FF Fumi-chan

Rudé mraky a vzpomínky 3

11. ledna 2014 v 20:35 | napsala Fumi-chan
Nevím jak se mi pak podařilo usnout ale stalo se. Probudilo mně až ráno zuřivé bouchání do dveří a křik : " Deidaro už si v tý koupelně hodinu, já potřebuju na záchod!! Jestli ty dveře do minuty neotevřeš tak je vylomím a počkej jak tě pak zkopu!!! AAAAAAAAAA!" Hmm.. jestli to bude takhle každé ráno tak to bude zajímavé vstávání. Protřela jsem si oči a rozhlídla se nevypadalo to tak strašně jak jsem předpokládala. A Deidara kupodivu i Sasoriho do koupelny pustil asi věděl že to myslí vážně, začala jsem se jim tam chechtat. Deidei (řekl mi že tak mu taky můžu říkat) se tvářil naoko uraženě, ale věděla jsem že to nemyslí vážně : " Hej nesměj se nám!! Takhle je to stejně každý ráno. Hmmmm!!!!" Usmála jsem se " Ale stejně je to vtipný." " Já vím." Zasmál se.

Rudé mraky a vzpomínky 2

31. prosince 2013 v 20:39 | napsala Fumi-chan
dyž jsme se konečně asi po deseti minutách přestali smát. Rozhodla jsem se jich zeptat jak se jmenují a jak se jmenuji já. " Etoooo..... no, mohli byste se mi představit?" Po několika hádkách se rozhodlo že si posedáme kolem stolu a každej mi o sobě něco řekne. Když sme se rozhodli kdo bude sedět kde,začly mi nejdřív říkat fakta o mně. Ten modrej začal : " Tak ty jsi dvojče Nii Yugito." , pokračoval ten červenovlásek : " Jsi ze skryté Oblačné." , pokračoval ten s černýma vlasama : " Je ti dvanáct.", pak ten výbušnej blonďák : " Máš v sobě dvojocasýho démona; Nibi no Nekomatu" , no dále tu byl ten co byl z půlky černej a z druhý bílej ( mluvila bílá půlka ) : " Jmenuješ se Fumiko." a nakonec ten s maskou : " Tobi je hodný kluk a má tě rád." Od toho jsem se sice moc nedozvěděla ale…... " Jop takže sem Fumiko Yugito a mám v sobě démona, je mi dvanáct, a ještě něco, proč sem tady?" "To se zeptej šéfa!" odpověděli jednohlasně. " Fajn teď vy!" Ten modrej zase začal: " Tak jmenuju se Kisame, jsem ze skrytý mlžný a můj parťák je ten černovlasej. Rád tě poznávám, jo a používám hlavně vodu." …..... takhle se mi představili všichni.

Rudé mraky a vzpomínky 1

27. prosince 2013 v 11:18 | napsala Fumi-chan
Pomalu jsem rozlepila víčka. Všechno jsem viděla rozmazaně, ale byli tu hlasy, hlasy které jsem slyšela jasně a zřetelně. " Tobi je hodný kluk, Tobi nic neudělal!" " Na Tobiho jste to chtěli svést jo? Itachi kdo to zavinil ?!" " Kde mám sakra ty brýle!" " Itachi, Itachi posloucháš mě vůbec ?!" " Ha tak tos byl ty Zetsu ty si mi snědl rybičky, za to zaplatíš!!Suiton: Mizu Rampa".ŠPLOUCH! Obrovská vlna vody mě probrala. Spadla jsem z postele a konečně sem viděla všechno normálně. Najednou se ze spodu ozval křik, nó..... nebyl to křik byl to Řev: " Kisame!" Všichni přítomní zbledli a vtom do pokoje vtrhlo cosi žlutého a mokrého. " Za to zaplatíš!" " J-Já se omlouvám to bylo omylem." Ale bylo pozdě ten mokrej vyslovil totiž jedno slovíčko ale to slovíčko mělo takový efekt že sem na to zírala s otevřenou pusou. Když to slovo řekl vybouchla taková bílá věc a řeknu vám to byl výbuch. No a potom už jsem letěla ke zdi. Ozvala se tupá rána a já viděla tmu černou, tmavou tmu.
 
 

Reklama