FF Hyuuga Shio

Fuuren 07 - 1. Rok a pochoutky

6. února 2013 v 17:05 | napsal Hyuuga Shio

"Darwe, deš nebo ne?!" zeptal se mě Naruto u vchodu do našeho domu.
"Jasně, už makám" odpověděl jsem a přitom si obouval boty na nohy.
"Darwe musíš okamžitě jít, už tak přicházíte pozdě, jo a Naruto, tady máš něco na svačinu, že si tak hodný a přišel si za Darwem, abyste šli do Akademie společně" řekla mamka a pousmála se tak, jak to dělávala vždy.
"Nemáte zač paní, ale Darwe ty pohni nebo tě snad nakopnu" zasmál se Naruto.
"Jo už jsem hotovej, můžeme jít" řekl jsem vítězoslavně.

Fuuren 06 - Ichiraku Ramen

24. ledna 2013 v 21:29 | napsal Hyuuga Shio

Poté co jsme měli čas na oběd, odcházeli všichni na oběd domů, já chtěl jít také ale najednou jsem viděl Naruta jak odchází a má zvědavost, jako minule mě nutila, abych šel za ním a tak jsem se vydal za Narutovou "stopou". Šli jsme oba dva pořád stejným směrem a Naruto asi tušil, že ho někdo sleduje, ale já se vždy rychle schoval za blízký sloup nebo jsem se schoval v blízké uličce.

Fuuren 05 - Narutova minulost

19. ledna 2013 v 21:18 | napsal Hyuuga Shio

Změnil jsem název celkem třikrát (nemohl jsem se rozhodnout :D), ale toto je poslední (doufám :D) verze a pokud nevíte, jaké názvy byli předtím a chcete si přečíst i minulé díly, tak tady jsou: http://naruto-online.blog.cz/rubrika/ff-hyuuga-shio

"Hned ti řeknu co se děje" řekla matka rázným tónem "Darwe, odejdi do svého pokoje, nechci, aby si tohle slyšel!" toto mě nepřekvapilo, protože jsem byl zvyklí, že když se rodiče hádali tak nechtěli, abych byl svědkem hádky mezi nimi.

Kapitola 4.- Návštěva a udušená květina

16. ledna 2013 v 16:22 | napsal Hyuuga Shio

Když jsme, já a Naruto, šli oba dva domů, povídali jsme si o všem možném. Naruto jak jsem zjistil bydlel v bytě na, který byl stejnou cestou jako můj dům. Jak tak šel čas zeptal jsem se ho jestli se v tom bytě bydlí dobře a on mi odpověděl, že je tam útulno a bezpečno a tak:

Kapitola 3. - Nindža Akademie a představování se ostatním

22. prosince 2012 v 10:13 | napsal Hyuuga Shio


"Běž, běž nesmíš přijít první den pozdě!" říkal jsem si pořád a pořád dokola. "Sakra, nestihl jsem se nasnídat, počkat můžu si vlastně dát ten koláček co má teta v obchodě" než jsem se nadál, už jsem tam byl.
"Ahoj, Darwe kam tak pospícháš?" zeptala se teta.
"Ahoj teto nemám čas, dnes je první den na Akademii a nestihl jsem snídani, dala bys mi prosím jeden tvůj koláč?" vydal jsem ze sebe a při tom poklusával na jednom místě.
"Ooo tak to teda pospíchej a tady máš ten tvůj koláč" řekla a podala mi ho, já jí ho hned vytrhl z ruky a běžel dál.
"Dlekuju" řekl jsem s plnou pusou od koláče.

Kapitola 2. - Fuuren

20. prosince 2012 v 23:19 | napsal Hyuuga Shio

Nemožné, neskutečné, nezvladatelné tyto pocity jsem měl z toho, když mi táta řekl, že kolem sebe musím vytvořit vakuum a tam neumřít. Po pěti minutách jsem mu řekl.
"Jak je to možné, neumřít ve vakuumu?" můj hlas byl velmi tichý, až skoro neslyšitelný.
"Já nevím" odpověděl "Vytvořit kolem sebe vakuum a neumřít dokáže jenom Fuuren, proto ty úkoly před tím, aby dokázali tento nejtěžší test co kdy náš klan zažil" pokračoval "Víš, dnes jsem ti to řekl proto, abys sis uvědomil jak si pro tento klan důležitý"

Příběh - 1. kapitola

15. prosince 2012 v 20:49 | napsal Hyuuga Shio


V těchto kapitolách vám vylíčím svou životní pouť, od té doby co jsem se dozvěděl, že jsem Fuuren v mém klanu Seifuu, až po dobu kdy…. .Můj klan leží v Ohnivé zemi, v blízkosti Listové vesnici. Klan Seifuu je znám pro svou dovednost ovládat mistrovsky Fuuton a s tím náš příběh začíná. Když Sennin Šesti cest stvořil Klan Senju a klan Uchiha, v tom do Senju přidal několik lidí, s Fuutonem, už od narození a tak se stali významnými lidmi. Každé století se v tomto klanu narodí dítě jmenované Fuuren, to dokáže i bez svého vědomí ovládat Fuuton a to na velmi vysoké úrovni. A teď k samotnému mému příběhu.
 
 

Reklama