FF Haruno Tamika

Keitaro,skejťák co miluje - údery a bolest lásky

8. září 2011 v 20:56 | napsala Haruno Tamika
Táákže, ano ano vím, hledali jste mě.. chyběla jsem vám? Ne? Dobře, nevadí.. T__T
Mám na Comeback takovou malou povídku... tak doufám že se bude líbit.
Enjoy ^^

S Každou minutou umře nějaký člověk. Ať už podlehne smrtelné nemoci nebo vrahovi. Ale každou minutou se narodí dítě. A lidé umírají proto, aby se ti další dostali na svět a spatřili to všechno kolem

Matka mi říkala, že jsem dítě z lásky a ne z donucení feudálního pána. Otec měl představu, že budu jako on. Blbý ninja co plní stupidní mise které nemají logiku. Tohle nebylo nic pro mne. Byl jsem znechucen otcovou činností a vydal jsem se na svou vlastní cestu. Netušil jsem ale, že jsem byl obdařen něčím, co mě dělá výjmečným. Bílou čakrou…

Náš svět! 01

12. června 2011 v 8:11 | napsala Haruno Tamika
"Díky lidi! Jste skvělí!" Ozvalo se celou koncertní arénou spolu s jásotem nadšených fanoušků. Setmělo se a reflektory začaly svítit na pódium, kde stála nesmělá brunetka s očima ďábla. "Ještě jednou moc děkuju že jste přišli! Hezký zbytek večera!" křikla do mikrofonu a mávla na své fanoušky. Hned na to se odebrala zpátky do zákulisí.

Naše Liga - Povinnost

2. května 2011 v 18:08 | napsala Haruno Tamika
Rinou zahlédl Tsuki. Nalepil se na ostatní lidi, aby viděl dobře. Ryu vycítila porážku a opustila parket se smutným výrazem. "Copak slečno, někdo vám vyfoukl tanečníka?" ozvalo se zpoza barového stolu. Ryu si oddechle a prudce se otočila. Najednou ztuhla. Za barem stál kluk na chlup stejný jako byl Rinou. "Vidím že jste ztuhla jako led, Jsem Rinou Hikaru, bratr Rinou na parketě." Ryu vykulila oči. "Bratr? Že se Rinou nikdy nezmínil" koukla na parket a pak zase zpátky na něj. "Že ne? Syčák" zasmála se a upravil si košili, přes kterou měl hozenou útěrku. Ryu se odmlčela. "Jo" procedila mezi zuby.

BJD Maiden. Kapitola 1. část první

17. dubna 2011 v 17:55 | napsala Haruno Tamika
První díl mojí nové ff: BJD Maiden. Kapitola 1. část první.

Nad příběh:
Tákže, první díl BJD Maiden je pouze o tom, jak se číslo 1 sešla se svým médiem. V příštím díle už vystoupí Ryu a Annye. Přeji příjemné čtení. ^^

Kapitola.1
-krabice-
2:17
Hodinky ukazovaly právě tento čas.
Chodbami se linul zvuk kroků patřící hubenému hochovi, který měl černé kruhy pod očima. Táhl za sebou vozík, na kterém bylo naloženo osm krabic.
Na koleji vysoké školy by už byl určitě nachytaný někým ze studentů, kteří by se vraceli z párty na pokoj. Ale tohle byla jiná kolej. Byla to škola, do které chodili pouze vybraní studenti.
Ale…co tady dělal on?
Zastavil se u černých dveří a sehnul se pro jednu krabici, kterou následně položil ke dveřím. Pohladil tvrdý kartónový papír.

Naše liga- Klub a trať

15. dubna 2011 v 21:44 | napsala Haruno Tamika
Po patnácti minutách se tam všichni sešli. Rinou,který seděl na fontánce pořád sledoval hodinky a netrpělivě čekal na jednu osobu. Když už ji konečně uviděl, táhla za sebou někoho dalšího. Osoba, jenž byla táhnutá Tamikou se neustále gebila a koukala po všech, co stáli u fontánky. Když už Tami dorazila, Rinou chytil nosebleed a neohrabaně spadl z fontánky na zem odkud ho sbírala naježená Ryuu. Shar si založila ruce v bok a propíchla Tamiku pohledem. "Pche, to že z tebe Rinou chytil nosebleed neznamená, že jsi hezčí než já!" pohodila svými vlasy a otočila se. Tami jen pokrčila rameny a usmála se. "Promiňte, že mi to tak trvalo, čekala jsem na Tsuki." Řekla a otočila se na vygebenou Tsuki. "Co je?!" zarazila se, když pocítila na sobě několik pohledů. "Nic." Řekla Ryuu a podívala se do země. "Sakra, kdyby si konečně všiml, že o něj stojím." Pomyslela si a podívala se na Tamiku. "A přitom když uvidí jí, chytne nosebleed" . Zamračeným pohledem sjela Tami od hlavy až k patě.

Naše Liga! - Tami vaří.

7. dubna 2011 v 19:16 | napsala Haruno Tamika
Dobro x zlo
Tak už je to odpradávna.
Kdykoliv, když zlo začíná tlačit na váhu, nastupuje skupina ninjů, aby zlo stáhly zpátky a nastolili rovnováhu mezi zlem a dobrem.
No jo, ale co když žádná taková skupina není?!
"Dělej ty zhulená kryso!" Zakřičela Shar a prudkým pohybem ruky zatřískala na dveře, ze kterých se ozvalo nepřítomné: "pššt!"

Já budu čekat

21. března 2011 v 17:59 | napsala Haruno Tamika
"Tvůj hlas je jako zpěv víl,"
Tehdy jsi mi řekla, jak moc mě miluješ, je to tak?!
-proč?-
Z modrých očí se prodrala slza, tiše dopadla na zem. Jak jen jsem mohla?!
-Zklamala jsem!-
Tehdy, když jsem si uvědomila, jak moc jsem se zmýlila, bylo už pozdě.

Ta poslední slova

11. března 2011 v 18:22 | napsala Haruno Tamika
Toto je moje jednorázovka, která je skoro moji noční můrou
Annye, Mahira, Ještěrka a Maikeru vědí, o co jde. -lehký úsměv-
Jo, jde o závodníka..

Veděla jsem, že jednou příjde někdo, kdo mi ho vezme. A taky se to stalo. Asi před týdnem se objěvila nová holka. A co se nestalo. Ona mi ho ukradla!
Sedla jsem si na skálu. Tam úplně nahoře, kde nejvíc fouká. V ten moment, kdy jsem vyskočila na vrchol, poryv větru mě shodil na kameny. Na tváři se mi objěvil bolestný výraz. "Kso!" Sykla jsem. Opatrně jsem se postavila a jemně jsem se kolíbala ve větru. Do obličeje mi padaly pramínky mých červených vlasů. Odhrnula jsem si je a podívala jsem se dolů. Stál tam on i s ní. Bavili se a ona se usmívala. Div že ho nepozřela..

Nezaváhej nebo zemřeš 02

2. března 2011 v 19:31 | napsala Haruno Tamika
Otočila jsem se. V odpoledním světle jsem tu osobu co na mě volala viděla zřetelně. Zelené vlasy které lemovaly bílou, sněhově porcelánovou tvář, která měla vepsanou zradu přímo na čele. Hrklo ve mně. Ten pohled, ty oči.. ta čakra.
"Soro!" Procedila jsem mezi zuby a v očích se mi objevily slzy. "Ty zrádče!" Přistupovala jsem k němu. Sora se pousmál. "Ano, zradil jsem, já vím." Řekl ledově klidným hlasem. Sora, nejsilnější shinobi z technické vesnice uprchl a přidal se k Basing-sei. A teď tu stojí předemnou. Cítila jsem, že mi něco chce říct. Že má důvod být tady.
"Tamiko, je to už sedm let a ty jsi mi stále neodpustila?" zeptal se a udělal krok mi naproti. Zastavilas jsem se těsně před ním. Vždycky jsem milovala tu jeho vůni. "Ne, neodpustila a nemám to ani plánu" první slza mi stekla po tváři. Byla ledová jako severní oceán. Sora ji zachytil a svou technikou ji uvěznil ve skleněné lahvičce. "Tvoje slzy jsou cenné" schoval si lahvičku pod svůj černý plášť. "A já o tvé slzy pořád stojím" řekl. Měl pravdu. Pokaždé moje slzy zachytával a věznil je v lahvičkách. "Vsadím se, že to děláš každé holce co jsi potkal!" Sora se podíval na strop. "Nikdo nemá takové slzy jako ty" Odmlčel se. "A já tě stále miluju.."

Název FF- Nezaváhej nebo zemřeš! 01

20. února 2011 v 16:06 | napsala Haruno Tamika
FF kterou budu psát současně s "Bez hranic"
Celý děj se odehrává s vymyšlenými postavami ve skryté technické vesnici.
Doufám že se bude líbit.

Viděla jsem to monstrum.. 
Viděla jsem, jak ničí vesnici a trhá lidi na kousky jako kusy hadru. 
Bylo to strašné… 
Trvalo mi dlouho, než jsem to dokázala pochopit. Ta ženská přede mnou zažila nejhrozivější monstrum, co bylo kdy vypuštěno tajnou společností, silnější než Akatsuki. Basing-Sei.. 
Každý měl z nich strach, respekt, obavy.  
A dokonce z nich měl strach i náš kage.
 
 

Reklama