FF Inoue Takato

The house 01

21. října 2011 v 20:44 | poslal Inoue Takato
Takže je zde první díl.. Snad se vám bude líbit.. Kurzíva jsou myšlenky..
Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

"Ano už jedu Aneko!" Mlel Inoue do mikrofonu, jelikož volal přes skype s Aneko a dolaďovali poslední info o srazu otakaček.. Tedy spíše Halloweenském přespání ve strašidelném domě... Já se tak těším.. Říkal si Inoue.. Uvidím ostatní otakačky, budeme blbnout v opuštěným baráku a hrát různé hry- navzájem se strašit a prostě to bude úžasné ..Usmíval se Inoue.. "Už musíme jet!" Ozvalo se z kuchyně a Inoue vypnul jen hovor- celým nadšením nic jiného nevypínal a utíkal k autu, aby ho taťka zavezl na nádraží.. Inoue! Průser! Blikla na skypu zpráva! Ti lidi napsali, že nakonec do toho baráku nemůžeme ! Musíme to zrušit, Aneko.. Ale tou dobou už byl Inoue někde ve vlaku cestou do Brna...

Ztracený kontinent Veta 01

23. dubna 2011 v 22:52 | napsal Inoue Takato
Kráčela zrovna ona dívka se zvláštním odstínem vlasů a usmívala se.Ano nebyla to obyčejná dívka,ale národ,který zrovna mířil z meetingu.Ale čemu pak se usmívala? To se musíme vrátit o pár minut zpět .
"Já Naikoru ,národ války žádám o spojenectví s národem síly-Yami."Držela zvednutou ruku a ve vteřině se usmála jelikož jmenovaný kývnul:"Mockrát vám děkuj pane Yami." Pohledný a vypracovaný muž se jen uklonil políbil jí ruku:"Nemáte vůbec zač ..A nechcete už si začít tykat milá slečno?"..Naiko jen kývla a řekla :"Tak tedy dobře Yami"..Po tom už byly dořešeny ty "blbosti" a tak se vracíme zpět do současnosti.
Naikoru dokráčela sotva kousek a už ji zastavil Yami ten hnědovlas s zelenýma očima.

Mlžná Revival I.

1. února 2011 v 23:18 | napsal Inoue Takato
Takže první díl kroniky mlžné.........A mám dotaaaz:chcte aby se ty "určité" scény pslay stručně jako zde či podrobně ? ^^....

ZÁKLAD:
Bylo už  časně ráno a Nioru,Ooakami,Ještěrka,Temi-chan a Inoue se chystali na velký den..Tážete se jaký?Šlo o rozhodnutí  voleb mizukageho. Nebyl to jen velký den pro ně,ale velký den pro celou Mlžnou vesnici.Oni byli předurčení ke kagování ačkoliv je každý rok nové nominování tento rok jsou to oni.Všem se jim v hlavě honilo spousta myšlenek ..Ještěrka přemýšlela nad tím jak bude naleštěná její kancelář a kdo bude její zástupce..

Romeo & Juliet 02

2. ledna 2011 v 18:24 | napsal Inoue Takato
Dašlí díl R&J..Koizelná síla ještě není..Je to hooodně krátké a divné ..xD

Leží dívka v ruce růži,slzy lesknou se v toku po její kůži.Tvář bledá oči mokré rodiče oplakává mrtvé…Tvář se dále leskne ,neschne neschne a neschne.Dívka rodu Kapuleta  letí pryč jak kometa..Běží,prchá na tržnici a najednou upadla..Přistoupil k ní mladý muž.."Jsi v pořádku ".?.."Ano,ano už…".Chlapec podá dívce ruku zatáhne a zvedne ji sotva ale tvář uvidí dívka nehne jim. Muž jako zkamenělý s krásy dívky Kapuletova rodu.Jen se nahnul pro polibek,ale dívka byla pryč.Chtěl hledat ,jenže dívka dávno byla v úkrytu jejího rodu.Z úkrytu jen došla k domovu pan Yuri ji uvítal.Padla mu hned do náruče se slzami v očích zas…A on obejmul  její pas.Políbil ji do vlasů což znamením jí bylo.

Romeo & Juliet

28. prosince 2010 v 23:25 | napsal Inoue Takato
Začátek FF-krátká-nicmoc,ale snad se bude líbit...
raj
Byl už chladný večer ,když  kníže Montek spolu s vojskem kráčí k sídlu rodu Kapuletů.Jistě znáte tu potyčku kdy kníže Montek byl velkým rivalem Kapuletů.Kapuleti byli vznešený rod plný harmonie a lásky.Nebylo jich mnoho,ale generací bylo bezpočet.Současnou Generaci tvoří matka Siena,otec Kai a dcera Juliet,rodiče mají černé vlasy,ale dcera hnědé. Druhý rozrostlý rod Monteků byl naopak krutý a zlý nebo spíše jeho vůdce kníže Isin Montek-muž s ornými vlasy ohromný s vypracovaným tělem možná proto si ho jeho manželka vybrala. Jeho hodná paní Marion Monteková s modrými vlasy a zelenými oči k tomu i jejich syn Romeo Montek.

Zloděj peřinek!

5. prosince 2010 v 20:16 | poslal Inoue Takato
Tohle tvoříme na chatu no :D...Tady máte postavy:

Desetiocasý/juubiasanbi:Inoue
Nibi:Naku
Gob/Yamata:Nioru
Retardlá:Yami
ICHIBI:Temi
Rokubi:Asara
To je asi všechno..příjemné čtení xD
bijuu
Jednou se Nibi,Gobi a nová oběv Retardlá rozhodli chytit Juubiho přezdívaného Juubi no Inoue,který kradl peřinky a měnil se vně.Ideky a polštářky….

Peřinka: *zdrhá*
Nibi-vrrchan: *honí Inoua*
Peřinka: *zdrhá  xD *
Retardlá_Vrrrr: Peřinka: smůla! Přede mnou neutečeš
Peřinka: uteču :D
Retardlá_Vrrrr: *letí a chytá Inoua*
Nibi-vrrchan: *skočí Inouovi na záda a zakousne ho*
Retardlá_Vrrrr: chá chá

For Nioru aneb neodcházej!

24. listopadu 2010 v 20:20 | poslala Inoue Takato
(my víme xD)
Nioruuuu,ta holka z internetuuu co na trampošce přistála xD.
Ta klasická mlsačka co měla sushi ráda a pak už je ráda neměla..
Cituji: jop, fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj ryby xD
A pak je zae měla ráda :D
Cituji: beru to zpět *běží obejmout a mazlit se se svými rybičkai, aby na ně nebyly nasrané a nedělalai zase mrtvé*
Naše Nioru neodcházej.Všude jinde je jen kázeň.U nás bude jen zááábaváá.!
Cituji: *hladí svou rybičku jménem Madík-chan po hlavičce*
A pak se jako hrdinka postavila a řekla: néé, Madíka-chan, Saiie, Ulqíčka a Nayuky jíst nebudete! *ochranitelsky se postavila před akvárko*A pak *DIED*

Mlžná - Rap

21. listopadu 2010 v 18:35 | napsal Inoue Takato
NIORU:
Já Nioru sice né moc hezká  jsem ,ale také jsem známa vnitřním půvabem…Lidi okouzlím svým skvělým stylem ,nejsem hysterka ani omylem.Mé oblečení z bavlny je říkejte mi "Má bohyně"..


INOUE:
Inoue je jméno mé ,když se něco pokazí řeknu si "Tak to teda néé".Bohužel mě dostane  "Oiroke no jutsu",ale nemyslím tím třeba Marušu..   (Nic proti Mariím XD)


OOAKAMI:
Říkejte mi pane.Zrovna vcházím a nic mi nezavází.Big mack já rád jím a s Ero-seninem se učím .


TEMI-CHAN:
Já jsem kunoichi co vnady má.Života si naplno užívá.A nové zkušenosti nabírá.

OSTATNÍ:
Naše vesnice je ze všech najlepší.Nebojí  se a je nad věcí.V mlze je jako jedniná ukrytá.Vážnými problémy se zabívá..

Můj druhý svět-Turnaj geninů :1/10

20. listopadu 2010 v 22:18 | napsal Inoue Takato
Tak a je tu další ,ale hooodně krátký díl,jelikož je to takovej úvod do turnaje geninů..

Zrovna šel náš tým k Hikari kagovi ,když jsme potkali jeho manželku a asistentku jak se polibkem loučí.Ta jen už zavřela a odešla."Konichiwa jdeme ohlásit výsledek mise-Písečná dostala všechny rostliny.""Výborně teď bch vám chtěl říct,že vy a naše dalšíma týmy se zúčastní jedné těžké akce.""Hmm to bude možná problém"řekla Kari."A proč?"podíval se Hikari kage."Noo jen ,že jsme se chtěli zúčastnit turnaje geninů že jo kluci??".."Noo vlastně to chtěl…a…….."zadržela kluky Kari."Prostě tam chceme zkusit štěstí hihi" "To je ,ale náhoda váš úkol je zůčastnit se turnaje geninů"  "COO ?"Zařvali Inoue a Tai.. "JUCHŮŮ" zavýskla Kari…"Teď jďete ,ale na misi do mlžné najít jistou Kioko Soro."  "HA!"přikývli sborově

Tým TAKA - Rap

20. listopadu 2010 v 22:17 | napsal Inoue Takato
Tak tady je Rap teamu Taka...Kromě Sasukeho..

Suigetsu
Já jsem malý žraloček .Koukej mi do mejch krásných vočiček.Mají barvu fialovou a jdou s dobou.Mé skvělé zoubky perličky ty mám ještě od mé babičky.Meče já rád zbírám a na svoje vejrám…
 
 

Reklama