FF Hoshiko

Future? 02

31. ledna 2010 v 16:36 | napsala Hoshiko
Uchiha Sasuke si právě užíval volného dopoledne, kdy nemusel opravdu vůbec nic dělat. Prostě se natáhnout a… Odpočívat. Nakonec usnul hlubokým a bezstarostným spánkem. Kdyby nepřišla Sakura, snad by spal i nadále. Ale ona přišla a probudila ho svým zvučným: "Sasuke?"
Pak přišla do místnosti, kde se rozespale válel na matraci, a skočila na něj. Sasuke nasadil svůj oblíbený výraz, který by se dal definovat slovy cool a otrávený. Zkrátka Uchihovský. Sakura na něj nereagovala, protože už si zvykla a naivně věřila, že jí Sasuke miluje nehynoucí láskou, i když to nedává najevo. On sám tomu také věřil a nebylo tedy co řešit. A protože mu Sakura zabila Karin a Ino si našla jiného, tak mu nezbývalo nic jiného, než se spokojit s růžovovlasou romantičkou. Přestože neměl růžovou rád.

Future?

27. ledna 2010 v 14:54 | napsala Hoshiko
"Hokage-sama, má zvláštní přístup k věci."
"A myslíš tím jeho aroganci, Uchihovskou nadřazenost nebo vražedné úmysly v jeho očích?" Uzumaki Naruto se neobtěžoval zvednout oči od papírů a stále vysokou rychlostí razítkoval.
"Myslím, že všechno," odpověděl muž po chvíli zamyšlení.
Naruto razítkoval.
"Nemyslím, že je dobré, aby byl učitel…" zkusil to znovu muž, "Ty genini se ho bojí."
"Řekni jim, že není tak hrozný, jak se zdá."
"To už jsem jim říkal," snažil se potlačit vzpomínku na pohled Uchihy Sasukeho a na tu hodinu než se konečně uklidnil.
"Dobře… Zkusím si s ním promluvit."
"Děkuji, Hokage-sama."
Zvedl se oblak kouře a Naruto byl opět sám se svým razítkem.
"Myslím, že mě moc poslouchat nebude. Nemá mě moc rád po tom, co jsem ho porazil a dovlekl do vesnice v řetězech. Asi ho budu muset pozvat na rááááámen."
 
 

Reklama