FF Izzy

PUNK se vrací do hry

28. listopadu 2011 v 15:49 | napsala Izzy
V noci mi byla trochu zima, zapomněla jsem zavřít okno. Chjo, snad z toho nenastydnu. Taky mi ještě dneska není moc dobře, ještě se aklimatizuju. To je humus, třeští mi hlava! Položila jsem si ruku na hlavu a pevně zavřela oči. Deka neležela na mně, ale na zemi vedle postele. To je bordel, pak se divim, jak mi je zima... Snad jsou na tom Nowaki s Dor líp než já, páč tohle je fakt otřesný. A to jsem měla naplánovanejch tolik věcí. Například projít si to tu a seznámit se s novými lidmi. Musim to nějak překonat, nemůžu celej den jenom ležet v posteli....To přeci nejde..

PUNK se vrací do hry - 2. kapitola

4. září 2011 v 17:09 | napsala Izzy
Hoj lidi. ^^ Tak, fakt jsem nečekala, že u mý povídky bude aspoň jeden komentář o.O takže tady je další díl, a sorry, že je tenhle takovej krátkej. Tamten jsou totiž spojený tři díly dohromady xD

"Konichiwa, Tsunade-sama" Pozdravila jsem v úkloně nejvyšší osobu Konohy. Až když jsem pozdravila jako slušná holka, uklonili se i moji společníci, Doragon s Nowakim.
"Konichiwa. Kotetsu, co se děje?" Otázala se vyspělá žena za stolem.
"Tito lidé nám nalhávají, že mají povolení k vstupu do naší vesnice. Máme dojem, že jsou to špioni z jiné země." Odpověděl poslušně Palmový mužíček a hodil po náš vražedný a znechucený pohled. Otočil se zpět na Pátou, až když se začala strašlivě nahlas smát.

PUNK se vrací do hry

3. září 2011 v 13:27 | napsala Izzy
Byla noc. Měsíc v úplňku osvětloval světlý dům s tmavou střechou. Zvláštní, jeden z paprsků světla dopadal skrz okno do pokoje jisté dívky. Dívka přešla k zavazadlu a ještě jednou kontrolovala, zda-li má vše, co je potřeba, zřejmě se někam chystala. A podle objemu kufru bylo znát, že to mělo být na dlouho. Cigareta v dívčiných ústech byla napůl vykouřená, hudba do sluchátek na poloviční volume. To hrobové ticho v pokoji prolamovaly jen zvuky tužky škrábající o papír. Zrzavý teenager psal nějaký dopis, nebo vzkaz, a byl dosti dlouhý.

Izzy - Příští generace 2. kapitola - Noví přátelé

8. srpna 2011 v 22:39 | napsala Izzy
Ležela jsem na mokré zemi... Pršelo a občas bubnování kapek deště vystřídalo hromobití. Probudili mě hlasy zřejmě dvou mužů. "Tenzou, támhle někdo leží...Je to malé dítě a je... zraněná. Musíme ji vzít do vesnice, aby se na ni v nemocnici podívali." "Jak myslíš, Kakashi. Průzkum hotový, už jsme prohledali vše. Můžeme se vrátit." Stříbrovlasý muž mě vzal do náruče. Mohlo mu být okolo 19. Poznala jsem to podle hlasu, protože jsem mu neviděla do obličeje. Měl přes tvář zvláštně malovanou kočičí masku. jediné co byl z jeho hlavy vidět, byly jeho vlasy...Jeho společník neměl masku na obličeji. Byla připevněna na boku jeho hlavy, takže jsem mu mohla vidět do obličeje... Měl krátké hnědé vlasy, veliké oči a čiroká ústa.... Utíkali se mnou strašně rychle... Po chvilce se mi zamotala hlava a já omdlela....
Vzbudila jsem se... Otevřela jsem oči a první, na co jsem pohleděla, bylo okno. Venku už nepršelo a ani ta bouřka ustála... Když jsem se tak nějak vzpamatovala, zkusilajsem se zvednout, ale hlava mi při nadzvednutí mohla prasknout. Bolestí jsem se za ni chytila a zjistila jsem, že ji mám obvázanou. V boku už mě nepíchalo... Dále se můj zrak přilepil na stěnu přede mě.

Příští Generace - kapitola první

28. července 2011 v 0:22 | napsala Izzy
Úvod
Nikdy jsem nepřemýšlela, že zemřu zrovna takto. V náručí svého milovaného, celá od krve, přehrávajíc si v hlavě celý svůj život. Můj žívot, jako takový, byl docela zajímavý.. Od toho útoku Písečné na naši vesnici dne 15. září roku 1989, přesně na mé 4. narozeniny, se vše změnilo. Ztratila jsem rodinu.. Všechny je do jednoho povraždily až na pár jedinců, co se zachránilo.. Z naší Deštné vesnice, co se týče mé rodiny a našeho klanu, jsem přežila jen já a můj starší bratr Yahiko, kterého jsem od toho incidentu neviděla. V nové vesnici, v mém novém bydlišti v Konoze, jsem si našla přátele. Zajímavého a phledného Rena Suutona a "trochu" praštěnou dívku Doragon Tokage, která mě zaujala svou pozitivní energií a náladou a také červeným tetováním pod jejíma očima. Nikoho jiného jsem nepotřebovala. Společně jsme čelili různým nebezpečím, chodili jsme se v noci jentak projít přes zákaz rodičů, či příbuzných (já to mělanejlepší, nikdo mě nehlídal, byl to můj nápad). Jmenuji se Luna Yamakoto, jsem napůl z klanu Yamakoto a napůl z klanu Uchiha. A tímto bych se s vámi chtěla podělit o svůj životní příběh plný radosti, přátelství, láskoy, ale i napětí, zármutku, bolesti a nenávisti....

Naruto (RPC Story) Shippuuden speciál 1 part 1

11. července 2011 v 21:07 | napsala Izzy
První část. - mise

Bylo krásné nedělní ráno, u stolu ve svém domě sedí Zrzavá dívka, vlasy svázané do culíku se zajímavým rozcuchem, na pravé straně její hlavy se táhne tenká linie fialově obarveného pramenu jejích vlasů. Na sobě má zelené krátké tílko a vepředu na hrudi natištěný nápis 'I'm not your BITCH!' pod stolem schovává své dlouhé nohy a na nich krátké kraťasy, které ladí s jejím tílkem. Nemá bačkory ani nic jiného obutého, je prostě bosa. Tato dívka právě dojídá snídani a potápí se ve vlastních myšlenkách. Najednou ji ale něco vytrhne ze snění. "Dobře, že už jsi vzhůru, Luno!" Křikla na zrzavou dívku, zřejmě její kamarádka, Doragon. Opírala se o trám a zhluboka dýchala. Asi proto, že tak utíkala. Utíkala přes celou Konohu, aby jí mohla sdělit to, co právě chce. "Dělej!" pokračovala, a znovu se nadechla. "dožer už tu snídani a pojď se mnou. Po dlouhý době máme zase misi. Tsunade říkala, že ti to mám přijít vyžvatlat a jít se připravit, protože za hodinu máme sraz s ostatníma z týmu u brány Konohy." Vysypala to na jeden dech ze sebe dívka se stříbrnými vlasy a špičatým tetováním pod očima, podobně, jako to měl její otec. Ano, byla to dcera Jiraiyi, jednoho ze tří legendárních sanninů. Teď už je bohužel po smrti. "Čau, Dor. A co je to za misi?" ozvala se konečně Luna. "No, Tsunade-sama říkala, že jde o zvláštní svitek, který máme doručit do Písečný.. Ale podle mě je to stejně jenom nějaký žvatlání o těch týpcích s hábitama." Přemýšlela nahlas. "Ale je to super! Luno! 3 DNY Z KONOHY VEN! A ještě takovej bezproblémovej úkol.
 
 

Reklama