FF Eragon

Nazo no kaze ( tajemství větru ) část II.

28. dubna 2011 v 20:01 | napsal Eragon
Ken sledoval Kakashiho a čekal co udělá. Dva muži vypadali nebezpečně. Tím si byl jistý a nejspíš také nebezpeční jsou. Nikdy neviděl ve vesnici nikoho takového. Buď to byli spojenci, nebo nepřátelé. Radši se ani neopovažoval tipovat. ,,Kakashi, znovu se vydíme,"řekl jeden z nich. Kakashi stále vypadal, jako by nic nevěděl. Pak ale leknutím poskočil. ,,Tihle muži jsou..."pronesl, ,,schovejte se s těmahle si poradím sám!" ,,Kakashi kdo je to?" ptala se Kagen. ,,Tohle jsou lidi z mlžné. Tedy alespoň byli. Byli to nájemní vrahové, ne ti z Gatouovi skupiny. Tihle pracovali sami. Městem se šířily novinky, že se založila nová skupina. Tohle budou určitě její dva přivrženci. Každopádně jsem se doslechl, že před těmihle dvěma se schovalo šest lidí z Akatsuki: Hidan, Kakuzu, Itachi, Sasori, Deidara a sám Nagato-ti nejsilnější. Sledovalo je ANBU, ale bohužel zjistilo jenom to, že mají cíl ničit a sbírat ocasé démony. Navíc proti tady těmhle dvěma nemáte a možná ani já absolutně žádnou šanci. tihle nebudou normální lidi!" Oba muži se zasmáli. Jeden ten vyšší si připravoval, že si vezme obal na loutku. Při pohybu zvednutí ruky, se mu vyhrnul rukáv a Kakashi zahlédl něco co ho vyděsilo. Jeho ruce...,,Ihned od tadyma utečte!!!" zakřičel kakshi na trojičku.

Naze no kaze ( tajemství větru ) část I.

27. dubna 2011 v 16:01 | napsal Eragon
Co se to se mnou se mnou stalo? Jsem vrah? Proč? Proč já? ptal jsem se sebe. V ruce jsem držel velkou katanu a sledoval bezvládné těla, které ležely na zemi v potoku krve. Jejich rysy mi byli známé. Viděl jsem je mockrát běžet po stráni a dovádět. Bylo to roztomilé a já... Běhali po stráni v dlouhých planých sukních a modrýma tenkýma halenkama. Drželi se za ruce a krev jim stékala po těle. Jedna suknice byla přeseknutá mou katanou. Krev se pomalu začala dostávat z těla. Dívky se dívali na sebe. Jejich pohledy jako by sei chtěli něco říct byly nyní bez života. Já je sledoval. Chtělo se mi brečet. Tohle nebyli první oběti mé vražedné chutě. Ale možná poslední? Naposledy jsem se na ně podíval. Vždyť mohli mít nádherný život, ale já ho zničil. Vyšel jsem ze dveří a podíval se kolem. Stromy se ohýbali pod poryvy silného větru. Opustil jsem mrtvé dívky a odešle do tohohle světa, do skutečné reality...

Báseň o Chojim

20. dubna 2011 v 21:35 | napsal Eragon
Tohle je pro Písečnou vesnici.

( zpívá se na melodii rolničky, rolničky )
Běží ulicí Choji křičící,
vechny zvonky prozvoní je borec veliký.
Je mu 18 let s klaunem bys ho splet,
když dostane sladkosti sežere je hned.
Ref.Pamlsky, pamlsky, tlusťoch už má už hlad
velký pytel bonbónů nebo klobása.
Pamlsky, pamlsky tlusťoch už je rád.
Vyžral celou Francii zbyl jen advokát.

KONEC

2.díl, Anshi a Asara Kuchiki jsou v průšvihu a Čajíček s Marťas se objevujou.

5. prosince 2010 v 0:06 | napsal Eragon
Druhé FF o členech z CNFC. Snad se vám bude líbit.

Eragon se na Minnozu velmi zlobil. Nechtěl, aby jeho pejsek umřel. Křičel:,,Proč jste mi zabili karamelku!!!!Proč??" ( pro ty kdo nečetli minulý díl karamelka se původně měla jmenovat Pakun a byl to mini křeček, doporučuji přečíst ). Vyhodil Minnozu z bytu a za pět minut se zase vrátiila, protože nestihla dodělat snídani a ostatní měli hlad.

Všichni seděli u televize a sledovali fotbal. Eragon, Minnoza, Ještěrka, Nickolajcka a Anshi fandili Akatsuki. A Inoue Takato, Asara Kuchiki, Ryuume - chan, Ronnie,  Deejay a Nioru, fandili Konoze. Bylo to 3:3. Moderátorem byla Čajíček. Když tu najednou zazvonil zvonek. ( nevím jak mám popsat zvonící zvonek, tak si ho představte, jj xD ). Za nimi stál Eragonův bratr Marťas. ,,Áhój bláchó." řekl Marťas a vrhl se do dveří. ,,Názdalék všíchni!" Něco jsem vám přinesl. A ukázal balíček a v něm byl nádherný křeček. Minnoza si radši pro případ koupila kočku. Chtěla udělat zápas. Anshi  Asarou si hráli veknu na pískovišti a zrovna kolem přecházel mega pán. Nevšiml si děti a zakopl o ně. Na zemi ležel ovšem křeček, kterého koopil Marťas Minnoze a kousnul pána do nosu. ,,PÍP PÍP PÍP!!!!!!!!!!!!!l"

1.díl, Eragon si kupuje ,,psa", Minnoza se schovává a Minnozino tajemství.

3. prosince 2010 v 18:06 | napsal Eragon
První FF o členech s CNFC. Snad se vám bude líbit.

Ninja se zeleným tričkem, hnědýma dlouhýma vlasama a zeleným šátkem kolem krku, s černými kraťasy a katanou. Držela svou zbraň v ruce. Držela ji hodně silně. Né. Nebo spíš hodně slabě.
Určitě chtěla použít nějakou techniku. Katanu si napřáhla na záda. V jejích očích byla zloba. Krvežíznivý pohled najednou ustal a ona se katanou poškrábala na zádech. Všichni to sledovali s údivem, tohle určitě nečekali. Ještěrka se dívala stále z okna. Byla u krbu, kde chovala i své ještěrky. Bílou tuniku, si bedlivě prohlížel člen Akatsuki Deejay, který znal osobně Itachiho Uchihu. Všichni ho zato respektovali, ale když se na Itachiho zeptal, říkal, že je to hrozně tajné a důvěrné. Inoue Takato seděl s Anshi u televize a sledovali romantický film. Eragon se pořád toulal někde venku, říkal, že má pro ně překvapení.

Osudy Písečné vesnice

26. listopadu 2010 v 21:50 | napsal Eragon
Píšu FF o naší písečné vesnici. Bude tam pravda i lež, každopádně to bude zakládat na pravdě. Snad se vám to bude líbit. Příjemné počtení. Díky. Eragon

Členové: Nickolajka, Uchiha Sharingan, Emitze, Gaaren, Eragon, Mahira, Pagano Uchai, Kanon, Koroki Hatake, Reymory, Nami, Miso, Asora.
                 
Bylli to odvážní shinobi, každý měl jinou hodnost. Ale jedno bylo jasné. Chyběl jim Kazekage. Potřebovali vládce, aby se ubránili útokům Akatsuki a druhých vesnic. Spojenectví bylo zrušeno. Písečná s tím ale nesouhlasila. Nechtěla rozbít spojenectví s druhými vesnicemi, a proto si chtěla udělat vládce. Vybraní byli Uchiha Sharingan a Eragon oba byli silní na úrovni hledaného ninji jako je třeba Itachi.

KRONIKA NINJŮ- krev 03

13. listopadu 2010 v 9:53 | poslal Eragon
Tady máte třetí díl. Je to dobré? Mám psát další? Doufám, že jo. Přeju příjemné počtení.

 Kapitola III. - Krev

Brána do sídla Uchihů.18:30.
,,Moje jméno je Hatake. Známý také jako bílý tesák." pronesl muž. ,,Otec Hatake Kakasiho."řekl Danzo. Bílý tesák byl velmi silný ninja. Věděli, že byl v týmu s Namikazem Minatem, znamým jako žlutý blesk z listové. Wadari nebyl slabí ninja. Nebyl to normální Jounin z Listové. Jeho otec byl Raikage. Dokázal ovládat chakru temna. Byl sice dobrý, ale byli časy, kdy sloužil Akatsuki jako špión. Měl dlouhé černé valasy a velký černý plášť. Kdysi sloužil jako ochránce Druhého hokageho a třetího a čtvrtého Kazekageho. Byl vyvolen Minatem před třemi lety, aby se přidal ke Konoze a dělal pro ni. ,,Danzo mrtvý netvor." pronesl tiše Bílý tesák, aby ho Danzo neslyšel. ,,Sůyšel jsem, že plánuješ spiknutí s Anbu proti Hokagemu."řekl Tesák Danzo. ,,Rikari no jutsu!" vykřikl a z dlaně mu vylétla oslňující chakra. ,,UVOLNĚNÁ FORMA! OTEVŘÍT!" zařval Tesák. Po pár minutách, tam stál netvor.

KRONIKA NINJŮ 02 - krev

12. listopadu 2010 v 19:29 | napsal Eragon
Tady máte druhý díl, snad se vám bude líbit. Přeju příjemnné počtení.  A aby se vám to vůbec líbilo tak udělám jednu podlost Sanbi oborgen.


Kapitola II. - Krev

Město. 16:55.
,,Všichni ninjové k branám měta!" křičel jeden ninja. ,,Evakuujte ženy a děti!" křičel druhý. Děti křičely. Báli se. Taky aby ne když na město útočí Kyuuby no Kitsune. U brány se všichni sešli. Před nimi stál velký netvor lišky. Začal chrlit oheň. ,,Suiton." křičeli všichni. Nechyběl ani Danzo. Oheň uhasili a tak se nikomu nic nestalo. ,, Kychiose no jutsu!" zakřičel Minato a ostaní taky. U brány se to tyčilo zvířaty. Nechyběli ani opice, které svolal Sandaime. Naruto, kterému bylo tehdy už šest se vrhl za tátou. ,,NÉ!" zakřičel Jiraya a strhl Naruta zpátky. Kyuuby se vrhl na Gamabuntu. Nestihl uskočit, ale sekl Kyuubyho do nohy. ,,Zavolejte Uchihi!" zakřičel Yamato na Jednoho ninju. V té chvíli se Wadari odtrhl od bitvi a šel pro Uchihi. Nebyl však sám šel s ním i Danzo.

Kronika ninjů - krev

10. listopadu 2010 v 15:12 | napsal Eragon
Kapitola  I.
                                                
Snad se vám to bude líbit, jestli ne tak další nepíšu, napište svůj názor do komentářů. Kritiku příjmám.Předmluva: Vše je FF, takže doba a čas jsou vymyšlenné, postavy taky a jutsu též.Úvod: V zahradě v deset hodin seděl na zemi ninja a četl knihu. Kniha byla o mladých bojovnících. Bojovali proti zlu. Měli velkou odvahu a kuráž. Ninja zavřel oči a zamyslel se. Chtěl mít syna a chtěl, aby byl jako ti ninjové z knihy. Kdyby ovšem zaútočil na město On. Zemřeli by všichni v okamžiku. Potřebovali armádu a proto dal onen ninja vycvičit lidi.

Příběhy odvážného Ninji II.

24. října 2010 v 15:38 | napsal Eragon
A tady je jeden dílek možná jsem se zapoměl zmínit, že je to tak ( trochu ) parodie.

Bylo to Ratatuky ( existovali dvě skupiny: Jedna, kterou jistě všichni znáte, bylo Akatsuki a druhá, která je už méně známá bylo Ratatuky ). ,,Zase se setkáváme Itachi-sama." ( zdůrazňuju slovo sama ) řekl největší z nich měřil kolem dvou metrů, možná víc, byl to muž. Další tři postavi byli zahaleny v červených pláštích - tak je nebylo vidět. ,,Samozřejmě, Takana - chan." zavtipkoval Itachi, ,,prosil bych, abyste opustili vesnici. Vklidu. Ať se vám nic nestane." ,, Slyšel jsem Pein umřel zabil ho jakýsi Katuro, Nacluto... nebo tak nějak." řekl Takana, ,,my ho dem totiž chytit." ,,Jmenoval se Naruto a to jsem já." řekl Naruto a poplácal se po hrudi, jako by byl nějaký King.
 
 

Reklama