FF Gamepage

Naruto trochu jinak-Na prázdninách

29. prosince 2009 v 16:59 | napsal Gamepage
,,Čau jsem Naruto. Dneska jedu na prázdniny k Hinatě. Bude to úžasný. Mám pro ni dárek, řetízek s písmenem H. Vzal jsem si peníze a šel jsem na nákup na město, musel jsem ještě něco koupit Hinatě.
Na městě:
Hinatě jsem ve městě koupil: zelené tričko se srdíčkem, béžové tříčtvrťáky, grapefruitový džus, pomerančový džus, ananasový džus, plechovku jahod, perník, sušenky polité čokoládou a tyčinku Mars. Potom jsem šel domů. Měl sem hodinu na to, abych připravil zábavné hry. S Hinatou vždy býváme dlouho vzhůru. Ta hodina ubyla jako nic. Spěchal jsem tedy k Hinatě. K Hinatě jsem přišel přesně na minutu. Předal sem jí věci, které sem jí koupil a potom jsme šli do jejího pokoje. Z jejich kuchyně voněla vajíčka se slaninou. Hinata někam odběhla. Když přišla nahoru nesla v rukách 2 talíře s vajíčky se slaninou, k tomu nám do skleničky nalila pomerančový džus a ozdobila ho limetkou. Všechno jsme snědli a vypili. Potom jsme hráli spoustu a her a potom jsme šli spát. Ráno když jsem se vzbudil, Hinata nikde nebyla. Hledal jsem ji po celém bytě, ale nikde nebyla. Tak jsem se vrátil nahoru a ona už tam byla. N:Hinato kde jsi byla? H:byla jsem si něco koupit, Naruto tady máš. Dostal jsem deník. Hned jsem do něj začal zapisovat. Můj první zápisek vypadal takto: Milý deníčku, dneska jsem tě dostal od Hinaty. Je to suprová holka. Jsem u ní na prázdninách. Je to tu super. Tyhle zápisky mě budou určitě bavit. Je to skvělý. No nic tak zatím deníčku du něco dělat s Hinatou.

Podvídka

29. prosince 2009 v 16:58 | napsal Gamepage
Naruto je v Africe za svým nevlastním strýcem Masashim Johny, byl u svého strýce jeden týden a dnes se právě vrací domů za svou přítelkyní Sakurou ale strýc mu nabýdl jestli nechce svést na letište svým šoférem. A Naruto chtěl.(Co se dělo se Sakurou?) Sakura právě letěla z Las Vegas do New Yorku. V letadle seděla vedle jednoho malíře Saie. A Sai se Sakury ptal kam letí za rodinou nebo za kamarádkami? Ne za manželem odpoveděla. Sai: ale to neznamená že byste za ním hned musela jít.Nemám pravdu?Znám jedno místo kde bysme mohli jít na drink. Abych pravdu řekl tak je to v hotelu. A Sakura ho tak trochu hodne schladila sodou kterou teď pila. A ovšem že si toho všimla letuška a šla za Sakurou a ptala se jí: jestli není nějaký problém? Sakura je s turbolencí (to znamená: že ješte nejdou slyšet motory) letuška:ale my jsme ješte nevzlétly. Sakura: Vážne? No to se podívejme. Porád jsme na zemi. To jsou ty zázraky vedy. (A teď Naruto) letuška co mu podává lístky aby mohl letět. Ale Naruto se ptá jestli je šance jestli by šlo vyměnit letenku 1 třídy do New Yorku za turistickou třídu do Las Angeles a pak do New Yorku ? Letuška na letišti říká: ANO. Ale nejdřív si to promyslite. Naruto:hmmmmm tak ano. Tady máte.
 
 

Reklama