech. Připadalo mu, že jeho hlavu našroubovali na figurínu, jejíž duté údy jeho nervovou soustavu ani trochu neposlouchají.

Na jeho ruce se náhle něco pohnulo a blízko něj se ozvalo tiché zachrápání. Překvapilo ho to. Nasadil všechny síly a namáhavě otočil hlavu směrem, odkud onen zvuk přišel.

Ume no Kurosu chapter 8 - Úkryt

5. června 2012 v 18:40 | napsala Jultcha
Anoooo, ještě pořád žiju! xDDD Omlouvám se, ale tenhle díl je spíš čistě kecací a zdržovací :'D ale pozor…. banda se nám začíná zase scházet! ^^-
----
---
"Aha, takže takhle to bylo." zabrumlala Asara a opřela se o dřevem obloženou stěnu, stále zachumlaná v teplé dece. Litychu neříkal nic, jen si zamyšleně ukousl onigiri (což byl právoplatný kousek jeho svačiny, kterou se mu před pár chvilkami podařilo nad svíčkami rozmrazit) a v duchu se snažil zpracovat si všechny informace, které zrovna od kunoichi obdrželi.

Ume no Kurosu chapter 7 - Nesoulad 2/2

2. dubna 2012 v 22:17 | napsala Jultcha
"L-lidi, klid…" Taiki začal být nervózní a Restalina na svou paničku jen tázavě hleděla. Nejenže jsou ti dva teď naprosto vyvedení z opatrnosti, ale ještě ke všemu začínají řvát dost nahlas. Nemluvě o tom, že oba teď zběsile cloumají za to křehké, nově ukované pouto, zvané tým…Jestli Taiki něco neudělá, dopadne to vážně špatně…
"Ach tak takhle to je!!! Jestli ti tu tak děsně vadim, tak fájn! Vypadnu!" prskala Tsuki. "Co jsem vlastně od téhle spolupráce mohla čekat?! Akorát tu s váma teď riskuju život!!"
"Jo, taky by mě zajímalo, proč tohle vůbec děláš!!" Aiko běsnil. Málokdy se mu stávalo, aby ho někdo tak šíleně vyvedl z rovnováhy. Myslel si, že nemá na hádky energii… Ale bylo to přesně naopak. Neměl teď ani trochu sílu na to, držet se v duševním klidu. "Proč vůbec taková vznětlivá mrcha jako ty investuje svůj čas do toho, stát se nindžou, když ani nedovede spolupracovat!!!"
Tsuki též cítila, jak v ní narůstá zlost. Málokdo se s ní troufal hádat, jelikož většinou dokázala člověka okamžitě a efektivně usadit. Ale s Aikem to bylo jiné. Doteď si myslela, že patří k těm ledově klidným jedincům, kteří zvýší hlas jednou za desetiletí. Ani trochu nečekala, že jí jen tak zničehonic do očí vpálí, že je mrcha. Zatnula zuby a připravovala se vychrlit další nadávky.
"TAK TO BY STAČILO!!!"

Ume no Kurosu chapter 7 - Nesoulad 1/2

2. dubna 2012 v 22:15 | napsala Jultcha
Fůůů… Zase po dlooouhé době další díl. Je to sólo jen pro jeden tým, tak za to se omlouvám ostatním ^^" začátek je šíííleně dlouhej a nudnej, jelikož jsem ho psala i přes svou šílenou krizi ^^" (viz Aneko a Andor… xD), a konec… no, nějakej pokus o akci, ale jelikož jsem už přesahovala limit 5 stránek, snažila jsem se to urychlit… xD
---
Blbí. Vážně, byli jsme neuvěřitelně blbí. Všichni jsme nechtěli nic jinýho, než jen to mít brzo z krku. Aniž bysme si to uvědomili, naprosto jsme vyšli z opatrnosti.
----
"Seeenseeei, kdy už si dáme pauzu? Mám hlad!" brblala Tsuki, zatímco se celý jejich tým probíjel hustým lesem. Černá vlčice vedle ní okamžitě štěkla na souhlas.
"Tsuki, zlatíčko, kdybychom někde ztvrdli na další dvě hodiny, tak bychom do údolí dorazili nejdřív zítra." odvětila jí Wakana klidným hlasem. "A nevím jak vy, ale já bych tedy raději strávila noc v hostinci u jezera než v lese pod širákem."

Ume no Kurosu chapter 6 - Cesty se kříží

3. března 2012 v 8:54 | napsala Jultcha
Pro tento díl žádné začáteční kecy a co víc, téměř žádné přeskakování xD Enjoy ^^
---
Asara se otřásla. Okolní mráz ji hryzal až do morku kostí.
"S-s-sensei…" dostala se sebe. "Jak je tohle možný?"
Tanashi si povzdychla a otočila se na ni. "Už ses mě ptala aspoň desetkrát, Asaro-chan. Kolikrát potřebuješ slyšet to, že tomu sama nerozumím? "
Čtyřčlenná skupinka ze Zářivé vesnice se prodírala vysokými, sněhovými závějemi a všichni se ve svém lehkém oblečení třásli jako osiky.
"T-t-t-tohle je fakt šílený." řekl Litychu. "Ani jeden n-nejsme připravenej na takovejhle mráz."
"Je to skutečně zvláštní." zabrumlala mladá sensei. "Byla jsem informována, že oproti lesům tu má být výrazně rozdílné počasí, ale TEPLEJŠÍ. Nicméně je možné, že tu tuhle sněhovou planinu sestrojili dotyční zvědové, aby se lépe chránili."
Riko klepala zuby, ale nahlas si nestěžovala. Její kabát byl tenký, ale pořád trochu hřál, a vysoké, rezervní boty do bažin, které si díkybohu ani jeden nezapomněli, jí v konečcích prstů zajišťovaly aspoň částečný cit.
Asara ještě měla přes svá holá ramena přehozenou přiléhavou černou bundu a Litychu, ačkoliv měl u svého svrchního trika aspoň dlouhé rukávy, měl teplou vestu, obojí zapůjčené od Tanashi. Ovšem to jim do tak hrozného mrazu ani zdaleka nestačilo.

Ume no Kurosu chapter 5 - Argumenty

26. února 2012 v 17:17 | napsala Jultcha
Začátek tohohle dílu byl poměrně komplikovanej, jelikož původně navazoval na část čtvrtého… jenže mi přišlo, že bych tomu měla dát trochu víc času, tak jsem se rozhodla to utnout a napsat jako "flashback" xD mimochodem… to s tím "nejpopulárnějším hrdinou" neberte zas tak vážně, jen jsem si říkala, že bych mohla trochu víc zdůraznit, že se tohle odehrává v budoucnosti xD No… Tak přeji hezké počtení ^^"
---
---
---
pokračování z první části 4. dílu---
"Nashledanou, Hikage*-sama!"
"Jdeme jim všem nakopat prdel!"
"Hej, ta čubka nás normálně vyhodila!"
 
 

Reklama