FF Hikari-chan

Fotbal nebo basketbal? Těžké rozhodnutí 2. díl Nekonečný první trénink

4. února 2012 v 23:14 | napsala Hikari-chan
Tsubasa přihrává Misakimu a Misaki Tsubasovi. "Páni ti jsou sehraní, jako by spolu hráli od malička." Podivil se Gaara. "Sasuke, Sasuke? Volá na něj Misaki." Nabíhá mu a Misaki mu přihrává. Míč letí těsně před Sasukeho a ten ho v pohodě spracuje a střílí. Zaku sledu kam míč letí povede se mu ho chytit, ale v míči byla velká síla a balón letěl do brány i se Zaku.
"2:0 pro Sasukeho tým opět oznámi Iruka." Zbývá posledních 10 minut do poločasu. Zaku rozehrává a míč letí na Juna ten přihral Leemu a ten zas přihral Kojirovi a ten střílel. V míči byla obrovská síla, ale Genzo to zastavil. Kopl do míče a ten letěl přímo na Sasukeho.
Ten ho tělem odrazil a přihral Tsubasovi. Tsubasa se rozběhl na pravé straně Misaki na levé Tsubasa a za nimi Sasuke. Tsubasa přihrává Misakimu a ten běží a zpět přihrává Tsubasovi. Tsubasa to zachytí patou kličkuje kolem Kojira, Leem a Nejim úplně v klidu kousek od brány se napřáhl a kopl do míče, ale nebyla to obyčejná střela.

Fotbal nebo basketbal? Těžké rozhodnutí 1. díl První trénink

30. ledna 2012 v 19:29 | napsala Hikari-chan
Byl krásný horký den a všichni museli trčet ve škole. Sasuke přemýšlel jak to udělá dneska na tréninku fotbalu po škole, když je takové vedro. "Já na ten fotbal nechci" říkal si v duchu pro sebe Sasuke."Ale pokud chci jít do elitního týmu FC Konoha tak tam musím i v tomhle pařáku!" Ještě, že je poslední hodina oddechl jsem si.
Učitel probíral novou látku, ale já ho vůbec nevnímal. A přemyšlel, jak to teda bude. "Pane Uchiho?" Vyvolá mě učitel Kakashi nebo jak jsem mu já s oblibou říkal "Smeták." Ano, pane učiteli, odpovím mu. "Zopakujte, co jsem tu posledních celých 15 minut mluvil."
"Promiňte, já to nevím."
"Dobře za to, že jste upřímný a přinávate, že jste nedaval pozor vám tu 5 nedám."
Chtěl pokračovat v látce, ale zazvonilo na konec hodiny. "Hurááááááá" volaly všeci. Sbalím si věci a hned padám pryč nebo se na mě hned začnou lepit ty fifleny, co máme ve třídě. Jsou se mnou úplně poblázněné tedy až na jednu. Sakura Haruno ta mě ignoruje a nesnáší.
Je krásná, milá, okouzlující, zkrátka jiná než jsou ony. Když jde kolem mne tak s její vůně se mi zamotá hlava.
"Hej Sasuke! Sasuke?" Vnímáš mě?
 
 

Reklama